MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) (/temat-trance-bobina-you-belong-to-me-ft-betsie-larkin-raphael-bennett-bootleg)



Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Rafau - 30.01.2018

Takie coś o to zmontowałem. Może komuś się spodoba.

Bobina ft. Betsie Larkin
You Belong To Me
Raphael Bennett Bootleg
320 kbps
download:on




RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - cinekkk1 - 1.02.2018

Jak dla mnie spoko remix/bootleg. Ciekawa budowa utworu, gdzie drop chyba wchodzi dwa razy. Ogólnie zadbany miks i fajne wykonanie, ode mnie piątka!


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - KBK - 1.02.2018

Bardzo dobry kawałek Generalnie nie ma się do czego doczepić. Pełen profesjonalizm. Z ciekawości, skąd ten wokal?


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Rafau - 1.02.2018

Z internetów Panie. :P

Acapellas4u bodajże. Przeszukiwałem sobie chyba wokalistki trancowe i natrafiłem na to. Jak chcesz to Ci mogę przesłać.


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Alex fat - 2.02.2018

Zabieram na dysk , dzieki. :) Pozdrawiam


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Delize - 3.02.2018

Kurde Panie 100/5, dawno nie słyszałem tutaj tak dobrego trance :D gratulacje :))


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - chrisB# - 3.02.2018

Dla mnie wszystkie transy brzmia tak samo - tak wiec bez urazy nie bede sie tutaj wypowiadal. Ale zapytam o cos innego bo zawsze mnie to ciekawilo - co to do cholery jest ten butleg. Chodzi mi o to ile na przyklad w tym walku jest twojej roboty a ile gotowca? Pozdrawiam.


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Rafau - 3.02.2018

Nieoficjalny, nierejestrowany, niewydany remix. Bobina nie ma zielonego pojęcia, że coś takiego powstało. Generalnie można by też wpisać remix (po mojemu) i wyszłoby raczej na to samo. Definicja w wikipedii mówi np. coś trochę innego, aczkolwiek zauważyłem, że w praktyce stosuje się "Bootleg" w przypadku takich utworów.


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - YouGotMe - 3.02.2018

Nie słucham już tyle trance'u co kiedyś ale toż to zacny numer milordzie, bardzo fajna praca bassline'u, utwór brzmi przejrzyście, klarownie, elementy mają swoje miejsce. Zapytam z ciekawości na jakiś monitorach odsłuchowych pracujesz i czy mixujesz w słuchawkach ? Dobra robota pozdrawiam ! :)


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - OProject - 3.02.2018

Ja bym się doczepił do tego fx'a przed dropem, brzmi trochę jakby nie pasował do reszty, może trzeba było mu dać więcej delay czy coś :P 5/5


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Rafau - 4.02.2018

(3.02.2018, 13:58)YouGotMe napisał(a): Zapytam z ciekawości na jakiś monitorach odsłuchowych pracujesz i czy mixujesz w słuchawkach ?

Monitorów nie mam, ale z czasem kupię. Najpierw muszę sobie biurko zrobić, żeby było na nie miejsce. Na moment obecny robię jakieś tam odsłuchy na starej mini-wieży Phillipsa. Ciężko mi będzie się przestawić, bo cały czas tworzę na słuchawkach. A słuchawki to Beyerdynamic DT990 Pro. Gorąco polecam. :)


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - tomo3691 - 17.03.2018

Postanowiłem nadrobić zaległości i odsłuchać parę Twoich kawałków. Ten zrobił na mnie największe wrażenie. Na tyle na ile się znam, gdyż jestem bardziej słuchaczem aniżeli producentem na obecny moment (:P), to brzmi to bardzo dobrze. Jedyne co mi trochę nie pasowało to vocal chops`y - jakby nie do końca wpasowane na moje ucho - choć oczywiście nie są złe, oj nie!
Ode mnie 4.5 leci :) "Piątki" tylko dla idealnych tracków, generalnie słychać, że jesteś coraz bliżej wskoczenia na wyższy level :D


RE: Bobina - You Belong To Me ft. Betsie Larkin (Raphael Bennett Bootleg) - Shabboo Harper - 23.04.2018

Hey Rafał. Względem oryginału odnoszę wrażenie, iż miks cechuje lekkie "zmulenie"; niektóre dźwięki skromnie "wyłuskane". Większość tonów zbytecznie ukryta jest w drugim planie. Wokal przyzwoicie "wkręcony"; czysty. Bootleg osobliwie "utopiony" w efekcie a'la White Noise. Wyczuwalny jest temperament trochę surowego Beat'u (bitnego Kick'a; przystojnego Snare'a; również Bass jawi się "z polotem"). Obok tego jednolity "potok" rozległych Synth'ów; w końcu rezolutnie tkliwe Piano (trafiony Breakdown)... Całość, według mnie, potrzebuje minimalnie więcej mięsistości, soczystości. Klimat wiernie odzwierciedlony. ;D