MusicProducers.pl
TRANCE
Aloma Steele Revival Defol remix - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl (http://musicproducers.pl)
+-- Dział: Produkcje (/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (/forum-trance)
+--- Wątek:
TRANCE
Aloma Steele Revival Defol remix (/temat-trance-aloma-steele-revival-defol-remix)

Aloma Steele Revival Defol remix - defol - 8.04.2018 10:25

Mój nowy utworek. Cały świat czekał :) hehehe :P Vocal trance w wersji powiedzmy live + prosty, zmontowany na szybko wideoklip. Melodia i produkcja moja... tylko wokal nie mój, ale może jeszcze kiedyś nauczę się ładnie śpiewać.

https://www.youtube.com/watch?v=1m_b1jbweBk&feature=youtu.be

Wersja extended do pobrania z SC (trochę inny master, na YT wrzuciłem całość z lekkim pogłosem). https://soundcloud.com/dbr0wsky/aloma-steele-revival-defol-remix

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - YouGotMe - 14.04.2018 9:27

Cześć defol ! Początek niezły z pazurem, podoba mi się jak to idzie. Vocal nie do końca ale to moje gusta charakterystyki brzmieniowej. Main part potrzebuje nieco więcej mocy moim zdaniem bo ten lead trochę jak by zamulony i go nawet perka wyprzedza. Całość spoko, ten bassline na mid parcie na duży plus. Pozdrawiam !

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - chrisB# - 14.04.2018 11:49

Fajnie poukladane. Vox czasami ucieka to znaczy slabo brzmi ale pera ratuje walek. Poracuj nad miksem a bedzie rozpierdol remiks. Pozdrawiam.

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - Nandaken - 23.04.2018 13:49

Werbel trochę za głośno wali. Wokal mi niespecjalnie leży - ciężko powiedzieć dlaczego, po prostu mnie nie zachwyca. Outro, jak dla mnie, mógłbyś skrócić o połowę i nic by na tym nie straciło. Generalnie fajny koncept, ale czuję niedosyt - mogłeś wyrwać z tego więcej, a tak to trochę zmarnowany potencjał, imo.

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - Shabboo Harper - 25.04.2018 4:24

Hey Paweł. W "oceanie" przeróbek "Revival" Twoja prezentuje się wielce przyzwoicie. Uwagę przykuwa solidny, sprężysty "dół"; "czuć" słusznie wyważony Bassline, prócz tego perka jest nie tylko mięsista, lecz również heterogeniczna w swej prezencji. Wokal wdzięcznie wpleciony. Aranż niezgorszy. ^^ Jedynie wydźwięk Synth'ów jest minimalnie zbyt mętny plus "przejście" do Breakdown'u krztynę "niedopieszczone" (3:12). Nadto Fx tłumu obok powłóczystego tonu Piano brzmi frapująco, lecz z pewnością chodzi "tu" o feeling quasi Live. Klimat pełen witalności, krzepkości. Wersja z SoundCloud'u podoba mi się bardziej; jest przede wszystkim "czyściej". ;D

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - damnscrth - 29.04.2018 18:03

Dobra robota ziomuś. Mi wszytsko tu leży. xD Bardzo fajnie poprowadziłeś ten wałek i dowaliłeś porządnego basiora. Ten werbel zajebiście wchodzi. Wokal całość superancko uzupełnia. Mi się to bardzo widzi!! Kawał solidnej muzy. Beer Sluchalem z YT.

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - OProject - 30.04.2018 15:24

Dobry Bassline, choć troche mi się wydaje że ma za dużo suba, nie żeby mi to przeszkadzało ale jest xD
Ja bym podbił powyżej 8kHz :P
Całościowo dobrze brzmi, wokal taki średni ale to kwestia gustu :P
5

Edit: Zapomniałem że mam EQ w przeglądarce, więc z tym basem moge nie mieć racji :P

RE: Aloma Steele Revival Defol remix - DanPi30 - 6.07.2018 18:02

A tam ten bas ujdzie chociaż tam w dole no może się trochę dusi! Ale wreszcie jakiś porządny Trance mi się tutaj trafił- bo już się bałem, że w tym dziale jest powiedzmy - nieciekawie, sztampowo itp. Wokal mi pasuje. Jest w tym kawałku fajny power - szkoda tylko że to remiks.