MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY Svetovit - Luiza - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY Svetovit - Luiza (/temat-psychedelic-svetovit-luiza)



Svetovit - Luiza - wlodek - 13.03.2018

Ten utwór jest najbliższy stylowi Goa Trance, ale nie ma takiej opcji więc wybrałem Psychedelic. To na razie pomysł i nie wiem kiedy go skończę. Inspiracją oprócz starego Goa jest stary polski film science fiction. Życzę miłego słuchania. :)




RE: Svetovit - Luiza - Rafau - 17.03.2018

Ten przeciągły pluck z początku koli w uszy mnie trochę. Jest nudno . Stopa bez wyrazu CAŁKOWICIE. Wszystko źle zmiksowane. Nie w tonacji. Dołu to ten utwór nie ujrzał w ogóle. Generalnie ani na goa ani na psy to się to nie nadaje w takim wydaniu. Utwór ten czeka wiele pracy. WIELE.

Co do oceny to 2/5. W sumie na 1 trzeba porządnie "zasłużyć". :)


RE: Svetovit - Luiza - chrisB# - 18.03.2018

No trzeba jeszcze przy tym posiedziec. Ten lead cholernie piszczy i popre kolege - stopa bardzo slaba. W ogole ten miks jakis taki za cichy z nijakim pomyslem na caly walek. Stopa do poprawy. A styl to taki starszy Psy chyba. Mnie to nie chwycilo za gardlo. Pozdrawiam.


RE: Svetovit - Luiza - DelianoCarl - 21.03.2018

Na początku utworu tworzą się jakieś bardzo nieprzyjemne rezonanse. Trzeba je zdecydowanie przycinać EQ. Dość ciekawe to. :D w starym stylu.


RE: Svetovit - Luiza - wlodek - 21.03.2018

Dziękuję za odpowiedzi. Kick zrobiłem taki żeby był jakikolwiek i gdybym miał to skończyć to na pewno nie z taką stopą. Jeśli będę chciał to doprowadzić do końca to oczywiste jest, że czeka mnie wiele pracy. Co ciekawe kawałek ma swoich zwolenników wśród których jest nawet właściciel pewnej znanej wytwórni, ale szczerze mówiąc nie wiem czy będę kontynuował pracę nad nim.


RE: Svetovit - Luiza - Shabboo Harper - 27.03.2018

Zachęciłeś mnie i obejrzałam sobie pobieżnie ten (arcy)osobniczy film. Cóż wybitnie surrealistyczny; paranoiczny... :| Twój track? Rzeczywiście, w zbyt cichym, miksie "gości" parę "kiksów"; prócz rezonującego Pluck'a/Square'a; "tu" zgodzę się z Damianem (Deliano Carl) i "tępego" w swej mocy Kick'a; miks ewidentnie "brudzi" tubalny, "świdrujący" Synth. ;( Tak więc, dobór poszczególnych tonów (wydźwięk/charakter owych) godny jest tuning'u. O ile zamysł jest ciekawy, o tyle słusznym byłoby "dołożyć" finezyjnych defiguracji Beat'u; właściwych w Goa klimatycznych Fx'ów (czy choćby wyrafinowanie "przerobić" Sample'e z tegoż filmu). Nadto "wykręcić" acidowy "puls" tak konieczny w tego typu gatunku ^D. Background względnie sensowny... Summa summarum: obecnie "Luiza" w swym image'u zbliża się do Old Psytrance'u i jest dopiero, według mnie, trzonem do kreacji "czegoś" bardziej "wiarygodnego". Jednakże, twierdzisz:

Cytat:"(...) szczerze mówiąc nie wiem czy będę kontynuował pracę nad nim."

The choice is Yours...

PS. Arturze, witaj w MP. :)