MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Tamara - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Tamara (/temat-trap-nody-beats-tamara)



Nody Beats - Tamara - n0dy beatz - 16.06.2018

Psychodeliczny nastrój mam.

Illuminati



poprawiam tytuł
Maciek




RE: Nody Beats - Tamara - Shabboo Harper - 18.06.2018

Hey n0dy beatz. Cóż "rzec"? Kawałek niezgorszego (Dark) Trap'u. Przekonuje mnie takowy nostalgiczno-ponuro-ciemny Bit ;D. "Cierniste", "skażone nerwem"Brass'y; minimalne acz przystępne melo (strzelistych Synth'ów); pełna animuszu perka. Aranż rezolutny, nienudny; klimat a'la Tim Burton Psychedelic Movie. Technicznie very okey... :D


RE: Nody Beats - Tamara - n0dy beatz - 18.06.2018

Cechuję się minimalistycznymi aczkolwiek melodyjno - technicznymi bitami. Pozdrawiam i cieszę się, że przypadł Ci do gustu taki mroczny styl. :I:


RE: Nody Beats - Tamara - gavron - 19.06.2018

Bardzo intrygujące, ale może trochę zbyt jednostajne? Słucha się przyjemnie, ale brakuje trochę jakichś większych smaczków, żeby miało u mnie porządne repeat value :)


RE: Nody Beats - Tamara - n0dy beatz - 19.06.2018

Więcej smaczków, przejść, build Up`ów robię już indywidualnie dla klienta :)


RE: Nody Beats - Tamara - tommbeat@95 - 20.06.2018

W sumie fajnie ci to wyszło - i ja nie wiem co tu i po co coś jeszcze chcesz tu dokładać. Traczek ma swój klimacik. Dobrze poukładałeś perkę. Ale nie bedę sie wymądrzał. Na pewno nie jest to kolejny schematyczny do ból trapik. PEACE! xD:D


RE: Nody Beats - Tamara - Reverse Amx - 20.06.2018

(19.06.2018, 16:13)n0dy beatz napisał(a): Więcej smaczków, przejść, build Up`ów robię już indywidualnie dla klienta :)

Mądrze powiedziane, nie da się każdemu dogodzić. Beat dla smakoszy tych klimatów jest wykwintnym daniem. Dla mnie się właśnie dzieje tutaj dużo i nie widziałbym potrzeby dodawania czegoś więcej. Piąteczka


RE: Nody Beats - Tamara - dejfdj - 21.06.2018

Długo renderowałeś tą grafikę ?
Beat dobrze pokręcony, nie nudzi. Konstrukcja Konkretna. Dobre Wtyczki (drogie?).


RE: Nody Beats - Tamara - n0dy beatz - 21.06.2018

Heh to moja tajemnica jakie wtyczki :) ale nie będę owijał w bawełnę że sporo zainwestowałem nie tyle co w tyczki ale w kursy realizacji muzyki oraz naukę harmonizacji utworów. Grafiki nie renderowałem długo mam solidną maszynę do produkcji muzyki. Wszystko jest grane i obrabiane ręcznie przeze Mnie. Nawet jeżeli kupuję jakiś preset bank to i tak staram się go modulować po swojemu żeby ten utwór był niepowtarzalny w odsłuchu :) Pozdrawiam
P.S. Tutaj jeszcze nie ma ostatecznego Masteringu - zresztą słychać mało kompresji jest. Cały bit jest zrobiony jedynie dla odsłuchu dla Was i ludzi na Yt ( całość Mix i Mastering finalny czy to na Yt czy to na płytę robię już indywidualnie dla zainteresowanych ).


RE: Nody Beats - Tamara - tks21 - 7.07.2018

Powiem szczerze, że ten kawałek bardzo mi pasuje. Jeśli użyłeś dista na basie, to ten dist jest bardzo zrównoważony albo jeśli go nie użyłeś to bardzo dobra robota z EQ. Najważniejsze, że ten bass mnie nie gryzie :) Dobra robota, ja natomiast nie umiem w sposób dobry operować syntezatorami, używam tylko romplerów typu Nexus, bo ma cukierkowe brzmienia trochę a chciałbym posiadać syntezator vst w sam raz do cukierkowych brzmień :). Sorry, że mówiłem o sobie w tym temacie :). Pozdro i kawałek na prawdę bardzo dobry :) 5/5