MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) (/temat-deep-pochill-streets-of-mexico-sebastian-strzesniewski-edit)



Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - S.Strzesniewski - 30.05.2012

Witajcie!
To mój pierwszy utwór na tym forum.<takjest>
Utrzymany w deep'owej atmosferze z ciepłą gitarką.<sunny>

Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit)



Mam nadzieję, że się spodoba.



RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Aitra - 31.05.2012

naprawde warto Cie pochwalic , rewelacyjne wykonanie u Ciebie wszystko gra jak nalezy ,jak to sie mowi :P "Beda z Ciebie Ludzie " ooo ;D pozdrawiam


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Krzych - 4.06.2012

Naprawdę porządny kawałek, bardzo lekki ;)
Chociaż jak dla mnie tej lekkości mogło być mniej, mogłoby być więcej basu, ale to tylko takie moje gderanie :)


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Jack Orlando - 4.06.2012

Bardzo dobry utwór. Przyjemny klimat, dobre wykonanie.


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Yes I Am - 5.06.2012

(4.06.2012, 21:59)Kay napisał(a): Słuchałem, słuchałem... Czy to na pewno deep? ;>

Bo bardzo przyjemnie się słuchało ;d

A to co deep house'u nie słucha się przyjemnie :D?
Rozumiem gdyby chodziło o minimal :D...

Co do produkcji to tyle pochwał jest, że nie ma co już słodzić.


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - S.Strzesniewski - 5.06.2012

Chciałem utrzymać to w takiej deep'owej atmosferze, znaczy się spokojnej, z nie dużą ilością dźwięków.
Nie jest to typowy deep house, to taki latynoski deep dxb
Dzięki wszystkim za opinię :)


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Revnotes - 7.06.2012

Leciutki miks, ja bym widział więcej suba, ale tak też jest dobrze jeżeli Ci się już nie mieścił.
Przyjemny wokali i dobrze siedzi w miksie, dźwięki ładnie opływają, gratuluję udanej produkcji.


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - sowa - 11.06.2012

Piękny utwór. Lekki klimat, świetny na słoneczne dni i typowy chillout. Najbardziej urzekła mnie gitarka... no po prostu mistrzostwo... do tego wokal ładny. Biorę sobie na HDD i posłucham nie raz :)


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - Chuckster - 12.06.2012

Za*ebiste synthy, clap też, wyśmienity mix.
Gitarka może trochę za głośno , ale chyba się mylę.
I wokal chyba zmieniałeś tempo albo coś po trochę się przycina w niektórych momentach, ale rzadko :P


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - 9lives - 14.06.2012

bardzo fajne ;-) Klimat jest, można odpłynąć. Spróbuj coś kiedyś w minimalu, może na wzór Paula Kalkbrenner'a?


RE: Pochill - Streets of Mexico (Sebastian Strzesniewski Edit) - S.Strzesniewski - 14.06.2012

Ale trafiłeś :D Uwielbiam kawałki Paula np. Gutes Nitzwerk :D