MusicProducers.pl
ELECTRONICA
Floating Island- Qumran - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl (http://musicproducers.pl)
+-- Dział: Produkcje (/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (/forum-electronica)
+--- Wątek:
ELECTRONICA
Floating Island- Qumran (/temat-electronica-floating-island-qumran)Floating Island- Qumran - Paramarimbo - 9.04.2018 8:40

Witam, Przedstawiam nowy utwór , ciekawy jestem ogólnej opinii
Pozdrawiam
RE: Floating Island- Qumran - WaspXT - 10.04.2018 11:50

fajne deep-techno
wszystko się ze sobą klei, jest dobrze
od 1:48 są te sticki perkusyjne z tr-808 dodają kawałkowi posmaku electro
kawałek trwa prawie 5 minut..ale się nie nudzi, bo ja lubię takie klimaty :)


RE: Floating Island- Qumran - YouGotMe - 14.04.2018 9:00

Cześć ! Spoko sound design, taki leśny klimat mi się kojarzy :D Całość złożona aranżacyjnie co się chwali i ma to ręce i nogi. Każdy wie że nie trudno nawalić dźwięków ale żeby to grało ze sobą to już trochę pracy trzeba włożyć. Pozdrawiam !


RE: Floating Island- Qumran - chrisB# - 15.04.2018 18:32

No nawet fajnie plynie ten traczek ale do polowy pozniej robi sie juz nudno. Te same rozwiazanie bitu i innych dzwiekow. Ja mysle ze aranzacyjnie trzeba by to jeszcze inaczej rozpracowac. Ale klimacik jest git. Pozdrawiam.


RE: Floating Island- Qumran - Voel - 16.04.2018 15:32

Cześć,
Słowem wstępu nie słucham takiej muzyki, także nie bierz mojej opinii za bardzo na poważnie, chociaż lubię czasem 'popływać' sobie, wśród takich produkcji, tutaj na forum.
Bass mi się podoba, i te takie plucki, nie wiem co to jest, też fajne.
Jedyny minus jaki ja dostrzegam to po 3:10 mam wrażenie jakby tło się plątało ze sobą, ale to może mi się tylko tak wydaje.
Wykreowany klimat jest ciekawy, chociaż sam track trochę nudzi, bo nie ma za dużo nowych urozmaiceń.
Daję 4, pozdrawiam


RE: Floating Island- Qumran - LOSTVERXX - 16.04.2018 20:08

Fajnie to brzmi. Początek jest zachęcający i dobrze plumka. Tylko właśnie później coś się krzaczy, jakbyś do ogrodu wszedł i zaraz wpadł w krzaczory. Warto by było utrzymać początkowe wrażenie, podzielić utwór na kilka etapów tworzenia klimatu i jakimś chwytem go wyrzeźbić z tych dźwięków. Końcówka mi się nie podoba, bo miałeś na początku taki gęsty bukiet ćwierkających harmonijnie ptaków i Ci się one na koniec rozleciały - że tak to ujmę :]


RE: Floating Island- Qumran - Paramarimbo - 17.04.2018 15:55

Macie troche racji bo jednak koncowke zostawilem troche tak jak wygladala na poczatku szkicu :) co skrupulatnie zostalo przez was zauwazone ;)


RE: Floating Island- Qumran - Shabboo Harper - 3.05.2018 3:13

Bezspornie przez koloryt tudzież "naturę" nut przenika Twój image specyficzny Electro Style z silnym piętnem Ambient'u. Jest trochę mgliście, "mżysto"; (przesadnie) szemrzące tło, rozmyte, eteryczne Vox Sample'e. Selekcja tonów trafiona acz przy końcu stwarza wrażenie zbyt powtarzalnej struktury. Klimat quasi Tribal, w którym instrumentarium perkusyjne "dzierży prym"; użycie posiłkowych Fx'ów czy też dyskretne ujęcie gitay jawi się (przy takiej długości utworu) istotnie powściągliwie. Aranżacyjnie "z wyczuciem" bliskim "ospałości". Technicznie: przestrzeń ładna, "dół" godny większej mięsistości/mocy... Paramarimbo, tyle ode mnie. :)