MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Battery Pack - Movement - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Battery Pack - Movement (/temat-trance-battery-pack-movement)



Battery Pack - Movement - Battery Pack - 4.05.2018



Zapraszam do oceny ;)
Szczególnie jeśli chodzi o ostatnią partię ;)


RE: Battery Pack - Movement - Shabboo Harper - 8.05.2018

Hey Oskar. Pozwól, iż odniosę się li tylko do aspektu technicznego. W track'u brakuje pełności; zdecydowanie przeważają okolice od 3 Hz do 16 kHz; z kolei zbyt skromnie prezentuje się lewa strona fali. Prawdopodobnie przesadnie "uciąłeś dołu" na ścieżkach; choć niewykluczone, iż na masterze zbyt drastycznie "podniosłeś górę i dół zmiękł" ;D. Nadto Kick cechuje mocny, "odgórny" ogon; sporo metaliczny. Snare mierny. W moim odczuciu miks godzien jest pomyślunku; to kwestia kilku korekt, choćby retusz w EQ, bowiem utwór solidnie "szumi i trzeszczy". "Czuć" deficyt ciepła (Sub'a/Kick'u/Bass'u i okolic 500 Hz). Melo Synth'ów przystępne; Pad'y w tle ciekawe (acz rozmyte); "przejścia" potrzebują więcej finezji. Końcowy odcinek "Movement" (lekko "skrzywiony" w Beacie) "przesunęłabym" przed Breakdown'em. Wszelako, "coś" w tym jest; takowy Sound Fun zawsze przynosi więcej kolorytu... Aranż trochę powtarzalny. Tyle ode mnie. :)


RE: Battery Pack - Movement - chrisB# - 9.05.2018

No w sumie kolezanka wyczerpala temat. Dla mnie jak na taki gatunek stopa slabo wali. Fajnie wyszedl ten dzwiek jak by gitara - wprowadza dobry klimat. Ale bicik lezy - no i aranzacyjnie dupy nie urywa. Pozdrawiam.


RE: Battery Pack - Movement - KBK - 15.05.2018

Przypomniały mi się moje początku słuchając Twojego kawałka, wtedy miałem jeszcze wiele pomysłów, ale nie wiedziałem jak je przenieść do DAW :) Są rzeczy, które wychodzą Ci naprawdę dobrze, dobór dźwięków nie jest zły, przejścia robisz dobrze, tylko aranżacyjnie panuje taki jakby chaos, nad którym musisz zapanować. Ćwicz dalej, słuchaj utworów swoich "mentorów" i próbuj tworzyć dalej, widzę w Tobie potencjał :)


RE: Battery Pack - Movement - PaulK25 - 22.05.2018

Zgadzam się z przedmówcą, kawałki przesłuchałem - ten też oczywiście i masz potencjał. ;PJednak to racja, że tutaj stopa jest słabiutka i basu trudno znalezć. Tak naprawdę to dla mnie tylko leady grają dobrze i noizy. Kawałek praktycznie nie ma energii a chyba o to chodzi w transie aby była. xD


RE: Battery Pack - Movement - OProject - 4.06.2018

Ten synth w 1:10 fajnie wchodzi i spoko by było gdybyś poprawił ogólnie miks :P
Czyli to co w twoim drugim kawałku, brakuje basu, stopa za bardzo tutaj dudni i jest taka kartonowa (trzeba powycinać EQ niski środek i środek, i do tego trochu wysokich)

Bass najlepiej pogłoś i dodaj kolejną warstwę, najlepiej taką z porządnym środkiem.
Dzwięki sam robisz czy presety?
3,5/5


RE: Battery Pack - Movement - agro - 4.06.2018

Cześć, jeżeli moge w kwestii aranzacyjnej słówko, ten ostatni motyw moim zdaniem wykorzystany przed dropami nieźle by nakrecał ku większej euforii :-) a co do bitu sam charakter brzmieniowy, za mocny kick, słabsza stopa ale samo brzmienie przypomniało mi o moich starych kolumnach gdzie był tylko bas, wytrzepane średnie i zeto góry, one podobnie "łupały" :)


RE: Battery Pack - Movement - Wasp - 5.06.2018

nie znam się na trensach ale wszystko wydaje się być dobrze złożone
od 1:37 pasował by jakiś kobiecy wokal


RE: Battery Pack - Movement - DanPi30 - 6.07.2018

Kolego - popraw prace synthów, podbij werbel i doładuj basowi w tym trochę zamulonym miksie i będzie bardzo spoko!