MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Good There On - Valley Of Saints - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Good There On - Valley Of Saints (/temat-drum-bass-good-there-on-valley-of-saints)



Good There On - Valley Of Saints - barthus - 14.04.2018




RE: Good There On - Valley Of Saints - YouGotMe - 15.04.2018

Cześć no ciekawy klimacik tutaj proponujesz, jest z rozmachem, spójnie melodycznie, brakuje mi trochę jakiegoś wokalu śpiewanego żeby tam podtrzymać atmosferę, całość na plus ! Technicznie czytelnie to już się ktoś wypowie zakopany w temat d'n'b mnie nic nie drażni. Pozdrawiam !


RE: Good There On - Valley Of Saints - Voel - 16.04.2018

Witam,
Wszystko brzmi dobrze i spójnie ze sobą, klimat tez fajny, taki chillowy raczej.
Dropy mi się podobają. Nie wiem co więcej mogę napisać, bo nie słucham dnb.
Pozdrawiam, daję 5


RE: Good There On - Valley Of Saints - chrisB# - 27.04.2018

No fajnie to leci. Miks nawet ogarniety ale popre kolege wyzej ze mozna cos jeszcze dodac - ten wokal to nie glupi pomysl.Ale i tak jest git. Pozdrawiam.


RE: Good There On - Valley Of Saints - damnscrth - 29.04.2018

Podchodzi mi melodia ale jest za cicho bo trzeba się normalnie wsłuchiwać. Te dzwonki słabo mi dzwonią - one powinny dawać czadu. Musisz to wszystko dać głośniej. Master za bardzo miałki. Trzeba by tutaj rozpracowac ten numer w sprawie dynamiki. ^P Perka ma swoje tempo ale można ją jeszcze jakoś wzmocnić. Nie podoba mi się to miałczenie z wokalu. xD xD


RE: Good There On - Valley Of Saints - barthus - 29.04.2018

Dzięki za odsłuch ;)

Sam w sumie nie jestem do końca przekonany do tego utworu.. długo "kisiłem" go na dysku :P
Pracuję nad czymś nowym, mam nadzieję że niedługo wrzucę :D


RE: Good There On - Valley Of Saints - Plague - 1.05.2018

Tak myślę, że wiesz co by tutaj pasowało? Wziąć jakiś krótki wokal, pociąć go i ułożyć z niego melodię. Wydaje mi się że byłoby efektowniej, co nie zmienia faktu że w takiej postaci kawałek daje radę. Fajny klimat i aranż :)
Pozdr.


RE: Good There On - Valley Of Saints - HAVEFUN - 3.05.2018

Cześć.
Utwór ma bardzo fajny klimat. Brzmi profesjonalnie. Wszystko do siebie pasuje. Najbardziej podoba mi się beat od 2:14.
Gratuluję :)

Moja ocena : 5


RE: Good There On - Valley Of Saints - Shabboo Harper - 7.05.2018

Hey Bartek. Niezgorszy kontrast między "popędliwym" Beat'em a spokojnym melo Crystal Bells'ów tudzież ciepłym Piano. Koncept zacny; "skreślony w duchu" Chillout'u, z oryginalnym (acz zbyt powtarzalnym) Sample'em wokalu (a'la Saints' Choir ;)). Miks/master? "Tu" już jest gorzej. Według mnie większość tonów jest wycofana, nadto temat cechuje deficyt właściwej dziarskości. Wydźwięk perki winien być pełniejszy sugestywnego temperamentu; Lead głośniejszy; Bass brzydko "burczy", finalny tamburyn krztynę frapujący. Aura zmyślna, choć upiększenie owej (w tle i szczególnie w treści Breakdown'u) o incydentalne Fx'y/Glitch'e... przysporzyłoby całości słusznego charme. :)