MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] (/temat-hardstyle-in-tegral-spacetime-continuum-extended-mix-free)



In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - In-Tegral - 7.06.2018

Po długich bitwach na placu DAW, potem na placu AAE, w końcu mogę wypuścić swoje najnowsze dzieło. Video miało wyglądać zupełnie inaczej, ale czas, który musiałbym włożyć w pierwszą wersję pomysłu na videoclip, był zdecydowanie za długi, poza tym nienawidzę pracować na AAE, workflow w tym programie to jakaś paranoja.

Aktualna wersja video, ma parę błędów ale już nie renderowałem tego drugi raz i tak, bo sam render i tak pożera mnóstwo czasu.

Zachęcam do odsłuchiwania w najlepszej jakości, czyli poprzez pobranie z soundclouda i odtwarzanie na dysku.




Satysfakcja z utworu jest, ale po kilkunastu dniach odpoczynku od niego, myślę, że można by z niego wycisnąć jeszcze więcej.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Abigail Noises - 8.06.2018

Łał, nie wiem czy lekko nie przesadziłeś z tym pogłosem (sporo suba), nieźle gniecie a w hardstylu chyba jest bardziej lekko w dole....ale co tam, mnie się to podoba i to bardzo. Jest miazga i pełna moc bez ograniczeń. Technicznie nie ma się do czego przyczepić, czysto, dobra separacja, klaronowność, miks pełny i energetyczny. Osobiście to najbardziej podobają mi się te noisy/harshe ''odpowiadające'' kickowi i sama melodia. Wokaliza nieźle wmiksowana, świetna końcówka, gdzie lead ''oszalał''. Dobra robota.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Zarax - 8.06.2018

Może celowy efekt dla tego gatunku, ale mi te przestery w dzwiękach nie widzą się jakoś.
Od 4:10 mi się najbardziej podoba :D O tak dobra robota tam. :D


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Castiel - 8.06.2018

Cieszę się,że skończyłeś w końcu jeden projekt:D Jest dużo lepiej niż jak słuchałem przedostatniej wersji :).

Więcej wyciśniesz z następnego utworu :)

przypomina troche sub zero co mi się podoba:)
Czekam na kolejne utwory od Ciebie :D a za klimacik masz 5 :D


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - In-Tegral - 10.06.2018

(8.06.2018, 7:30)AdamWax napisał(a): Łał, nie wiem czy lekko nie przesadziłeś z tym pogłosem (sporo suba), nieźle gniecie a w hardstylu chyba jest bardziej lekko w dole....ale co tam, mnie się to podoba i to bardzo. Jest miazga i pełna moc bez ograniczeń. Technicznie nie ma się do czego przyczepić, czysto, dobra separacja, klaronowność, miks pełny i energetyczny. Osobiście to najbardziej podobają mi się te noisy/harshe ''odpowiadające'' kickowi i sama melodia. Wokaliza nieźle wmiksowana, świetna końcówka, gdzie lead ''oszalał''. Dobra robota.

Dzięki Adam. Słuchając teraz, wnioskuje, że przejścia i fxy pod koniec taktów można by zrobić lepiej, ale wiadomo, nigdy nie będzie idealnie.


(8.06.2018, 8:20)Zarax napisał(a): Może celowy efekt dla tego gatunku, ale mi te przestery w dzwiękach nie widzą się jakoś.
Od 4:10 mi się najbardziej podoba :D O tak dobra robota tam. :D

Wszystkie przestery są u mnie robione celowo, distortion jest u mnie podstawą, uważam to za "złoty" efekt. Nie ma dla mnie nic lepszego niż operowanie distortion i to jakie on możliwości daje (dzisiaj wleci odcinek do mnie na kanał ze sposobami używania distortion).
Dzięki za poświęcony czas i opinie !


(8.06.2018, 10:59)Castiel napisał(a): Cieszę się,że skończyłeś w końcu jeden projekt:D Jest dużo lepiej niż jak słuchałem przedostatniej wersji :).

Więcej wyciśniesz z następnego utworu :)

przypomina troche sub zero co mi się podoba:)
Czekam na kolejne utwory od Ciebie :D a za klimacik masz 5 :D

Wycisnę więcej z następnego, to jest pewne, już jest w drodze :D

Subzero? Uznam to za komplement :D

Dzięki Ciastek !



Zapomniałem napisać w temacie więc napiszę tutaj. Dzięki wszystkim (AdamWax, Ciastek, GalactiX-Riot, Old) za pomoc i odsluch i analizę mixu zanim track został wydany w ostatecznej wersji.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Knifeman - 10.06.2018

wiem że to nie jest przypadkowo ale w początkowej części ten sub musi tak klepać w 3/4? Mnie to irytuje. Reszta wykonana idealnie, melodia przypadła mi do gustu.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - barthus - 10.06.2018

Nie lubię tego gatunku i nie słucham wcale (ze względu na kick, który mnie po prostu nie jara) :P
To mi się jednak nawet podoba. Aranż ciekawy. Wszystko dopieszczone. Brzmienie spoko :D
Ciekawa produkcja moim zdaniem ;)
5


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - In-Tegral - 11.06.2018

(10.06.2018, 15:38)Knifeman napisał(a): wiem że to nie jest przypadkowo ale w początkowej części ten sub musi tak klepać w 3/4? Mnie to irytuje. Reszta wykonana idealnie, melodia przypadła mi do gustu.



Motyw z psytrance, zrobiony "po hsowemu". wole czasem pokombinowac, niz isc oklepanymi schematami. Dzięki Nóż :E



(10.06.2018, 16:01)barthus napisał(a): Nie lubię tego gatunku i nie słucham wcale (ze względu na kick, który mnie po prostu nie jara) :P
To mi się jednak nawet podoba. Aranż ciekawy. Wszystko dopieszczone. Brzmienie spoko :D
Ciekawa produkcja moim zdaniem ;)
5

Skoro nie słuchasz hs, to tym bardziej doceniam. Dzięki wielkie!


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Shabboo Harper - 12.06.2018

Hey Dawid. Nie jest to mój Genre (as you know ;D); toteż, ode mnie, li tylko odnośnie kwestii technicznej: temat zacny, w którym wyróżnia się błyskotliwa przestrzeń (scena szeroka). Kick (zadziorny w swej bitności) akuratnie "przebija się"; Snare minimalnie wycofany; Piano wariacja przycichła. Sporo użytego Distortion; "góra" chwilami "gryzie" (Lead); wszelako takowy jest Twój zamysł (i ciągotki w tym wątku ^^). Sub afektowny (krztynę drażni). Sample Vox'u przystępny acz niepotrzebnie tak "skażony" i stentorowy (szczególnie "czuć to" w Intro). Melo sui generis; Background obfity w różnokształtne faktory (Up-Downlifter'y, Synth'y, Screech, celne Fx'y). Miks czytelny; mastering głośny. Drzemie "w tym wszystkim" wyrafinowany (iskrzący) "nerw"; "continuum" swoistych tonów... :)


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - PROTONE - 12.06.2018

Int Przyczynił się do tego, że zacząłem słuchać HS :D - ten numer jeździ ze mną w samochodzie... szczególnie dla melodii :)
0:33 - To fragment gdzie ruszyła potężna maszyna, której nie da się już zatrzymać "Takie moje skojarzenie XD "
2:14 - W melodii jestem zakochany!
Technicznie ode mnie - jest niemal Idealnie!
5/5
Pozdrawiam.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - tks21 - 12.06.2018

Widzę, że masz ogromny talent InT, dałem Ci komenta na sc i podobnie jak Galactix bujało mnie w pracy dzięki temu kawałkowi :). Profesjonalna produkcja godna Headhunterzów czy Brennana Hearta, ogólnie topowych hardstylerów :D Widzę w Tobie przyszłość Hardstylu powiem szczerze :D 99/5 bo.... jest zbyt dobrze :P :P Pozdro :) w nowoczensym HS jesteś godny by być helpmatem tu na forum :) Nie chciałem nikogo urazić ale In-t tym kawałkiem rozjeb** scene forumową :) Pozdro :D


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - In-Tegral - 12.06.2018

(12.06.2018, 1:57)Shabboo Harper napisał(a): Hey Dawid. Nie jest to mój Genre (as you know ;D); toteż, ode mnie, li tylko odnośnie kwestii technicznej: temat zacny, w którym wyróżnia się błyskotliwa przestrzeń (scena szeroka). Kick (zadziorny w swej bitności) akuratnie "przebija się"; Snare minimalnie wycofany; Piano wariacja przycichła. Sporo użytego Distortion; "góra" chwilami "gryzie" (Lead); wszelako takowy jest Twój zamysł (i ciągotki w tym wątku ^^). Sub afektowny (krztynę drażni). Sample Vox'u przystępny acz niepotrzebnie tak "skażony" i stentorowy (szczególnie "czuć to" w Intro). Melo sui generis; Background obfity w różnokształtne faktory (Up-Downlifter'y, Synth'y, Screech, celne Fx'y). Miks czytelny; mastering głośny. Drzemie "w tym wszystkim" wyrafinowany (iskrzący) "nerw"; "continuum" swoistych tonów... :)

Hej Ania, fajnie, że tu zajrzałaś.

Dzięki za poświęcony czas i za przychylny komentarz.

(12.06.2018, 9:26)galactiX-riot napisał(a): Int Przyczynił się do tego, że zacząłem słuchać HS :D - ten numer jeździ ze mną w samochodzie... szczególnie dla melodii :)
0:33 - To fragment gdzie ruszyła potężna maszyna, której nie da się już zatrzymać "Takie moje skojarzenie XD "
2:14 - W melodii jestem zakochany!
Technicznie ode mnie - jest niemal Idealnie!
5/5
Pozdrawiam.

Dzięki stary ! Ogółem zamysł intro, climax, outro to było nawiązanie do wokalu o czasie, intro jest inne, climax inny i outro jest inne, jak przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Skojarzenie momentu 0:33 z maszyną prawie trafny Beer


(12.06.2018, 13:29)tks21 napisał(a): Widzę, że masz ogromny talent InT, dałem Ci komenta na sc i podobnie jak Galactix bujało mnie w pracy dzięki temu kawałkowi :). Profesjonalna produkcja godna Headhunterzów czy Brennana Hearta, ogólnie topowych hardstylerów :D Widzę w Tobie przyszłość Hardstylu powiem szczerze :D 99/5 bo.... jest zbyt dobrze :P :P Pozdro :) w nowoczensym HS jesteś godny by być helpmatem tu na forum :) Nie chciałem nikogo urazić ale In-t tym kawałkiem rozjeb** scene forumową :) Pozdro :D

Dzięki, koment widziałem. Przyszłość HSu? Czas pokaże, zrobię wszystko co w mojej mocy. HS to dla mnie coś więcej niż gatunek i chyba tylko dlatego wytrwałem w tej całej szopce produkcji muzyki już 8 czy 9 rok :E


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - KBK - 13.06.2018

Nie jest to mój styl, więc wypowiem się na temat kwestii, na które zwróciłem uwagę. Mianowicie brakedown bardzo fajny, melodia też chwytliwa, kick w pierwszym parcie jest ok, ale na odsłuchu, gdzie mam mniej basu kick, który jest w drugim parcie brzmi strasznie kartonowo - nie wiem, czy tak ma być? Reszta bardzo ok, miks mistrzowski, szkoda, że nie wydałeś tego gdzieś ;)


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - piral - 13.06.2018

Wszystkie te zdistowane efekty to jest majstersztyk. Najbardziej podobają mi się breakdowny. Melodia w drugim breakdownie (2:15) powinna być imo nieco głośniej, tak jak vox. Na początku (słuchałem całości wcześniej parę dni temu i jeszcze podsyłałeś demo) mi nie przypadł do gustu growl między fragmentami melodii, ale słuchając głośniej jest bardzo fajny. Miło widzieć, że udało się skończyć jakiś track od A do Z. XD Zostawiam piąteczkę.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - In-Tegral - 14.06.2018

(13.06.2018, 15:08)KBK napisał(a): Nie jest to mój styl, więc wypowiem się na temat kwestii, na które zwróciłem uwagę. Mianowicie brakedown bardzo fajny, melodia też chwytliwa, kick w pierwszym parcie jest ok, ale na odsłuchu, gdzie mam mniej basu kick, który jest w drugim parcie brzmi strasznie kartonowo - nie wiem, czy tak ma być? Reszta bardzo ok, miks mistrzowski, szkoda, że nie wydałeś tego gdzieś ;)



Niestety tak (stopa karton), teraz hardstyle idzie w różnych kierunkach jeżeli chodzi o kicki, nigdy scena hs nie była tak otwarta na eksperymenty. Nikt poważny mi tego nie wyda, bo nie mam zaplecza jeszcze od strony marketingu. Dzięki !



(13.06.2018, 16:01)piral napisał(a): Wszystkie te zdistowane efekty to jest majstersztyk. Najbardziej podobają mi się breakdowny. Melodia w drugim breakdownie (2:15) powinna być imo nieco głośniej, tak jak vox. Na początku (słuchałem całości wcześniej parę dni temu i jeszcze podsyłałeś demo) mi nie przypadł do gustu growl między fragmentami melodii, ale słuchając głośniej jest bardzo fajny. Miło widzieć, że udało się skończyć jakiś track od A do Z. XD Zostawiam piąteczkę.


Ku***, zapomniałem Pirania o Tobie, wybacz. Tobie również dziękuję za poświęcony czas i wskazówki, w momencie kiedy utwór był jeszcze demówką Beer Dzięki za koment i za poświęcony czas.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - lovetrance01 - 16.06.2018

Przezajebisty numer. Nie znam się na tym gatunku, więc oceniam jako słuchacz. Brzmi świetnie. Melodia wyjęta z drugiej połowy lat 90, tak jak i cały klimat utwory w wokalem włącznie. Prawdziwy oldschool. Mega kawałek! 6/5


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - agro - 25.06.2018

hej, ja bym tylko chciał umieć tak separować co poszczególne ścieżki a potem je sklejać żeby ładnie hulały :). Od niedawna przekonuje się do tego rodzaju muzyki, a ten kawałeczek szczerze mi się podoba :)


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - Mocade - 6.07.2018

Zaglądam z ciekawości do innych subforów, trochę bida w elektronice ostatnimi dniami. Nie wiem jak to skomentować w szczegółach ale ogółem słychać w kawałku długie napracowanie. Utwór kojarzy mi się nie tyle z kosmosem co z otwarciem nowej wakacyjnej imprezy typu sunrise, a gdyby ten kawałek złapał trochę więcej sławy to myślę że technoludzie mieliby nad czym szaleć. Wydaj to gdzieś albo wrzuć na kilka innych forów/serwisów, możeś zrobił wałek sezonu. Piątka, pozdrawiam.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - DanPi30 - 6.07.2018

Ja ci nie będę tak słodził - bo sam wiesz, że można było kilka rzeczy lepiej zrobić. Stopa mega kartonowa, wokal przesterowany - do bólu sztampowy. Melodia to taka bardziej skoczna melodyjka ale ten rynek lubi teraz takie nuty. Szkoda tylko że to wszystko zaczyna brzmieć tak samo. Nazywasz to eksperymentem - no może i jest coś z tego w tym numerze - głównie końcówka kawałka. Tu dałeś czadu to racja ale - dla mnie jest to trochę ciężkotrawne na dłuższą metę. Miks - dobra robota.


RE: In-Tegral - Spacetime Continuum (Extended Mix) [FREE] - YouGotMe - 19.09.2018

Cześć ! No efekciarsko jest od początku, słychać że posiedziałeś i że jest dbałość. Hardstyle jest moim zdaniem najtrudniejszym gatunkiem muzycznym do produkcji i każdy kto maczał w nim palce myślę, że przyzna mi racje. Jest mocno, mid part skondensowany, nieco rawowo, na pewno brudno. Fajne dosyć main melo ale brakuje mi tam chordów w tle żeby było więcej energii, sam lead też czegoś wymaga mam wrażenie jak by był obcięty z freqwencji za bardzo i przydało by mu się więcej noise'a jeszcze, NIE WIEM dawno nie robiłem HS ale że wrócę do gatunku to nieuniknione :D Niezła próba czekam na więcej wypocin. Pozdrawiam !