MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO D&D- Zone X (Orginal Mix ) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO D&D- Zone X (Orginal Mix ) (/temat-techno-d-d-zone-x-orginal-mix)



D&D- Zone X (Orginal Mix ) - David SundKings - 8.04.2018

Witam po dłuższej przerwie kawałek z kumplem :) Eksperymenty zakończone takim efektem



Poprawiam player

Wystawiono przez Knifeman



RE: D&D- Zone X (Orginal Mix ) - YouGotMe - 14.04.2018

Cześć popraw link bo masz spacje pomiędzy tagami. Co do kawałka to brzmi trochę nie rytmicznie i losowo w swoim ułożeniu, brakuje uwydatnienia frekwencji, mało dołu, nie ma tu pompy i tempa oraz wkrętki jak na techno. Całość zrobiona trochę bez wiedzy takie mam wrażenie i to słychać. Niezaskakująco, warto popracować. Pozdrawiam !


RE: D&D- Zone X (Orginal Mix ) - chrisB# - 23.04.2018

To takie berlinskie techno. Taki jest ten walek. Sorki ale w takim ukladzie przypomina budowe cepa - no ale takie to techno jest. Pracuj nad miksem i dzwiekami bo w takim prostym gatunku te dzwieki nie moga byc takiej bez wyrazu. Perka jest tutaj slabiutka. I te syntetyczne brzeki niezle wkurzaja. Pozdrawiam.


RE: D&D- Zone X (Orginal Mix ) - Nandaken - 23.04.2018

Stopa strasznie mocno łupie, ściszyłbym ją nieco. Pod koniec pierwszej minuty wchodzą też strasznie głośne, dzwoniące elementy perkusji (kurczę, jak je nazwać?) - też za mocno walą po uszach. Tak na dobrą sprawę to cała perkusja wydaje mi się tutaj za głośna... No i nie wiem, wydaje mi się, że podstawowym problemem tego kawałka jest brak jakiegoś zdecydowanego wiodącego elementu, czegoś, co by podźwignęło całość. Dźwięki z syntezatorów nie dają tutaj rady, cały czas sprawiają wrażenie obiecywać, że zapowiadają tylko coś większego, lepszego, a ostatecznie nic takiego nigdy nie nadchodzi. Przez to cały utwór pozostaje mało wyrazisty, nijaki w swojej naturze, i szybko zaczyna nużyć. Do tego fakt, że urywa się bez uprzedzenia, nie poprawia wcale ostatecznego odbioru.


RE: D&D- Zone X (Orginal Mix ) - Shabboo Harper - 19.05.2018

Hey David. Jeśli chodzi o moją impresję to: pod względem aury track prezentuje się zbyt matowo, bez polotu. Takowy statycznie wykreowany Beat nie jest pociągający w swej sile; przeciwnie jest bezbarwny; bez słusznego (mrocznego) temperamentu :|. Kick nie jest mocny; tenże cechuje skromny "dół" i w rezultacie brzmi nieprzyjemnie. Miks, niestety, "nieczysty". Od czasu do czasu słyszalny jest (np. od 3:20) bliżej niesprecyzowany "click". Całość sucha; poszczególne tony niemiłosiernie surowe. Te przydałoby się "ocieplić"; "przepuścić" przez odpowiednie kompresory z saturacją. Sound Design, generalnie, jawi się jak "wachlarz" charkotliwych, zgrzytliwych; niemalże "schrypłych" dźwięków, które w swej (spontanicznej) wariacji po prostu męczą ;(. Aranż ogromnie ascetyczny; nużący, monotonny.