MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Sylwester Faustmann - Breathing Core - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Sylwester Faustmann - Breathing Core (/temat-film-sylwester-faustmann-breathing-core)



Sylwester Faustmann - Breathing Core - PureInstinct - 14.05.2018

Skoro już zrobiłem demko dla pewnego studia to pomyślałem, że się i z Wami tutaj podzielę! Samo demo zostało stworzone specjalnie na potrzeby projektu gry 'Dungeonhaven' studia Cold War Games. Jestem ciekawy, co myślicie.



(Studio już odsłuchało demko, spodobało się i nawet odbyliśmy przyjemną rozmowę, już grzeję rączki na pozycję Lead Composer w departamencie Audio :D hahah)
Link do strony gry: DungeonHaven Site


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - LOSTVERXX - 15.05.2018

No to pogratulować :) Kompozycja bardzo pasująca do jakiejś strategii. Basowe pomruki na początku dodają utworowi charakteru, jakby gdzieś na horyzoncie robiono ostrzał z pancernika :)


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - Shabboo Harper - 18.05.2018

Aranżacyjnie jest obficie; sporo "pierwiastków" kreśli przestrzeń tudzież motyw przewodni tematu. Bezsprzecznie projekt spełnia kryteria (Epic) Soundtrack'u/Trailer'a. Sound Design klasyczny, ogniście nasycony chórem... ^^ Pod względem wykreowanego klimatu nie jest to mój "świat nut" toteż pozwól, iż ograniczę się jedynie do kwestii technicznej. W moim skromnym odczuciu minimalnie brakuje energii "w dole" wszystkim instrumentom dętym, jak również bardziej klarownej "góry"; smyczki bowiem, w tej chwili, brzmią tak jakby (w filharmonii) były solidnie oddalone od głównej orkiestry; niewyraźnie "przebijają się". Całość projektu jest lekko "przymulona". EQ godne korekty. :)

PS. Sylwku, szczerze gratuluję Ci wyczynu. Oby wszystko przebiegło wedle Twoich oczekiwań... Beer


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - TheFamily - 21.05.2018

Podpisuje się pod tym o czym napisał LOSTVERXX. Bardzo klimatycznie :). Czy to faktycznie może znaleźć się w DungeonHaven Site?


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - chrisB# - 21.05.2018

Slychac ze w demku trzeba jeszcze cos tam poprawic - glownie poziomy glosnosci instrumentow no i troche to krotkie, ale to przyjdzie z czasem. Narazie to chyba czekasz na jakies potwierdzenie od tej firmy czy co? Powodzenia kolego! Pozdrawiam.


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - Plague - 22.05.2018

Rzeczywiście nad EQ trzeba popracować, ale to demo więc spokojnie, bez spiny :) Muzycznie pięknie, w Twoim stylu.
Masz talent do takiej muzy i cieszę się że udało Ci się gdzieś załapać :) Powodzenia!


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - Mocade - 23.05.2018

A niech mnie, zaraz wypłyniesz na głęboką wodę. Trzymam kciuki aby cię przyjęli bo to już jest początek szerokiej drogi. :-)

Mój wypaczony zmysł gracza automatycznie kojarzy mi tą ścieżkę z DS'em, ale po projekcie widzę że niewiele się myliłem. Jak dodadzą cię do teamu i go ukończą to z chęcią kupię oryginał.

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia I'm watching you


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - marcellus - 28.05.2018

Bardzo porządnie zrobiony utwór, momentami nieprzewidywalny, ogólnie profesjonalnie wykonanie


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - David SundKings - 19.09.2018

Zajebiscie to brzmi :) Bębny ładnie wkręcają ,no ja mam ciary :)


RE: Sylwester Faustmann - Breathing Core - YouGotMe - 19.09.2018

Tak jak ktoś wyżej napisał to pasuje do jakiegoś theme z gry, menu główne itp EDIT nie czytałem opisu także pomysł trafiony. Pozdrawiam !