MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) (/temat-hip-hop-malach-rufuz-ft-ero-jwp-antyhaters-morda-remix)



Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - morda332 - 26.05.2018

Zapraszam do przesłuchania mojego remixu, który bierze udział w konkursie Bit czyni Mistrza, jeśli się podoba zostaw łapkę na youtube i komentarz. Dzięki wielkie:



PEACE !!! BeerBeerBeer


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - Shabboo Harper - 27.05.2018

Hmmm... kolejny, po Hola Flavio, Remix tegoż utworu od User'a Forum ;D. Będzie obficie, z kreatywnym "przepychem nut". Sporo przeróbek tego tematu już istnieje; godziwa konkurencja. Morda, Tobie również Good Luck... Beer


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - morda332 - 27.05.2018

Dzięki wielkie. BeerBeerBeer


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - tks21 - 30.05.2018

Bardzo dobry kawałek. Miks dobry. Fajne Hi-Haty. Całkiem dobrze wpasowałeś wokal do beatu :) Pozdrawiam. Sorry, że krótki komentarz ale chyba nie mam do czego się przyczepić :)


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - morda332 - 30.05.2018

Dzięki wielkie za dobre słowo. 15 lat nie poszło na marne choć tak na prawdę od nie dawna zaczyna to wszystko procentować i jestem zadowolony ze swojej twórczości a były momenty, że chciałem monitor wyrzucić za okno po 100 wersji jednego utworu a teraz nie zapeszając to płynie.

PEACE!!! BeerBeerBeer


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - MikeFu - 1.06.2018

bardzo dobry mix, daje 5:)


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - morda332 - 18.06.2018

Udało się przejść do drugiego etapu dziękuje wszystkim za wsparcie. PIONA!

ETAP 2 #BCM ! Gratulujemy 20 producentom: Morda, RetroN, Małolat Beats, Pietruch beatz, Spor, Profanum Beats, MakaBeatz, Amatwosky, EST, Wierny beatz, Sakier, M24, KRIS SCR, TONY M, QUADELOOPE, Kocur, Sivy, Km.L, Smykson, R.O.
Macie czas do 15go lipca.

PEACE !!! BeerBeerBeer


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - Shabboo Harper - 25.06.2018

Cytat:"Udało się przejść do drugiego etapu dziękuje wszystkim za wsparcie. PIONA!"

Wszystko brzmi i prezentuje się obiecująco. Już jesteś w Top 20 ;). Morda, trzymam kciuki za Ciebie. Niech Positive Flow będzie z Tobą (!)... Beer


RE: Małach/Rufuz ft. Ero JWP "ANTYHATERS" (MORDA REMIX) - morda332 - 25.06.2018

Dzięki za dobre słowo, ale drugi etap już chyba nie dla mnie bo trzeba samplowac utwór i z niego zrobić bit (ja wszystko komponuje na vsti nie sampluje), ale mam koncept żeby wyciąć wokal i z niego zrobić remiks zobaczymy czy przejdzie.

PEACE !!! BeerBeerBeer