MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
BREAKBEAT Luke 303 - Play My Game - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: BREAKBEAT Luke 303 - Play My Game (/temat-breakbeat-luke-303-play-my-game)



Luke 303 - Play My Game - Luke303 - 14.03.2018

Cześć. Dzisiaj dość tłusty brzmieniowo track. Aranż niestety nieco ubogi ale już cierpliwości do tego nie mam i wrzucam tak jak jest.




RE: Luke 303 - Play My Game - Shabboo Harper - 21.03.2018

Cytat:"(...) Aranż niestety nieco ubogi (...)."

Faktycznie taki jest ;(... Pod tym względem projekt niezbyt kusi; koncept niezgorszy wszelako "obleczony" w zbyt powtarzalną strukturę ogniście "czupurnych" tonów. Klimat a'la Sick Chiptune Theme. Utwór brzmi dość zbornie, dorzecznie; charakternie "kroczy" przez euforyczne wręcz "schizofrenicznie" ciężkie nuty. Progresja (arcy)wstrzemięźliwa. Przystojny Guitar Lead; fikuśne Synth'y; Fx Vox'u zbyteczny. Technicznie generalnie okeeey. Jakiś minus? Według mnie: Kick/Snare winny być porządniej określone w swej sile; track bowiem jest mocno "przesiąknięty" dystorcjami plus ''transformatorowy" Bass również krztynę "brudzi". Luke, drzemie w "tym wszystkim" zacny potencjał by stworzyć "coś" neurotycznie melodyjnie zadziornego. Serio (!). ^D


RE: Luke 303 - Play My Game - Burning Car - 14.04.2018

Mocne i "ciężkie". Mnie jako fanowi NIN musi się podobać i bardzo się podoba. Drumsy super może ten Arp-Saw troszkę za głośno ale ogólnie super. 5-tka.


RE: Luke 303 - Play My Game - chrisB# - 23.04.2018

Wiesz jak nie masz cierpliwosci to odstaw numer na pozniej bo mozna dobry numer spieprzyc przez pospiech. Dla mnie ten walek lepiej dorobiony w warstwie bitu i innych bajerow w panoramie. Byl by mega wypasem. Bas elegancki. Szkoda ze sobie odpusciles. Pozdrawiam.


RE: Luke 303 - Play My Game - Nandaken - 23.04.2018

Jest moc, ale jest też pole do rozwoju, można by wyciągnąć z tej nuty trochę więcej (bardziej urozmaicić jakoś, nie wiem, w pewnym momencie odniosłem wrażenie, że się już tylko zapętla). Czasem coś zagrało za głośno (np. okrzyki na początku są ciut za głośne, square wavesy w dalszej części utworu także za mocno dają po uszach). Aranż jest imo nie tyle ubogi, co minimalistyczny - dla mnie to akurat nie wada, w tej formie mi się nawet podoba.

Edit: damn, tak to napisałem, że wygląda, jakbym sobie samemu zaprzeczył - z jednej strony pisząc, że można czymś urozmaicić, a z drugiej, że minimalistyczny aranż mi nie przeszkadza. Chodziło mi raczej o to, że o ile minimalistyczny aranż nie jest sam w sobie niczym złym, to jednak w obrębie tegoż można byłoby się pokusić o pewne urozmaicenia, albo ew. delikatnie go wzbogacić w dalszej części utworu. To tak gwoli ścisłości.


RE: Luke 303 - Play My Game - Luke303 - 23.04.2018

Dzięki za kommenty. Wrzuciłem ten kawałek bo lubię go po prostu. Aranż minimalistyczny miał nie być... jak zawsze były plany ale wytrwałości brak. Na pewno jeszcze kiedyś popracuje nad nim. Pozdro!