MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
BREAKBEAT Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: BREAKBEAT Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) (/temat-breakbeat-wasp-virtual-reality-rave-breakbeat)



Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 4.03.2018

Virtualny kawałek




RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - SNICKERS - 4.03.2018

Nie siedze w tym gatunku ale potrafie docenić . To co wchodzi w minucie 2.03 brzmi jak pościg na piechote lub uliczna bójka. Może masz talent produkowania muzyki do filmów akcji


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 4.03.2018

Dzięki

nie mam doświadczenia w soundtrackach
jak na razie zrobiłem tylko jeden
to miała być scena jak ktoś śledzi kogoś nocą samochodem :)


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Luke303 - 5.03.2018

Wszelkie próby wskrzeszenia dawnych brzmień to już duży plus. Dobre breakbeaty, przydałby się jakiś syntezatorowy "pazur" ale i tak fajny kawałek.


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 5.03.2018

Dzięki
Tak ja jestem po za modą


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - seba.pce - 6.03.2018

ok leci...:)
.
.
0:41 - fajne takie jak lubie dzwieki pofiltorowane synthy brakuje mi troche na nim jakiegos phasera - daloby to wyodrebnienia od reszty i zrobilo utwor mniej plaski. Dalej - Jest i przestrzeni nie za wiele czyli akurat.Nowy bit - lepszy od wczesniejszego ;) Nie wiem czy to gotowy loop ale jak nie, to udal Ci sie, pasuje do reszty - Old schoolowy - tez lubie ...pozdrawiam


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Shabboo Harper - 14.03.2018

Hey Wasp. Odnośnie tego track'u w telegraficznym skrócie; O.O.O.: Oldschool, Odd, Overdrawn... ^D


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 14.03.2018

Dzieki :)


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Pantograf - 18.03.2018

Jak tak tego słucham to pachnie mi tu Underworld-em szczególnie od 1.50 :) Przesłuchałem kilka Twoich kawałków oraz podoba mi się. Pozdrawiam


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 19.03.2018

Dzięki
Kawałek może kojarzyć się z Underworldem, choć znam ten zespól i mam jego 2 albumy to nie myślałem o Underworldzie podczas robienia tego wałka :D


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Pantograf - 19.03.2018

Z reguły to tak wygląda. Osłuchujemy masę płyt czerpiąc inspirację od przeróżnych Artystów oraz później, nie że świadomie się coś powiela, a raczej coś tam sobie tworząc wychodzi jakiś posmak tego co uwielbiamy słuchać. ;)
Nie wiem czy Underworld to jedni z Twoich ulubieńców ale grają specyficznie, niepowtarzalnie.


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 19.03.2018

kilkanaście lat temu często słuchałem Underworld ale moim idolem nr1 jest squarepusher a idolem nr 2 Photek. wiesz mniej więcej jaką muzykę robią?


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Pantograf - 19.03.2018

Photek - Modus Operandi płyta moich młodzieńczych lat ehh jak i Squarepushera dobrze znam, oglądało się kiedyś berlin house na vive ;)


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Mocade - 20.03.2018

Słuchanie takich ścieżek od razu przywodzi mi na myśl amigowe gry. Podłożyłbym to do samochodówek, Jaguara albo Lotusa. 5/5, pozdrawiam.


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - Wasp - 20.03.2018

Pantograf no dokładnie, nie miałem jeszcze netu i oglądałem berlin house na niemieckiej vivie


RE: Wasp - Virtual Reality (rave/ breakbeat) - damnscrth - 20.03.2018

Jakoś ten wałek dzisiaj nie podszedł mi. za dużo tu nawaliłeś . te synty jakoś odstają od tych twoich brejkbeatów. za bardzo te dźwięki placzą się. no i trochę zalatuje loopem. no i Underworld ma więcej przestrzeni w swych numerach. a tutaj jest za płasko. stać cię na więcej kolego. Pozdro!