MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) (/temat-house-armin-van-buuren-blah-blah-blah-the-fly-remix)



Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - Fly - 10.07.2018

Cześć wszystkim ;)

Z powodu tego, że nie przepadam za psy trance,a spodobał mi się wokal, postanowiłem zremixować tytułowy kawałek armina. W porównaniu do oryginału na pewno jest spokojniejszy. Trochę poeksperymentowałem i teraz nawet nie wiem w jakim podgatunku go umieścić ^P

Zachęcam do oceniania i komentowania ;)




RE: Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - ProCkers - 11.07.2018

Gitarka nie wiem czy nagrywana, czy z wtyczki, ale brzmi tak strasznie bez życia. Jakby jakiś robot bez emocji na niej grał :D Później jak kick wchodzi, to mam takie wrażenie jakby całość się nieco rozjechała. Średnio to tam pasuje.
Później w dropie to samo. Melodia gra swoje, perkusja swoje, nie są jakby spasowane pod siebie. Zapewne z tego powodu, że melodia jest chyba ułożona w triplet grid, a perkusja nie(przynajmniej takie wrażenie sprawia). Druga zwrotka jakoś bardziej mi się podoba. Może przez to, że nie ma gitarki i perkusji :D Przynajmniej do momentu gdy melodia nie zaczyna wchodzić ;) Później to już powtórka z pierwszej części utworu.

Polecałbym Ci pobawić się jeszcze z dopasowaniem perkusji do melodii i poprawieniem gitarki żeby nadać jej trochę życia. Reszta w miarę OK :)


RE: Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - Deonite - 16.07.2018

Witaj,
Kolega zauważył, że gitara brzmi jakoś tak nie teges. Dla mnie jest ona po prostu pozbawiona dynamiki :) I właśnie, kontynuując z tą gitarą - zagłusza większość instrumentów. Drop mi się podoba, jest trochę w stylu Axwell /\ Ingrosso. Dalej widzę toczy się poprzedni żywot utworu.

Jeśli chodzi o poprawę brzmienia gitary, to co wyżej zauważyłem - dynamika, ale poza tym troszkę reverba nie zaszkodzi. Ale masz czwórkę za niepowtarzalny, nieszablonowy klimat. Kto by pomyślał, że utwór psytrance można tak zremixować :)


RE: Armin Van Buuren- Blah Blah Blah(The Fly Remix) - Shabboo Harper - 25.07.2018

Jeśli mi wolno, jak zawsze szczerze, podzielę się króciutko poniższym wrażeniem :). Twój Remix cechuje dość poważny "męt". W początkowej części tematu gitara prezentuje się nie tylko zbyt głośno, lecz rzeczywiście ozięble; nadto zbliża się do granicy przesteru :|. Podobnie "rzecz" tyczy Sample'a wokalu. Tenże "dotknięty" jest mizerną obróbką. Tembr Piano również okrutnie "drąży" track swą osobliwą srogością. Melodie "gryzą się ze sobą"; takowa dysharmonia sporo "żądli" finalne brzmienie "Blah Blah Blah" :\. Beat beznamiętny (Kick ubożuchny); Brass'y rachityczne... Marcel, w pierwszej kolejności nieśmiało proponuję Ci korektę Gain'ów i... misterny retusz aranżu. Good luck (!). :D
PS. Jeśli chodzi zaś o Armin'a; w moim (subiektywnym) odczuciu kolaż EDM'u i PsyTrance'u (Psychedelic Trance'u) brzmi niezbyt zmyślnie wręcz trywialnie. ^^