MusicProducers.pl
PROGRESSIVE
HOUSE
ProCkers - No Title(Demo) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl (http://musicproducers.pl)
+-- Dział: Produkcje (/forum-produkcje)
+--- Dział: House (/forum-house)
+--- Wątek:
PROGRESSIVE
HOUSE
ProCkers - No Title(Demo) (/temat-progressive-house-prockers-no-title-demo)ProCkers - No Title(Demo) - ProCkers - 10.07.2018 17:27

Siemanko ;)

Chciałbym wam pokazać, swoje nowe demko(a w zasadzie pierwsze pół utworu), tym razem w końcu coś oryginalnego zamiast remiksów :)
Ciekaw jestem waszej opinii na ten temat, jak to gra, jak tego się słucha itd. Rady dotyczące miksu też się oczywiście przydadzą ;)

https://instaud.io/2pQ2

Z góry dzięki!
Pozdrawiam! :)

PS. Wybaczcie że nie ma playera bezpośrednio w moim poście, ale zippyshare odmówił współpracy i mimo że link jest umieszczany w tagach, to nie pokazuje nic(poza tym za dużo reklam na zippy :D ). A prywatny link z soundcloud nie można dać jako player(chyba, że o czymś nie wiem), także postanowiłem, że dam link do instaudio.


RE: ProCkers - No Title(Demo) - Jeykop - 10.07.2018 17:52

Jakieś połączenie Piratów z Karaibów ze stylem kawałków R3haba i Skytecha? :D

No brzmi całkiem spoko, tak mi się wydaje. Jedyne co to build up jest nieco zbyt mało nakręcający. Ale skoro to demko to się poprawi. Słucham tego na słuchawkach DJskich, bo nie akurat nie ma mnie w domu i brzmi całkiem spoko. Jutro jeszcze odsłucham w domu, ale myślę że będzie podobnie :D


RE: ProCkers - No Title(Demo) - Reverse Amx - 11.07.2018 8:54

Całościowo dość ciekawie dobór dźwięków jest konkretny, mimo iż powstało pełno tego typu utworów to ten jest naprawdę oryginalny, ale troszkę brakuje mi tutaj tej dynamiki. Build sobie tak gra bez żadnych emocji i nagle wchodzi drop taki bez siły, a jest naprawdę zajebisty rozumiem, że to wersja demo i pewnie jeszcze wiele się zmieni i z chęcią posłucham skończona wersje.

ProCkers spinin by sie zainteresowało.

Pozdrawiam


RE: ProCkers - No Title(Demo) - Marcin Mermer - 13.07.2018 16:27

Wow to brzmi całkiem epicko. Zaczyna się z grubej rury, budowanie napięcia całkiem niezłe. Nóżka się buja i o to chodzi. Zacny drop.


RE: ProCkers - No Title(Demo) - Deonite - 16.07.2018 17:30

Sądząc po początku, można by uważać to za jungle house/dark progressive. Trochę nie podoba mi się brzmienie kicka, jest trochę wytumanione, a ride pozbawiony kompresji. Break jest trochę jakby z Piratów, to prawda:). Ale ma ciekawe brzmienie.

Drop... Hm, ma kopa, ale brakuje mu jakiś fajnych wstawek, downfilterów, itd. Ale jest dobrze, cytując znanego celebrytę : Ogółem całe te :)


RE: ProCkers - No Title(Demo) - Shabboo Harper - 24.07.2018 3:59

Hey ProCkers. Do meritum: wstęp (uplifterowany) brzmi poprawnie; melodie z rysem Pirate Big Room'u (coś a'la Audiorockers & Matt Raiden) lub też w dotkliwszym filmowym odcieniu (quasi soundtrack), obok szorstkiego acz konkretnego Beat'u, prezentują się przekonująco (efektowny "flirt" smyczków z dętymi ;)). Spory potencjał tkwi w tymże Demo. Jednakże, miks wart większej troski; dynamika jest poważnie przymulona, "przejścia niedopieszczone" (1:14), prócz tego odcinek od 1:30 kreuje wrażenie chaosu "na fali" (Lead "kłóci się" z iskrzącym Synth'em w tle) :\. Sound Design trafiony (Tribal akcenty zacne; "kwas" również "czuć"); aranż oryginalny. Keep doin'... :D


RE: ProCkers - No Title(Demo) - Fly - 27.07.2018 21:43

Bardzo podobają mi się breaki, mają mega potencjał.

Mniej podoba mi się melodia w dropie i sam lead, który jest nieco za suchy. Ogólnie kawałek poprowadziłbym bardziej w stronę progressive, niż bigroom. Aż prosi się o drop w takim stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=1SQ-Eos6fmI