MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ownxx - highlands - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: ownxx - highlands (/temat-ownxx-highlands)



ownxx - highlands - ownxx - 24.04.2018

highlands





RE: ownxx - highlands - Nandaken - 24.04.2018

Wokal zniszczył mi ten kawałek. Serio, tak dobrze się zapowiadało, tak dobrze to wszystko budowałeś, a tu nagle wchodzi coś tak niedopasowanego. I to jeszcze wchodzi dosłownie na chwilę, by powrócić znów na parę sekund pod koniec. Jak dla mnie mogłoby całkiem tutaj nie być wokalu - całość z pewnością by skorzystała.


RE: ownxx - highlands - ownxx - 25.04.2018

(24.04.2018, 22:20)Nandaken napisał(a): Wokal zniszczył mi ten kawałek. Serio, tak dobrze się zapowiadało, tak dobrze to wszystko budowałeś, a tu nagle wchodzi coś tak niedopasowanego. I to jeszcze wchodzi dosłownie na chwilę, by powrócić znów na parę sekund pod koniec. Jak dla mnie mogłoby całkiem tutaj nie być wokalu - całość z pewnością by skorzystała.

wrzuciłem też bez wokalu


RE: ownxx - highlands - Nandaken - 25.04.2018

No, bez wokalu jest dużo lepsze. Sympatyczna, spokojna nuta. Choć skrzypce (? to chyba były skrzypce) na początku były trochę za cicho, później są już głośniej i brzmią lepiej.


RE: ownxx - highlands - ownxx - 25.04.2018

(25.04.2018, 12:58)Nandaken napisał(a): No, bez wokalu jest dużo lepsze. Sympatyczna, spokojna nuta. Choć skrzypce (? to chyba były skrzypce) na początku były trochę za cicho, później są już głośniej i brzmią lepiej.

w którym momencie?


RE: ownxx - highlands - Nandaken - 25.04.2018

W 1:07 słychac je po raz pierwszy, wtedy są jeszcze za cicho. W 1:23 już są głośniejsze.


RE: ownxx - highlands - ownxx - 25.04.2018

(25.04.2018, 14:05)Nandaken napisał(a): W 1:07 słychac je po raz pierwszy, wtedy są jeszcze za cicho. W 1:23 już są głośniejsze.

Specjalnie tak przyciszyłem, żeby później weszło bardziej emocjonująco.


RE: ownxx - highlands - Nandaken - 25.04.2018

No czaję, jest to faktycznie jakiś zabieg artystyczny. Do mnie osobiście nie przemówił (co widać, skoro zwróciłem uwagę na to, że za ciche to było na początku), ale to już mój czysto subiektywny odbiór - jeśli tak jest by design, to okej.


RE: ownxx - highlands - ownxx - 25.04.2018

(25.04.2018, 14:43)Nandaken napisał(a): No czaję, jest to faktycznie jakiś zabieg artystyczny. Do mnie osobiście nie przemówił (co widać, skoro zwróciłem uwagę na to, że za ciche to było na początku), ale to już mój czysto subiektywny odbiór - jeśli tak jest by design, to okej.

No ja osobiście lubię trochę więcej dynamiki w utworze, niż żeby tak cały czas leciało na tym samym poziomie głośności.


RE: ownxx - highlands - chrisB# - 27.04.2018

Dla mnie aranz bardzo slaby. Cykacze i werbel suchy. Albo zapodajesz Ambient albo garazowke. Nie trzyma sie to kupy za bardzo. Wokal nie pasi ale to sprawa gustu. Pozdrawiam.


RE: ownxx - highlands - ownxx - 27.04.2018

(27.04.2018, 10:49)chrisB# napisał(a): Dla mnie aranz bardzo slaby. Cykacze i werbel suchy. Albo zapodajesz Ambient albo garazowke. Nie trzyma sie to kupy za bardzo. Wokal nie pasi ale to sprawa gustu. Pozdrawiam.

Lubię sobie trochę pomieszać.. Dzięki za opinię!