MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kasper B. - 15 VI 2017 90 (/temat-kasper-b-15-vi-2017-90)



Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Kaper - 24.05.2018

Cześć.
Wiem, że przychodzę tu tylko jak coś wrzucam i nie ma na to wymówek no ale serio robię wiele innych rzeczy, nad którymi też nie mogę się skupić w 100% bo doba to dalej za mało :E

Dzielę się z Wami, zacni forumowicze moim nowym ale jakże starym previewem xD
Jakiś czas szukałem kogoś do colabu żeby to podciągnąć no ale chętnych brak :P

Mam nadzieję, że ktoś chociaż tu zajrzy :E

Na dole jest prywatny link do SC i dlatego nie ma playera.

https://soundcloud.com/kasperbofficial/kasper-b-15-vi-2017-90-preview/s-xwhr1


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Adsky - 24.05.2018

nawet buja, ciekawa produkcja :)


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Fly - 25.05.2018

Bardzo czysty miks :)

Podoba mi się lead wchodzący w 2 minucie. W dropie przydałoby się podpicować głowny synth, bo brakuje mu mocy,zwłaszcza kiedy wchodzi na niższą oktawę.

Zdecydowanie skróciłbym aranż, Myślę, że gdyby całość utworu mieściłaby się w zakresie 3-4 minut byłoby optymalnie, bo obecnie jest to wszystko zbyt rozlazłe. Samo intro jest co najmniej o połowę za długie, a części między 1:45s, a 2:00s oraz 3:00s i 3:30s zupełnie niepotrzebne.

Całość w obecnym stanie oceniam na 4,ale potencjał zdecydowanie na 5 ;)


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Kaper - 26.05.2018

(24.05.2018, 13:42)Adsky napisał(a): nawet buja, ciekawa produkcja :)

Dziekuje za opinie :)


(25.05.2018, 0:10)Fly napisał(a): Bardzo czysty miks :)

Podoba mi się lead wchodzący w 2 minucie. W dropie przydałoby się podpicować głowny synth, bo brakuje mu mocy,zwłaszcza kiedy wchodzi na niższą oktawę.

Zdecydowanie skróciłbym aranż, Myślę, że gdyby całość utworu mieściłaby się w zakresie 3-4 minut byłoby optymalnie, bo obecnie jest to wszystko zbyt rozlazłe. Samo intro jest co najmniej o połowę za długie, a części między 1:45s, a 2:00s oraz 3:00s i 3:30s zupełnie niepotrzebne.

Całość w obecnym stanie oceniam na 4,ale potencjał zdecydowanie na 5 ;)

Dziękuję za komentarz :)

Lead to layer 3 różnych leadów :)
Oczywiście jak to ja, nie wiem, w którym miejscu jest drop :E hahaha XD ale poszukam w necie :)
Aranż będzie skrócany, to na pewno. Zrobiłem go taki długi ponieważ w tych lukach, o których wspomniałeś pierwotnie miał być wokal. Próbowałem podjąć współpracę z dwiema wokalistkami ale niestety nie wyszło :P wersja oryginalna będzie znacznie krótsza :)

Dziękuję za ocenę :)


Za odpowiedzi w wątku lecą "plusiki" dla Was :)


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - TheFamily - 28.05.2018

Ja myślę, że track sam w sobie idzie w dobrą stronę ;) natomiast słuchając go mam taką zachciankę, żeby te dźwięki były gdzieś tam bardziej soczyste i dały więcej tej energii. Oceniam również obecny stan na ✔️4 a potencjał na


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Kaper - 3.06.2018

(28.05.2018, 13:54)TheFamily napisał(a): Ja myślę, że track sam w sobie idzie w dobrą stronę ;) natomiast słuchając go mam taką zachciankę, żeby te dźwięki były gdzieś tam bardziej soczyste i dały więcej tej energii. Oceniam również obecny stan na ✔️4 a potencjał na

Dziękuję za odpowiedź w temacie :)
Pozdrawiam :D


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Shabboo Harper - 6.06.2018

Hey Kacper. Pozwól, iż przejdę wprost do meritum: czyściutki, zgrabny miks; separacja precyzyjna. W track'u nie przewodzi przesadnie multum ostrych tonów. Wszystko jest wyważone; "dotknięte" słysznym timbre; przyzwoicie "osadzone" w przestrzeni tematu. Aranż? Nader specyficzny; cechuje owy sporo defiguracji. Myślę, iż takowe "wybicie" nie do końca sprzyja pełnemu "delektowaniu się", "wczuciu się" w charakterny Groove; choć jednocześnie nie jest nużąco ;). Wszelako, w pewnym momencie wykreowany zadziorny feeling "ulatuje". Sound Design akuratny w swej treści (w "oschłym", surowym brzmieniu), niemniej "wrzutka" kilku atmosferycznych Fx'ów plus intensyfikacja mięsistości obecnych nut uszlachetni Twój utwór. Klimat z pogranicza Big Room'u/Dubstep'u.

Cytat:"wersja oryginalna będzie znacznie krótsza :)"

Good (!) :D


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Kaper - 7.06.2018

(6.06.2018, 2:59)Shabboo Harper napisał(a): Hey Kacper. Pozwól, iż przejdę wprost do meritum: czyściutki, zgrabny miks; separacja precyzyjna. W track'u nie przewodzi przesadnie multum ostrych tonów. Wszystko jest wyważone; "dotknięte" słysznym timbre; przyzwoicie "osadzone" w przestrzeni tematu. Aranż? Nader specyficzny; cechuje owy sporo defiguracji. Myślę, iż takowe "wybicie" nie do końca sprzyja pełnemu "delektowaniu się", "wczuciu się" w charakterny Groove; choć jednocześnie nie jest nużąco ;). Wszelako, w pewnym momencie wykreowany zadziorny feeling "ulatuje". Sound Design akuratny w swej treści (w "oschłym", surowym brzmieniu), niemniej "wrzutka" kilku atmosferycznych Fx'ów plus intensyfikacja mięsistości obecnych nut uszlachetni Twój utwór. Klimat z pogranicza Big Room'u/Dubstep'u.

Cytat:"wersja oryginalna będzie znacznie krótsza :)"

Good (!) :D

No Shabboo, jak zawsze Twój komentarz zwalił mnie z nóg ! :D
Najbardziej na co czekam na tym forum to na Twój komentarz bo wiem, że jest on celny. Jak coś nie gra to wypomnisz to :)
Dziękuję za komentarz :D Punkty się należą.

Oto pełna wersja, skrócona i nieco podrasowana :P
Jeśli ktoś ma ochotę to może oddać głos :E
https://www.spinninrecords.com/talentpool/track/242968-kasper-b-midway-original-mix/


RE: Kasper B. - 15 VI 2017 90 - Shabboo Harper - 18.06.2018

Cytat:"No Shabboo, jak zawsze Twój komentarz zwalił mnie z nóg ! :D
Najbardziej na co czekam na tym forum to na Twój komentarz bo wiem, że jest on celny. Jak coś nie gra to wypomnisz to :)
Dziękuję za komentarz :D Punkty się należą."

Ochhh... Z przyjemnością skreśliłam tych parę skromnych wersów w Twoim temacie :)... Jeśli się nie pogniewasz, nie będę dziś odnosić się do finalnej wersji utworu; jest już bowiem post factum i mój komentarz w dowolnej kwestii nie jest istotny. Kacper, trzymam za Ciebie kciuki. Good Luck! Beer