MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECH Jedmar - Fear Blocker - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECH Jedmar - Fear Blocker (/temat-tech-jedmar-fear-blocker)



Jedmar - Fear Blocker - cinekkk1 - 30.03.2018

Może komuś się spodoba :)




RE: Jedmar - Fear Blocker - OProject - 1.04.2018

Fajne synthy z początku, ten kwaśny dosyć oldskoolowy :D
Miks dobry, wszystko dobrze brzmi i jest klarowne, master chyba tez ;)
Mi jedynie nie podpasował snare, trochę brzmi jakby miał dół, trochę środka i sam biały szum koło 12kHz XD
Może nie mój ulubiony rodzaj trance'u ale doceniam 4/5 :)


RE: Jedmar - Fear Blocker - Burning Car - 14.04.2018

Dobre. Stopa aż głowę urywa, wszystko głośno i dobrze zmiksowane. Nie mój styl ale doceniam pracę i pomysł. W pełni zasłużona 5-tka.


RE: Jedmar - Fear Blocker - YouGotMe - 14.04.2018

Cześć całkiem spoko numer słychać że siedzisz w tym stylu. Tak jak napisał OProject nie do końca moje brzmienia ale całość trzyma się kupy, dostajesz w nagrodę głos w topce. Pozdrawiam


RE: Jedmar - Fear Blocker - chrisB# - 14.04.2018

Wlaczyl mi sie po tym walku twoj inny numer i musze powiedziec ze te bity leca na jedno kopyto. Za sztampowo. A w tym kawalku werbel moim zdaniem psuje ci energie. Cholernie suchy. Na koncu ta piszczalka w upliftingu to juz w ogole nie pasuje. Miks moze byc. Pozdrawiam.


RE: Jedmar - Fear Blocker - Rafau - 17.04.2018

Utwór z odpowiednią ilością mocy, acidy oklepane, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Te wejście w break... Hm... Według mnie nie do końca trafione. Może jakby było wyważone lepiej. Nie wiem. Melodia przeciętna w sumie. Minutę po przesłuchaniu już jej nie pamiętałem.

Generalnie track bardzo dobry. Widać postępy, które robisz.

4/5


RE: Jedmar - Fear Blocker - Nandaken - 24.04.2018

Bardzo mi się podoba ta nuta, i w zasadzie jedyne, co mógłbym powiedzieć, to że może trochę za długo zwlekasz z wejściem w break? A może to tylko moje subiektywne odczucie.


RE: Jedmar - Fear Blocker - Shabboo Harper - 12.05.2018

Hey Marcin. Zacny to Trance track z solidnym rysem Oldschool'u (Rolling Bass a'la 90's style). Sound Design sensowny (w zgodzie z gatunkiem). Aranż specyficzny; gdzie Breakdown jawi się trochę zbyt jednolicie, bez kuszącego timbre. Melodia dość pospolita. Po Uplifterze (2:23) większość tonów finezyjnie "stapia się ze sobą"; jest spójnie. Beat, w pełnej długości tematu (szczególnie po Break'u), bdb ;D. Tenże cechuje akuratna prężność, "ikra" (prócz Snare'a, faktycznie mizernego). Trochę żal, iż w drugiej części Acid Synth nie przewodzi; "tu" triumfują Saw'y. Śmielszy Sound Fun z kompozycją plus kreacja czegoś quasi "tarcie się" dwóch wiodących Lead'ów (Saw/Acid), np. po mini Drop'ach/"zatrzymaniach" przysporzyłyby Twemu "Fear Blocker" większego animuszu... Wszelako, szanuję Twój zamysł (!). Technicznie jest okey; dźwięki czyste, z dobrą separacją; miks "klei się". Feels good. Beer


RE: Jedmar - Fear Blocker - Dj 1982 - 12.05.2018

Super! , ale powiem jedno zamurowało mnie.