MusicProducers.pl
HOUSE
Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl (http://musicproducers.pl)
+-- Dział: Produkcje (/forum-produkcje)
+--- Dział: House (/forum-house)
+--- Wątek:
HOUSE
Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) (/temat-house-armin-van-buuren-blah-blah-blah-the-fly-remix)Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - Fly - 10.07.2018 22:13

Cześć wszystkim ;)

Z powodu tego, że nie przepadam za psy trance,a spodobał mi się wokal, postanowiłem zremixować tytułowy kawałek armina. W porównaniu do oryginału na pewno jest spokojniejszy. Trochę poeksperymentowałem i teraz nawet nie wiem w jakim podgatunku go umieścić ^P

Zachęcam do oceniania i komentowania ;)
RE: Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - ProCkers - 11.07.2018 7:39

Gitarka nie wiem czy nagrywana, czy z wtyczki, ale brzmi tak strasznie bez życia. Jakby jakiś robot bez emocji na niej grał :D Później jak kick wchodzi, to mam takie wrażenie jakby całość się nieco rozjechała. Średnio to tam pasuje.
Później w dropie to samo. Melodia gra swoje, perkusja swoje, nie są jakby spasowane pod siebie. Zapewne z tego powodu, że melodia jest chyba ułożona w triplet grid, a perkusja nie(przynajmniej takie wrażenie sprawia). Druga zwrotka jakoś bardziej mi się podoba. Może przez to, że nie ma gitarki i perkusji :D Przynajmniej do momentu gdy melodia nie zaczyna wchodzić ;) Później to już powtórka z pierwszej części utworu.

Polecałbym Ci pobawić się jeszcze z dopasowaniem perkusji do melodii i poprawieniem gitarki żeby nadać jej trochę życia. Reszta w miarę OK :)