MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Modafin - My umbilical dropped out - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Modafin - My umbilical dropped out (/temat-drum-bass-modafin-my-umbilical-dropped-out)



Modafin - My umbilical dropped out - Grisha - 23.04.2018

Hej

Cały numer, poleci zapewne jako jedno z dem, do jakiejś wytwórni, tylko pewien nie jestem do jakiej...w sumie pewnie do takiej, która będzie chciała, a takich jest nie wiele, jak się nie ma znajomości :(

Nie mniej jednak. endżoj


Modafin - My umbilical dropped out



RE: Modafin - My umbilical dropped out - In-Tegral - 23.04.2018

Dla mnie Twoje utwory to profeska (z tym utworem jest tak samo ;)), ale co do tematu wytwórni to się nie zgodzę, tu nie chodzi zupełnie o kontakty, a o to, czy oprócz muzyki coś sam działasz by się rozpromować, czy prowadzisz regularnie social media, czy masz wszystko zrobione, (profesjonalne grafiki i tak dalej). Labele na to zwracają uwagę, chyba, że to label większy i ma też podlabele dla "raczkujących", gdzie właśnie przyjmują osoby z talentem i warsztatem ale nie mających pojęcia o całej reszcie ważnych rzeczy. Niestety takie są realia.


RE: Modafin - My umbilical dropped out - Voel - 24.04.2018

Witam,
No muszę przyznać, że jak słucham twoje utwory, to masz swój styl. Twoje wałki są niewątpliwie bardzo 'jakieś'.
Wszystkie basiory są świetne, podoba mi się fragment po 3:18, ciekawa to zagrywka. Perka też dobrze ogarnięta.
No i tu jest problem, bo cóż więcej, można napisać o tak dopracowanym wałku? no chyba nic, przynajmniej ja, jako janusz dnb, nie jestem wstanie nic więcej napisać. Daję 5, pozdrawiam :>!


RE: Modafin - My umbilical dropped out - seba.pce - 27.04.2018

dla mnie tez wszystko ok :) 5/5


RE: Modafin - My umbilical dropped out - chrisB# - 27.04.2018

Technika dobra. Ale caly walek wyglada tak jak bys krecil na galkach w jakims loopie. Nie ma tutaj za bardzo jakiegos elementu by walnal cie miedzy oczy - takiego wow. Dobrze ze masz ten brejk bo dajesz odpoczac od tego werbla ktory ciagle nawala tak samo. Bas fajny. Za skila 4/5. Pozdrawiam.


RE: Modafin - My umbilical dropped out - YouGotMe - 27.04.2018

Cześć ! Przyjemny ciężki dnb przypominają mi się czasy starych need for speed jak tego słucham :d Przyjemna przestrzeń, niezłe wykonanie ale osobiście uważam że pomimo nacisku na zabawę bassline słychać próby wdrażania innych elementów dźwiękowych i to w nieco wstydliwy sposób, próbują odciągać uwagę od dołu ale nie na tyle skutecznie aby miały znaczenie w utworze. No a moim zdaniem warto bo urozmaicenie kompozycji było by na miejscu. Całość w zasadzie okej ale chciał bym żeby zapadła mi w pamięć, czekam na więcej pozdrawiam !


RE: Modafin - My umbilical dropped out - damnscrth - 28.04.2018

Dobry rasowy DnB. :D Słychac ze wiesz o co tu biega. Pewnie można by jeszcze dopracować aranżacyjnie ale dla mnie to i tak petarda. Szukaj chłopie labelu i wydawaj! Powodzenia! BeerxD


RE: Modafin - My umbilical dropped out - Shabboo Harper - 8.05.2018

Hey Grzesiu. Dziś, w telegraficznym skrócie; G.G.G.: Genuine, Grim, Good... Beer