MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA YouGotMe - Runner / Wireless - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA YouGotMe - Runner / Wireless (/temat-electronica-yougotme-runner-wireless)



YouGotMe - Runner / Wireless - YouGotMe - 20.01.2018

Siema wrzucam jakieś starsze demka nie zapięte na ostatni guzik z braku czasu po prostu ale może komuś siądzie :) Opinie mile widziane pozdrawiam :)






RE: YouGotMe - Runner / Wireless - Luke303 - 20.01.2018

Podoba mi się Wireless. Fajne lajtowe podejście, pozytywny klimat i to oldskulowe WOW.
Więcej takich proszę.


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - Plague - 27.01.2018

Bardzo fajne, klimatyczne kawałki. Rozwiń Runner, bo dobrze się zapowiada.


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - YouGotMe - 29.01.2018

Dziękuję za opinie Panowie, pozdrawiam ! :)


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - Shabboo Harper - 30.01.2018

Adamie, to jeszcze coś od Lady. ;)

"Runner": multum się "tu" dzieje; trudno skupić myśli wobec konkretnego wątku tego tematu. Foniczne Piano; melanż perkusyjnych "pierwiastków" (nerwowe Hi Hat'y; dzikie Crash'e); rozmyte Fx'y; nadto Bass "odsłania się" swoiście, dość niemiarowo; raz buczy raz nie... Track cechuje mini chaos w kwestii aranżu i niezbyt pociągającej architekturze kanałów. Technicznie jest dość poprawnie, choć "na fali" jest gęsto, szczególnie "w dole" jest "tak sobie" (zależność Bass-Kick). Klimat psychodeliczny. ^^

"Wireless": odnoszę wrażenie, iż Bass jest tożsamy i w tym temacie (niestety) również mnie nie przekonuje; "nie klei się w miksie". Projekt w swym nastroju względnie spokojny; powłóczysty; w finalnej ekspresji stonowany (w odróżnieniu od "przerysowanego" poprzednika). Sound Design ładny (krystaliczne Piano; miodne Pad'y; solidne Tom'y) aczkolwiek Sub Bass nie zachwyca; z kolei od 3:00 ("z wejściem cykaczy" w kolorycie tonu a'la tarka) ponownie kreuje się impresja obciążenia utworu zbędnymi dźwiękami. Jest przesyt. Tony lekko zduszone; niewłaściwie wyważone (np. 3:11). "Coś" jest w tym track'u; wszelako retusz miksu, według mnie, niezbędny... :)


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - chrisB# - 31.01.2018

Bardziej podszedl mi Runner. Ale tak w ogole to masz chyba problem z ogarnieciem panoramy. Shaboo calkiem fajnie to opisala. Gdybym mial wybrac wrocil bym do Runnera i jeszcze cos pokombinowal. Pozdrawiam.


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - YouGotMe - 31.01.2018

(30.01.2018, 3:43)Shabboo Harper napisał(a): Adamie, to jeszcze coś od Lady. ;)

"Runner": multum się "tu" dzieje; trudno skupić myśli wobec konkretnego wątku tego tematu. Foniczne Piano; melanż perkusyjnych "pierwiastków" (nerwowe Hi Hat'y; dzikie Crash'e); rozmyte Fx'y; nadto Bass "odsłania się" swoiście, dość niemiarowo; raz buczy raz nie... Track cechuje mini chaos w kwestii aranżu i niezbyt pociągającej architekturze kanałów. Technicznie jest dość poprawnie, choć "na fali" jest gęsto, szczególnie "w dole" jest "tak sobie" (zależność Bass-Kick). Klimat psychodeliczny. ^^

"Wireless": odnoszę wrażenie, iż Bass jest tożsamy i w tym temacie (niestety) również mnie nie przekonuje; "nie klei się w miksie". Projekt w swym nastroju względnie spokojny; powłóczysty; w finalnej ekspresji stonowany (w odróżnieniu od "przerysowanego" poprzednika). Sound Design ładny (krystaliczne Piano; miodne Pad'y; solidne Tom'y) aczkolwiek Sub Bass nie zachwyca; z kolei od 3:00 ("z wejściem cykaczy" w kolorycie tonu a'la tarka) ponownie kreuje się impresja obciążenia utworu zbędnymi dźwiękami. Jest przesyt. Tony lekko zduszone; niewłaściwie wyważone (np. 3:11). "Coś" jest w tym track'u; wszelako retusz miksu, według mnie, niezbędny... :)

Witam serdecznie dziękuje raz jeszcze za wyczerpująca opinie i trafianie w sedno uargumentowaną krytyką. Większość wymienionych elementów mam na uwadze, jednak tak już mam że w natłoku produkcyjnym często porzucałem takie projekty i zawsze brakowało im nieco czasu na zamknięcie :D Osobiście bardziej podoba mi się Wireless, jednakże wątpię abym kiedykolwiek poświęcił czas jeszcze na poprawki, bardziej skupiając się na teraźniejszości. Pozdrawiam ciepło Panią Shabboo Harper :)


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - YouGotMe - 31.01.2018

(31.01.2018, 16:18)chrisB# napisał(a): Bardziej podszedl mi Runner. Ale tak w ogole to masz chyba problem z ogarnieciem panoramy. Shaboo calkiem fajnie to opisala. Gdybym mial wybrac wrocil bym do Runnera i jeszcze cos pokombinowal. Pozdrawiam.

Witam ! No tak jak pisałem wyżej to starsze projekty w których jest sporo niedociągnięć od kwestii niespójności w mixie poprzez wspomnianą panoramę. To tzw porzucone tracki. Co do kwestii kończenia to podejrzewam że jeśli tylko będę miał okazję i trochę więcej czasu na produkcję raczej skupie się na teraźniejszych projektach. Dzięki za opinie Pozdrawiam ! :)


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - Shabboo Harper - 5.02.2018

Cytat:"Witam serdecznie dziękuje raz jeszcze za wyczerpująca opinie i trafianie w sedno uargumentowaną krytyką. Większość wymienionych elementów mam na uwadze, jednak tak już mam że w natłoku produkcyjnym często porzucałem takie projekty i zawsze brakowało im nieco czasu na zamknięcie :D Osobiście bardziej podoba mi się Wireless, jednakże wątpię abym kiedykolwiek poświęcił czas jeszcze na poprawki, bardziej skupiając się na teraźniejszości."

Proszę. :) Jakiś czas temu pozwoliłam sobie prześledzić Twoją twórczość [SC] i od czasu do czasu dzielę się z Tobą moimi odczuciami/spostrzeżeniami dot. określonych track'ów. Ponownie potwierdzę, iż cechuje Cię zgrabny zmysł kreacji. Cóż... cytując (po części) Ciebie, jest to wspomnień czar ;). Tak więc "porzuć takie projekty i skup się na teraźniejszości". Niechże ta prowadzi Cię ku cudownemu spełnieniu...

Cytat:"Pozdrawiam ciepło Panią Shabboo Harper :)"

Również i Ciebie pozdrawiam ciepło, Adasiu. Beer


RE: YouGotMe - Runner / Wireless - YouGotMe - 5.02.2018

(5.02.2018, 3:00)Shabboo Harper napisał(a):
Cytat:"Witam serdecznie dziękuje raz jeszcze za wyczerpująca opinie i trafianie w sedno uargumentowaną krytyką. Większość wymienionych elementów mam na uwadze, jednak tak już mam że w natłoku produkcyjnym często porzucałem takie projekty i zawsze brakowało im nieco czasu na zamknięcie :D Osobiście bardziej podoba mi się Wireless, jednakże wątpię abym kiedykolwiek poświęcił czas jeszcze na poprawki, bardziej skupiając się na teraźniejszości."

Proszę. :) Jakiś czas temu pozwoliłam sobie prześledzić Twoją twórczość [SC] i od czasu do czasu dzielę się z Tobą moimi odczuciami/spostrzeżeniami dot. określonych track'ów. Ponownie potwierdzę, iż cechuje Cię zgrabny zmysł kreacji. Cóż... cytując (po części) Ciebie, jest to wspomnień czar ;). Tak więc "porzuć takie projekty i skup się na teraźniejszości". Niechże ta prowadzi Cię ku cudownemu spełnieniu...

Cytat:"Pozdrawiam ciepło Panią Shabboo Harper :)"

Również i Ciebie pozdrawiam ciepło, Adasiu. Beer

Niezmiernie się cieszę, że odnajdujesz w moich kompozycjach wyjątkowy pierwiastek :) Pozdrawiam równie mocno Aniu :) Beer
P.S. a tamta "Pani" wynikająca z nader rozwiniętej grzeczności :)