MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) (/temat-electronica-wasp-raindrops-on-rusty-metal-electronic)



Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - Wasp - 18.02.2018

Deszczowo rdzawy kawałek :D




RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - Mocade - 19.02.2018

Fajna zabawa z voxami. Początkowy motyw ciekawy, pasuję do tytułu, choć mogłeś też dodać te dźwięki do swojej perki żeby się rytmicznie powtarzały, lub w ogóle stworzyć ją z mokrego złomu. Podoba mi się ostatnia część, od 2:17 do końca. Trochę tylko sekcje za szybko się zmieniają, brakuję mi tu smukłych przejść między nimi. Mimo wszystko całokształt na poziomie, dam czwórkę.

Pozdrawiam.


RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - michxxy - 19.02.2018

Jest tak jakoś japońsko. Fajnie! Ten syntetyczny dźwięk troszeczkę nudzi i tak jak perkusja jest za bardzo powtarzalny. Ale pianinko bardzo ale to bardzo mi się podoba i w ogóle jest w tym jakiś pomysł. Wyszło tak słodko. Gdyby tylko nie było to takie monotonne.


RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - Wasp - 19.02.2018

no wyczułeś że lubię japońskie klimaty, akurat w tym kawałku za bardzo ich nie słychać
aa rzeczywiście od 2:03 jest japoński instrument . ostatnio rzadko je wrzucam do kawałka.. kiedyś wręcz tego nadużywałem :D

takie japońszczyzny kiedyś robiłem:


dzięki za komenty


RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - michxxy - 20.02.2018

Dzięki kolego za pokazanie tego kawałka - spoko. Powiedział bym że bardziej indiański - he he he niż japoński ale może być. Ale mimo to ten pierwszy bardziej mi podszedł. Sorki! Słychać, że lubisz takie klimatyczne loopy. Fajnie! Pozdrawiam.


RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - Shabboo Harper - 21.02.2018

Wasp, utwór cechuje różnoraki, kwiecisty wręcz Sound Design; to wszelkiej maści i konstrukcji tony w definitywnym duchu Orientu. Projekt barwny fonicznie; krztynę przesadny w natężeniu licznych wariacji. Obok nieregularnego, momentami mglistego, Beat'u typu Breakcore; uwagę przykuwa przeciągła nuta Pad'u. Tenże jest zbyt głośny; ew. winien być przerywany by ulżyć w swym "ciężarze"; nadto minimalnie "kłóci się" z krzepkim tempem ^^. Ponętny Synth; pełnokrwisty Flute czy też rasowe Koto to zacne "pierwiastki" Twego "Raindrops on rusty metal (electronic)". Piano ciut zbyt krystaliczne (rezonuje); Fx'y w tle uciążliwe. Bass monotonny. W temacie drzemie parę konceptów melodyjnych, które "splecione" w całość kreują wrażenie pewnego zbytecznego "spiętrzenia". Jest suto. Technicznie okey. :D


RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - Ypsilon - 23.02.2018

Miks bez zarzutu, wszystko świetnie płynie,lubie takie klimaty. Jest słodko i klimatycznie. Masz talent do takich melodyjek.


RE: Wasp - Raindrops on rusty metal (electronic) - damnscrth - 27.02.2018

Mi też ten całokształt pasi. Ty Wasp siedzisz w tych klimatach i nie długo uwierze ze jesteś japońcem :D :D. Masz to cholera we krwi. Pewnie mogłes to jakos jeszcze urozmaicic bo za bardzo sie powtarza ale w sumie dobry numer ci wyszedł. Pera z jajem i te wszystkie przeszkadzajki czy jako tam się zowie. Mocna czwóra. xD Tak trzymaj chłopie! Beer xD