MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO Xfer Serum = problem - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO Xfer Serum = problem (/temat-fl-studio-xfer-serum-problem)



Xfer Serum = problem - drill - 18.05.2018

Witam serdecznie , mam maly problem z wtyczka Serum , otoz zdarzalo mi sie to tez wczesniej z innymi wtyczkami, mianowicie , kiedy gram cos na klawiszach na danym presecie badz tez po prostu na wtyczce staram sie cos wykrecic napotykam problem, objawia sie tym,ze po zmienieniu potencjometrem jakiegokolwiek parametru podczas grania na zywo wtyczka przestaje grac i musze wyjsc i ponownie kliknac ja na tablicy z paternami. Po czym dzwiek powraca az do momentu kolejnej zmiany w jakims parametrze. Nie wiem na prawde co jest grane gdyz jest to bardzo irytujace przy kreceniu brzmien. Mam rowniez sylenth1 ale on zachowuje sie normalnie podczas grania jednoczesnie moge zmieniac przypuscmy parametr cut off ktory wprowadza na zywo efekt w dzwiekach ktore aktualnie gram natomiast w tym moim serum po pokreceniu potencjmetrem zmiany dostrzec nie moge poniewaz nie ma dzwieku lecz po ponownym kliknieciu na wtyczke dzwiek jest wraz z wprowadzonymi zmianami. Mam nadzieje ,ze w miare jasno nakreslilem o co mi chodzi. Jesli ktos by wiedzial co moze byc przyczyna bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam


RE: Xfer Serum = problem - pumadesign - 18.05.2018

przyczyna : serum jak narazie tak ma , musisz czekać na cracka , na przyszłość na początku wiadomości napisz że masz oryginalny soft , jeśli nie masz to nie zadawaj głupich pytań .


RE: Xfer Serum = problem - drill - 18.05.2018

pierwsze zdanie twojej wiadomosci jak najbardziej pomocne. Ale na ch### sie rozkrecac ? nie uwazam zeby moje pytanie bylo glupie ... nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi i twoja wlasnie .... pozdrawiam


RE: Xfer Serum = problem - pumadesign - 18.05.2018

takie pytania zadawaj na stronie skąd pobierasz soft i na przyszłość jak coś nie śmiga to pierwsze pytanie zadaj sobie czy oryginał - jeśli nie to inni też mieli to samo z tą samą wstawką i czytaj komentarze , później szukaj pomocy na google , tutaj pewnie znajdą się tacy co piracą ale nie ma się czym chwalić bo forum może na tym ucierpieć pozdro.


RE: Xfer Serum = problem - Bassflor - 18.05.2018

kiedyś też miałem podobne problemy teraz wszystko oryginalne i wszystko śmiga :D
pozdrawiam i zachęcam do kupienia oryginału raz się kupi i spokój :D


RE: Xfer Serum = problem - drill - 19.05.2018

nie prosilem o zadnego cracka ani nic tylko zadalem proste pytanie co to moze byc i tyle. A wtyczke chcialem sprawdzic bo chcialbym wiedziec co kupuje, poza tym teraz mozna kupic serum za smieszne pieniadze wiec rowniez nie zamierzam piracic ! Pozdro dla ogarnietych


RE: Xfer Serum = problem - hudson462 - 21.05.2018

Śmieszne pieniądze to znaczy ile?


RE: Xfer Serum = problem - marcinxx1982 - 21.05.2018

(21.05.2018, 11:53)hudson462 napisał(a): Śmieszne pieniądze to znaczy ile?

189 $ nie są to raczej śmieszne pieniądze.


RE: Xfer Serum = problem - hudson462 - 21.05.2018

(21.05.2018, 12:59)marcinxx1982 napisał(a):
(21.05.2018, 11:53)hudson462 napisał(a): Śmieszne pieniądze to znaczy ile?

189 $ nie są to raczej śmieszne pieniądze.

No właśnie...


RE: Xfer Serum = problem - drill - 23.05.2018

smieszne pieniadze to znaczy 9.90 za miesiac uzytkowania a cena z kazdym miesiacem sie splaca wiec sa to smieszne pieniadze a jesli nie dla was to wspolczuje ;)