MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) (/temat-uplifting-sowa-travel-to-heaven-original-mix)



Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - sowa - 6.07.2018

^^




RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - Tryglav - 10.07.2018

3/5. Wykonanie całkiem spoko, ale nie lubię zbyt ckliwych melodii w Uplifting Trance :)


RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - tks21 - 10.07.2018

Podniosła melodia to to co w trance bardzo lubię. Bardzo dobry kawałek :) Stoi na wysokim poziomie. Coś mi przypomina outro... DJ Tiesto w swoich najlepszych latach :) Sorry, że nie napisałem nic o technice miksu ale tutaj na prawdę nie ma do czego się przyczepić i mam odmienne zdanie od Tryglava :) 5/5


RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - Shabboo Harper - 24.07.2018

Jeśli mi wolno moje odczucia wyrażę tak: temat zaiste jest w zgodzie z gatunkiem; nader swoista (i niemalże już klasyczna) konstrukcja utworu akuratnie skreślona. Pod owe "wytyczne" kompozycji również rezolutnie podchodzi aranż "Travel To Heaven". Wprawdzie nie jest zbyt różnolity tudzież nasycony wyjątkowym kolorytem nut, wszelako kreuje lotny i wdzięczny mood pełen anielskich "uniesień" :). Technicznie? Wybacz, Maćku, lecz nie jest zbyt zachwycająco ^^. Primo: projekt piętnuje brak przestrzeni. Całość zbyt osadzona jest "w środku" panoramy. Owszem, słyszalne są "tam" Voice Fx'y i Piano, lecz pełny Beat nie gwarantuje (pożądanej) witalności, sprężystości. Przez tenże "feler" track nie jest dostatecznie wyczuwalny w swej sile; nadto wydaje się cichy (poszerzanie tonów podgłaśnia owe). Secundo: nie przekonuje mnie Kick; tubalny i "drętwy". Naturalnie jest to Twoje wyobrażenie części perki, niemniej tenże winien być "cieplejszy" w miksie ;). Tertio: wszelkie "smaczki" w tle nader trafione, choć świetne Acid'y (krztynę "skrzywione") wzmocniłabym w swej żarliwości (Layering); Noise (w gęstym Break'u) cechuje "brzydki" początek i przesadnie ostra "góra". Melodia czuła/błoga, wiernie odzwierciedla tytuł; godna minimalnej intensyfikacji (szczególnie pośród tętniących/szemrzących dźwięków)... Tyle ode mnie. :D


RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - lovetrance01 - 24.07.2018

Przyzwoity numer, choć po dwóch, trzech odsłuchach można dojść do wniosku, że czegoś w nim brakuję. Na plus; przyzwoita technika, aranżacja też jest w porządku, miks bardzo dobry. Perkusja również mi się podoba. Co do minusów, to Shabboo wyczerpała temat. Na myśl przychodzi mi kilka rad, które uczynią Twoje następne utwory lepszymi. Przede wszystkim zrezygnuj z tego lead'a lub dodaj mu jakąś dolną warstwę - jest zbyt cukierkowy. Również pomyśl nad bardziej energiczną melodią zamiast takich pływaków. Wzmocnij stopę, dodaj też więcej sidechainu. Może zrób coś techowego? Wszystkie Twoje upliftowe utwory brzmią baaardzo podobnie, prawie tak samo. Więcej eksperymentuj, a efekty przyjdą szybko.

4/5


RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - seba.pce - 28.07.2018

4/5 ...no tak ja sam nie robie lepiej ;) ale juz mam kolejną lekcje od suds: "co do miksu to ogólnie jest dobry, pozostaje Ci tak naprawdę tylko kwestia umieszczenia tego w przestrzeni. ciekawe!" czyli podobnie jak u Ciebie - umiescic dzwieki w dobrej przestrzeni .. czekam na słuchawki i zaczynam dalszą część zabawy..pozdrawiam


RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - OProject - 3.08.2018

Crashe z początku jakoś mi nie podchodzą, jakieś takie nazbyt ostentacyjne, może zbyt głośne lub maja za mało pogłosów, albo coś z nimi mogło by grać jeszcze :E
Synth za to bardzo fajny :P
Reszta jak to w uplifting, miks i dzwięki przyzwoite, melodia też taka łagodna i dosyć przyjemna.


RE: Sowa - Travel To Heaven (Original Mix) - KBK - 5.08.2018

Utwór całkiem przyjemny. To, co sam bym zaeksperymentował to większa kompresja na padach ia na Deep Bass dałbym nieco distortion, niepotrzebnie chyba dałeś go też na prawy kanał panoramy, tak mi się wydaje.
Na cały master dałeś bardzo ubogą kompresję, można to uznawać za plus, ale jednak przy wypuszczaniu utworu w świat przydaje się go trochę "dopalić" kompresją :D
5 z dużym minusem ;)