MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) (/temat-psychedelic-matthew-vertino-press-d-to-dance-original-mix)



Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - Matthew Vertino - 25.03.2018


Dzień dobry. Po kilku latach przerwy, powracam do aktywnego uczestnictwa na forum musicproducers.pl :)

Na powitanie wrzucam moją najnowszą produkcję. Powoli osiągam poziom produkcji, który mnie satysfakcjonuję, czy zgodzicie się ze mną, że track nadaję się do labelu?

Udanej niedzieli Beer



RE: Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - Rafau - 25.03.2018

Na pewno to musisz wrzucić tracka w link prywatny, jeśli będziesz chciał to wydać. A wrzucanie tracka z tytułem, z którym (ewentualnie) byś chciał wydać to już w ogóle strzał w kolano.


RE: Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - Matthew Vertino - 25.03.2018

(25.03.2018, 21:05)Rafau napisał(a): Na pewno to musisz wrzucić tracka w link prywatny, jeśli będziesz chciał to wydać. A wrzucanie tracka z tytułem, z którym (ewentualnie) byś chciał wydać to już w ogóle strzał w kolano.

Nie jestem idiotą, wiem, że upubliczniając numer na yt oraz sc automatycznie dyskwalifikuje to potencjalnego kandydata do release'u. Chodziło mi o obiektywne opinie na temat tracka, a nie rady co z nim dalej zrobić. :)


RE: Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - cinekkk1 - 30.03.2018

Całość odbieram na pewno pozytywnie. Fajnie gra dół, tylko może do bassu dodałbym w oscylatorze jeszcze jakąś nieco niższą faję sinus, żeby było więcej suba. Od 1:23 progresja akordów trochę jakby za prosta i przewidywalna, może spróbuj jakiś ciekawszych :). Ogólnie wszystko spoko wyprodukowane, może widziałbym też nieco więcej użytych dźwięków/ścieżek.


RE: Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - YouGotMe - 14.04.2018

Cześć kick od intra za głośno buczy moim zdaniem, ten synthu w przed-dropie gra samym lowem i noisem nie ma w ogóle średnicy jest utopiona. Główny drop jak najbardziej jestem na tak, psystylowo i dobre rozwiązania dźwiękowe ale trzeba to zmixować porządnie bo jest przebasowane jak dla mnie, brakuje mi góry klarownej tam w ogóle ciemne synthy kłócą się i kolidują na tle jasnych hatów. Trochę podopinać spraw i było by zacnie, pozdrawiam !


RE: Matthew Vertino - Press D To Dance (Original Mix) - pogotekk - 10.05.2018

Szacun, ziom, za kawałek :). Nie jestem fanem "sajtrensu", ale nutka nawet mi podeszła :D. Drop może i troszkę średni, ale spoko, a melo w breakach to już wgl sztos! Remiksowałbym :D.

A właśnie a propos remiksowania, jest możliwość otrzymania remix packa :D? Jak tak, to zapraszam na priv, bo ja bym to przerobił np. na big room albo HS :). Pozdro 600 :)