MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Stroke - WTF - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Stroke - WTF (/temat-stroke-wtf)



Stroke - WTF - Stroke - 20.01.2018



Siemka. Pracuję teraz nad takim traczkiem. Ciekaw jestem waszych sugestii. Pozdro!:)


RE: Stroke - WTF - barthus - 21.01.2018

Muszę przyznać, że brzmi to na prawdę nieźle ;) Całość jest taka... klarowna. Nic nie jest utopione w reverbie.
Przyczepić się mogę na pewno do tego, że trochę to monotonne. 1:30 - 2:07 wg mnie najsłabsza partia. Mam wrażenie, że zabrakło Ci pomysłu :P Albo że pomysł jest, ale wykonanie nie do końca... Ten kick się trochę gubi (1:45). Ode mnie 4 ;)


RE: Stroke - WTF - Fly - 24.01.2018

Trochę mało przeszkadzajek,które wypełniłyby lekkie poczucie pustki utworu. Leady nie są super ostre i mogłyby mieć jeszcze odrobinę więcej powera,ale dają radę.

Zdecydowanie popracowałbym nad bassem i postarał się o coś bardziej wyrafinowanego niż fala sinusoidalna na niskich hz :P Na pewno brakuje distortion, z którym bass brzmiały dużo lepiej,dodając energii do dropu.


RE: Stroke - WTF - damnscrth - 24.01.2018

Ja myślę tak samo jak koledzy wyżej - chyba zabrakło ci pomysłu jak to rozbudować. Poza tym taki lajcik ci wyszedł. Rozpracuj lepiej bas i bedzie spoko jak dodasz jakieś bajery. Teraz to wałek brzmi jak nie dokonczona wrzuta. Pozdro! xD :*


RE: Stroke - WTF - chrisB# - 26.01.2018

No kolego musisz jeszcze cos z tym numerem zrobic - dodaj jakies elementy, popraw aranzacyjnie i glownie dowal wiecej mocy w perce. Bas takze trzeba przemyslec. Pozdrawiam.


RE: Stroke - WTF - Jeykop - 26.01.2018

Koncept na pewno jest i to jest fajny. Jednak elementy typu Ewrybadyfakindżamp i to drugie tam bym sobie odpuścił, sporo psują, ze względu na ich popularność, czy no po prostu słabe brzmienie akurat tutaj :D

Teżdo czego bym się przyczepił to leady, są takie metaliczne, brakuje im takigo ciepełka, jakichś sawów. Możesz spróbować także dodać jako layer jakąś trąbkę, puzon czy takie tam. Myślę że tutaj by się sprawdziły.

No największym minusem jest tutaj aranżacja, jest dosyć pusto, trzeba by to ładnie wypełnić, poprawić miks i będzie git :D


RE: Stroke - WTF - Stroke - 27.01.2018

Dziękuję wszystkim za opinię! Tak jak pisałem,nie jest to jeszcze skonczony track. Jesli ktoś widzi w nim potencjał i chciałby zrobić collab to jestem chętny (nigdy jeszcze nie współpracowałem z nikim,ciekawi mnie takie doznanie). Pozdrawiam


RE: Stroke - WTF - Shabboo Harper - 8.02.2018

Wobec powyższych trafnych sugestii User'ów (głównie odnośnie Bass'u) pozwolę sobie jeszcze krótko "rzec" jak niżej: przewodni motyw jest very okey; Kick w swej sile brzmi nader przyzwoicie; Sample'e wokalne w tego typu produkcji pożądane acz niekoniecznie tak "zużyte" ;D. Te winny być krzepkie, pełne witalności w swym "przekazie". Sound Design skromny; wszelako przy solidnym tuning'u finalnego Beat'u (saturacja/limiter/kompresja...), jak również "defiguracji" tegoż, li tylko estetyczne i niezbyt obfite "dorzucenie" ubocznych Fx'ów będzie konieczne. Bowiem, według mnie, Twój "WTF" charakteryzuje całkiem efektowny w swym tętnie Vibe. Aranżacyjnie jest rzeczywiście kiepsko. Szczególnie uderza "wątłość" Breakdown'u tudzież tekstur tła. Grzesiu, w tym Demo drzemie spory potencjał. Keeep goin'... :)