MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) (/temat-nyklas-throw-it-up-original-mix)



Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - Nyklas - 3.02.2018

Witam Wszystkich i przedstawiam mój nowy kawałek Throw It Up !!! ^^:D
Zapraszam do odsłuchu !!!





RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - marcinxx1982 - 3.02.2018

Instrument wchodzący 0:30 :) fajnie sobie to wykombinowałeś.Mógłbyś porozwijać trochę te melodie ale to tylko taka moja wizja :) Ogólnie fajnie ci to wyszło,mi się podoba.


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - YouGotMe - 3.02.2018

Siema bardzo spoko numer ! Melodycznie mój gust zdecydowanie, jest lekki przyjemny klimat ale jednocześnie z energią, ten build przed main partem bym jeszcze bardziej nasycił, żeby jeszcze większy punkt kulminacyjny zaznaczał. Popracował bym nad separacją głównego lead'a i nad treścią layerów na niego się składającą. Keep it up ! Pozdrawiam :)


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - chrisB# - 3.02.2018

Nawet spoko numer. Niezla ta perka - fajny wybija rytm. Leady fajne, maja duzo miesa. Ja bym dodal wiecej gory. Spoko energetyczny walek. Pozdrawiam.


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - Nyklas - 3.02.2018

Dzięki Panowie ! Zgodzę sie z Tobą Yougotme mi też brakowało coś w build up'ie w dropie są dwa lead'y prowadząc i być może powinien być jeden ciszej :D :P Pozdrawiam


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - Stroke - 3.02.2018

Hej! Całkiem niezły kawałeczek. Na pewno ściszyłbym tego downliftera w dropie, bo brudzi miks. Myślę, że dodanie 1-2 layerów na lead z wyższymi częstotliwościami i podbicie trochę upper mida, jeszcze by wzbogaciło utwór. Pozdrawiam


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - YouGotMe - 4.02.2018

Motyw przewodni jest kozacki, posiedź jeszcze jakiś czas przy tym i będzie sztos. Ten vox w pierwszym breaku bym uwydatnił, obetnij mu może trochę dołu bo to wokal laski, daj więcej db, żebym wiedział, że jest rodowitą francuską :D Pozdrawiam :)


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - Shabboo Harper - 5.02.2018

Jeśli wolno, to jeszcze "coś" ode mnie. Mimo kilku faktorów godnych korekty (separacja, balans głośności ścieżek) miks prezentuje się nielicho. Właściwie nie podoba mi się jedynie Pitch Lead (od 0:37), który zbyt dosadnie triumfuje w tym projekcie; czasem w poważnym stopniu "stoi w konflikcie" z Vocal Fx'ami tudzież z przewodnim kobiecym głosem. Tenże, i "tu" zgodzę się Adamem (YouGotMe), winien nie tylko być bardziej klarowny, lecz także finezyjniej ułożony w przestrzeni Twego tematu. Jest ciut "tłocznie" w sferze wszelkich efektów wokalnych :(. Główne melo (1:15) brzmi trochę chaotycznie i jest lekko opóźnione wobec Beat'u. Niektóre tony słusznym byłoby przyciszyć, np. Sweep'y/White Noise'y; niektóre obdarzyć solidnym "kopem" Kick/Clap'y. Aranż powtarzalny; w finalnej części wart sztafażu. Nyklas, to dobry trzon utworu w stylu zbliżonym do Big Room'u. Tak czuję... Je vous salue. :D


RE: Nyklas - Throw It Up (Original Mix) - Deonite - 6.02.2018

Dość ciekawe voice chopy, w połączeniu z "trąbką" dają ciekawy efekt, również w dropie fajnie to brzmi, tylko jak dla mnie za mało tej "strzelistości" wysokich tonów.