MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Maws Sky-Sugar - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Maws Sky-Sugar (/temat-other-maws-sky-sugar)



Maws Sky-Sugar - Maws - 14.07.2018

Wreszcie coś nowego.
Tym razem jestem strasznie zadowolony z tego co udało mi się uzyskać.




RE: Maws Sky-Sugar - suds - 20.07.2018

słucham niestety na zwyczajnych słuchawkach dousznych sonego, więc odpuszczę sobie komentarze nt. miksu (nie, żeby były jakieś problemy, nie sądzę, ale wolę tak nie oceniać :D)

bardzo fajne i ciekawe tła, szczególnie te gitarki i późniejszy fortepian, nadają takiego pokręconego klimatu. świetna perkusja na początku i potem ta druga, bardziej syntetyczna ładnie wchodzi. bas też mi się podoba, idealna barwa. mogę spytać na czym to wykręciłeś? wejście stopy i basu z wokalem po breaku ekstra, brakuje tylko w 2:54 jakiegoś porządnego jebnięcia bo jak dla mnie niepotrzebnie to odwlekasz z tą akustyczną perkusją.

ogólnie ciekawy klimat i ładny sound design, wydaje mi się jednak że brakuje struktury - jest trochę zbyt luźna - i bardziej spójnego bitu, bo trochę za często się urywa. ale to może tylko dlatego, że nie lubię wonky beatów aż tak, jakbym chciał


RE: Maws Sky-Sugar - Plague - 22.07.2018

Super aranżacja, ogólnie miałeś bardzo ciekawy pomysł na ten utwór, kawałek jest nieprzewidywalny, nie wiadomo co za chwilę zagra a to wielki plus. Arytmia perkusji trafiona, a całości dopełniają te zawodzące plumkaniem :) w tle gitarki. Dla mnie to jedna z ciekawszych propozycji jakie tutaj ostatnio słuchałem.
5/5


RE: Maws Sky-Sugar - Shabboo Harper - 25.07.2018

Hey Maws. Przyznam, iż track ten traktuję jak panoptikum wszystkich swoistych/osobniczych faktorów z wcześniejszych Twych produkcji ;). Jest swobodny Riff gitary; jest przymglony Background; gdzieś "wrzucona garść" industrialno-ambientowych Synth'ów potęgujących niemalże fantasmagoryczny klimat ^^... Bezsprzecznie takowy mood, dziś ubarwiony przez eufemicznie jazzujące Fx'y, jest Tobie bliski. Absolutnie szanuję to, niemniej, pozwól, iż moje skromne odczucia opiszę tak: aranżacyjnie brakuje głównego motywu (przewodniego Beat'u lub też wyraźnej melodii, choćby prowadzonej przez obecny Bass). Tworzy się impresja, iż owy twór jest zbitką kilku wizji; w efekcie kompozycja, bliżej końca, jawi się krztynę chaotycznie :\. Trudno uchwycić "wiodącą myśl" tematu. Całość jest surrealistycznie... "frywolna", w której dźwięki natury, mini wokaliza, nieśmiałe Piano, surowy Snare, senne smyczki i tym podobne detale kreują quasi freestyle :|. Technicznie jest dość przyzwoicie, wszelako w drugim planie tegoż projektu zbyt dużo "kryształków" Twego "Cukru" "kłębi się ze sobą", nadto Mid winien być bardziej klarowny względem Side'u... ^D


RE: Maws Sky-Sugar - Paramarimbo - 25.07.2018

Hej, Inspirowałeś sie podczas tworzenia, lapaluxem ? Generalnie koncepcja, i realizacja bardzo dobra, szczególnie gitary i synthy, mi jedynie nie pasuje do końca w brzemieniu ta akustyczna perkusja :) osobiście zlajerował bym to jeszcze z jakimś syntetykiem. Generalnie kawałek mógł by być troszkę bardziej spójny, ale Możesz spokojnie czuć sie zadowolony. 5/5 Pozdrawiam.


RE: Maws Sky-Sugar - Maws - 13.08.2018

(20.07.2018, 8:34)suds napisał(a): idealna barwa. mogę spytać na czym to wykręciłeś?

Właściwie tylko efekty z abletona, prawie żadnych wtyczek, kilka sampli z różnych utworów i kilka gitarek nagranych przeze mnie :)
Fajnie że się podobało:D