MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Farisha - Take me there (Plague rmx) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Farisha - Take me there (Plague rmx) (/temat-electronica-farisha-take-me-there-plague-rmx)



Farisha - Take me there (Plague rmx) - Plague - 26.04.2018

Coś na kształt dance.




RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - Nandaken - 26.04.2018

Nie znam oryginału, ale Twój remix naprawdę mi się podoba. Wokal bardzo fajnie współbrzmi z resztą, jest nastrojowo, tanecznie - po prostu sympatycznie. Może trochę za głośno jest w refrenie, jeśli miałbym przyczepić się do czegokolwiek (a w tym utworze niespecjalnie mam do czego).


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - chrisB# - 27.04.2018

Dobre. Niezle to plynie chociaz te twoje walki zaczynaja tak samo brzmiec. Tak jak bys lecial troche schematem. Ale to nie moja sprawa ja tylko slucham. Pozdrawiam.


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - YouGotMe - 27.04.2018

Cześć Plague ! Podoba mi się to co słyszę, taki klimatyczny letni numer do radyjka śmiało mógł by lecieć na trasie i uprzyjemniać podróż. Spoko wokal, aranżacja pod niego prawidłowa nie przekombinowana, nic na siłę tutaj nie gra. Dodatkowo szarpanie gitary dodaje fajnego groove całości. Dobre i mądre wykorzystanie vocalu w części melodycznej jako background. Druga część melodyczna trochę słabsza ta między 1:50 a w zasadzie zaczynająca się od 2:04 ale to takie pierwsze odczucie moje, ja bym to chyba obciął i wjechał tam znowu z breakiem śpiewanym. No ale jest fajnie dzięki za numer pozdrawiam !


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - damnscrth - 28.04.2018

Ten lead chyba za glosno smiga po kanalach. Wokal nawet milutki ale troche pokrywa go basik - przynajmniej ja tak slysze. ^P W sumie da sie posluchac. Skoczny przyjemniaczek. Nie znam tez oryginalu - moglbys podrzucic- wtedy wiadomo ile Ty zrobiles. xD


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - Plague - 28.04.2018

Nie wiem czy do tego wokalu jet w ogóle nagrana oryginalnie muza, a jeżeli jest to nie słyszałem. Wokal ściągnięty z loopermana. Poza tym nigdy nie słucham oryginalnych utworów przed zrobieniem remiksu, żeby się nie sugerować.
Nawet po skończeniu utworu rzadko słucham oryginału.

Dzięki za komentarze, w sumie kawałek ciepło przyjęty :)


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - abyssMB - 29.04.2018

Fajny letni numer, bardzo mi się podoba Twój mix . Po prostu good job . Inne remixy z tym vocalem w stosunku do Twojej pracy są porażką . 5 :)


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - Mat.Mor.Raw - 9.05.2018

Pierwsze wrażenie - 5 - bardzo przyjemnie się słucha, niebanalny pop, tak jak kolega wyżej wspomniał: idealne do radia
Kompozycja - 4 - sprawnie wykorzystałeś gotowe frazy melodyczne wokalu i ubrałeś z tego spójną kompozycję, z przyciągającymi uwagę interludiami instrumentalnymi i a'cappela
Aranżacja - 5 - za pomocą oszczędnych środków, zbudowałeś bogatą ścianę dźwięku, która jest solidnym tłem dla wokalu, ale też w fragmentach instrumentalnych doskonale broni się sama
Brzmienie - 5 - brzmienia instrumentów świetnie pasują do wokalu, głęboki bas, delikatna wah-gitara, soczysty lead, delikatny pad w tle, no i również trafny wybór ścieżki wokalnej ;)
Mix - 5 - selektywnie, stereofonicznie, głębokie basy nie zamulają miksu, środek i góra czytelne, nie mam się do czego przyczepić
Ocena - 5 - będę słuchać


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - Plague - 11.05.2018

Dziękuję wszystkim :)


RE: Farisha - Take me there (Plague rmx) - Shabboo Harper - 23.05.2018

Hey Michał. Wobec wcześniejszych komenatrzy, ode mnie będzie tak: jest czyściutko; dźwięcznie, melodyjnie "w kręgu" sugestywnie lekkich i przyjemnych barw. Separacja tonów rezolutna; aranż zacny, w swej strukturze charakternie metodyczny acz nienużący. Wokal Farishy celny; prężnie "wpleciony" w temperamentne nuty projektu :)... W "oceanie" przeróbek owej a cappelli Twoja prezentuje się prima. Jakiś techniczny minus(ek)? Kick jest wielce "przystojny", choć "bije" z Hi Hat'ami przez co stwarza wrażenie "syczącego ogona". Klimat pogodny, pełen wdzięku... :D