MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER eror - the mindkiller - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER eror - the mindkiller (/temat-other-eror-the-mindkiller)



eror - the mindkiller - denial3 - 10.02.2018



obrabianie sławnego cytatu z diuny ćwiczebne
próbuję brać wskazówki do serca
jeszcze nie jest dosko jak to śpiewał stachursky ale
ale ale
nie szkoda mi czasu wcale


RE: eror - the mindkiller - Mandalar - 11.02.2018

Czuć, że więcej serca i pracy w to włożyłeś :)
Klimat się w trakcie zmienia, tak jakby w trakcie zmieniał Ci się nastrój. Ciekawie rozwija się myśl muzyczna, jest przekaz. Trochę filmowo. 5/5


RE: eror - the mindkiller - ak47soundsystem - 12.02.2018

koncepcyjnie bardzo mi się podoba. jest dramat, charyzma, może zdziebko minimalnie za równo/powtarzalnie.
A i te fragmenty w reverbie osadzone chyba mógłbyś by dać trochę czytelniej - więcej sygnału bez efektu domiksować.
Ale ogólnie coś świeżego i z jajem. Podoba mi się.


RE: eror - the mindkiller - Shabboo Harper - 14.02.2018

Miłoszu, nieśmiało twierdzę, iż pod względem Vocal & Sound Design'u to mój ulubieniec w Twej kolekcji. Przekonuje mnie takowy ciężki, inercyjny klimat. Poprzez "paletę" ponurych, lekko przyćmionych, tępych tonów w stylu Industrial/Post Apocalyptic Music "czuć" słuszny nerw tudzież chęć "eksploracji" liryki. Temat nienudny, mimo, iż aranż repetytywny. Technicznie jest "tak sobie"; szczególnie w kwestii przestrzeni utworu, separacji ścieżek, prezencji niektórych tonów (choćby Bass'u/Bells'ów); nadto w całości projektu brakuje ostrzejszej "góry". Feels good. ;D
PS. "Fear is the mind-killer"...


RE: eror - the mindkiller - Mat.Mor.Raw - 4.03.2018

pierwsze wrażenie 5 - to chyba najlepszy kawałek, który słyszę od ciebie
kompozycja - 4 - bardzo dobrze się tego słucha, można by trochę urozmaicić formę, bo momentami bywa zbyt monotonnie
aranżacja - 5 - oszczędna aranżacja, która delikatnie buduje podkład pod wokal
brzmienie - 5 - wokal rewelacja, głęboki basik i synth, elektroniczne pianinko, szum płyty winylowej... ładnie to brzmi
mix - 5 - spójny, stereofoniczny, czytelny, świetnie wykorzystany potencjał aranżacji
ocena - 5 - przyjemnie się słucha tej muzyki i wokalu, idź w tym kierunku bo dobrze ci to wychodzi, będę słuchał


RE: eror - the mindkiller - PROTONE - 11.03.2018

Eror - Toś ty teraz pozamiatał! - Klimat jest Niesamowity!
Choć aranż jest dość liniowy, to całość intryguje, powoduję, że nie da się tego tak po prostu uciąć - z byle chujowego nastroju, z zazdrości np że masz większy skill... :D
- Ten brass brzmi ultra-naturalnie (Pokojowo) - tak, jak byś grał to u mnie na chacie!
- Wokal niesamowicie naturalny, także z niesamowitym pogłosem, korekcją - kurde, mam wrażenie że grasz to Live w moim pokoju... Doświadczenie nie do opisania!
Nic już więcej nie dodam, poza tym że zostawiam solidne 5!


RE: eror - the mindkiller - DanPi30 - 3.07.2018

Ja bym może jeszcze popracował nad rozwinięciem dźwięków i ich lepszym uwidocznieniem w kawałku - bo trochę śpiew jest za bardzo na 1-wszym planie. Bas trochę nudny a perkusja słabo wali. Ale w sumie bardzo udana produkcja. Widać, że masz na siebie pomysł a to w tym biznesie mega ważne!!