MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Weed Third Ear - Sagan - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Weed Third Ear - Sagan (/temat-electronica-weed-third-ear-sagan)



Weed Third Ear - Sagan - WeedThirdEar - 3.07.2018

Z reguł trzaskam bity trip-hopowe, to też miał taki być, ale jednak chyba wyszło coś innego xd

zapraszam do komentowania:




RE: Weed Third Ear - Sagan - Plague - 4.07.2018

Podoba mi się połączenie rytmu perki z klimatami elektronicznymi. Trochę przeciągnąłeś początek moim zdaniem, ale reszta aranżacji jest ok. Brzmi to trochę tajemniczo, można zastosować jako podkład pod jakiś obraz , film.
Fajnie się słuchało, przede wszystkim dzięki klimatowi który stworzyłeś, a to w muzyce cenię najbardziej :)


RE: Weed Third Ear - Sagan - Paramarimbo - 4.07.2018

Dla człowieka który nie lubi używać i słychać arpów.(mnie) Utwór mógł by sie zaczynać po 1 minucie :) podoba mi się rytm od 1:30 i te mniej oczywiste sinosowe arpy. GENERALNIE TRAK MNIE ZAINTERESOWAŁ i po tej 1 minucie słuchało sie naprawde przyjemnie, aczkolwiek może jakieś delikatniejsze outro ? Mix ok.


RE: Weed Third Ear - Sagan - Mocade - 5.07.2018

To jest dobre. Zawarłeś w tym utworze całą tematykę wokół której ten człowiek poświęcił swoje życie, track idealnie oddaje vibe światów które kreował. Sygnał przybył z Vegi, 5/5.


RE: Weed Third Ear - Sagan - suds - 7.07.2018

też myślę że początek niepotrzebnie przeciągnięty, już w 0:31 dałbym wejście basu. te wyższe nuty basu może bym dał oktawę niżej, bo zajęło mi to chwilę żeby uświadomić sobie że to bas a nie arp - ewentualnie może zmiana brzmienia tego basu by pomogła, np. delikatna obwiednia na filtrze. perkusja i synth który z nią wchodzi bardzo fajne! w późniejszej części zmieniłbym bas na jakiś głębszy. po breaku fajnie by było bardziej nabudować klimat a nie wracać do status quo, ale outro i ostatnie kilka taktów idealne. kwestia gustu, I guess

galaktyka/5


RE: Weed Third Ear - Sagan - PureInstinct - 12.07.2018

Świetne. Nie mam dużo do dodania, wszystko się idealnie klei, miks czyściutki, arp również idealnie wszystko prowadzi (chociaż troszkę bym ożywił, wprowadzając więcej różnorodności chociażby na LFO, bo już po kilku taktach zaczyna lekko męczyć / oraz bym minimalnie zdjął transjent z niego, by jeszcze mniej męczył, gdy ciągniesz go tak przez długi czas).

Mimo wszystko, dla mnie super robota!


RE: Weed Third Ear - Sagan - Marcin Mermer - 12.07.2018

Stanowiłoby to świetny podkład do menu jakiejś gry przygodowej gdzie jest się detektywem. Fajnie się wszystko klei, podoba mi się.


RE: Weed Third Ear - Sagan - Shabboo Harper - 24.07.2018

Hey Kuba. Nie jest to moja estetyka nut (z pogranicza Synthwave'u); toteż, pozwól, iż odniosę się jedynie do kwestii technicznych. Miks nader "przystojny", ciepły; sensownie podkreśla lekko analogowe dźwięki. Wszelako, niektóre z owych, wielce fonicznych wariacji, srodze triumfują (Piano/Synth) w Twym temacie ;). Sample głosu niezbyt czytelnie wyodrębniony. Beat monolityczny; godnym byłoby wnieść więcej defiguracji rytmu. Wówczas owy pejzaż orientalno-astralnych barw byłby ewidetnie bogatszy. Intro zbytecznie przewlekłe; Outro zaś rozczarowujące, stwarza wrażenie, iż track nie jest w pełni kompletny. Klimat powabny. :D