MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP !koS - Killemanjaro - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP !koS - Killemanjaro (/temat-trap-kos-killemanjaro)



!koS - Killemanjaro - ZaRaz2001 - 27.07.2018




RE: !koS - Killemanjaro - n0dy beatz - 28.07.2018

Fajny klimatyczny bit - skit, jednak w moim odczuciu snare ma zbyt długi ogon i jakoś mi nie pasuje do całości konceptu. Daję 4,5 czyli 5 ! Dobra robota za melodyjność i wykrconą perkusję. Pozdrawiam


RE: !koS - Killemanjaro - seba.pce - 28.07.2018

snare zrobilo z kawalka troche psychodeliczny klimat. Tez dałbym lekki snr taki krotki a mocny ! :) ale ogólnie slychac ze sie napracowałeś... melodia tez przyciaga ! 5/5

chciałem dać 5 kliknalem 4 ! pomylka ... dalbym 5 normalnie


RE: !koS - Killemanjaro - tks21 - 29.07.2018

Mam wrażenie że ten snare/clap jest nieco rozciągnięty ale to ma swój urok. Hi-Haty też mi się podobają. Troszkę mrocznie ale za to melodia z Trapowym przytupem. Bass lekko zmiksowany ale jakbyś dał więcej dołu basowi to zniszczyłoby utwór. Mi tam wszystko pasuje, jest mrocznie lekko psychodelicznie, po prostu dobry wałek :) Pozdro :)

5/5


RE: !koS - Killemanjaro - ZaRaz2001 - 29.07.2018

(28.07.2018, 18:13)seba.pce napisał(a): snare zrobilo z kawalka troche psychodeliczny klimat. Tez dałbym lekki snr taki krotki a mocny ! :) ale ogólnie slychac ze sie napracowałeś... melodia tez przyciaga ! 5/5

chciałem dać 5 kliknalem 4 ! pomylka ... dalbym 5 normalnie

Przyznam, że niespecjalnie. To jeden z tych projektów, które robisz w parę godzin. Po aranżacji to poznasz, jest dość uboga. Dzięki za docenkę.


RE: !koS - Killemanjaro - banglabejs - 30.07.2018

Kozacki klimat, ale ta perka jakoś niezbyt mi tu siedzi, tymbardziej ułożenie stopy. Fajne te breaki, rolle czy jak to nazwać a'la drum&bass.
Ode mnie 4* ;)


RE: !koS - Killemanjaro - seba.pce - 3.08.2018

(29.07.2018, 22:52)ZaRaz2001 napisał(a):
(28.07.2018, 18:13)seba.pce napisał(a): snare zrobilo z kawalka troche psychodeliczny klimat. Tez dałbym lekki snr taki krotki a mocny ! :) ale ogólnie slychac ze sie napracowałeś... melodia tez przyciaga ! 5/5

chciałem dać 5 kliknalem 4 ! pomylka ... dalbym 5 normalnie

Przyznam, że niespecjalnie. To jeden z tych projektów, które robisz w parę godzin. Po aranżacji to poznasz, jest dość uboga. Dzięki za docenkę.

jak w pare godzin to niezle wykonanie ;) dosłuchałem sie jeszcze ze twoj kawalek robiony byl (chyba) na spontanie, slychac taki luz w wykonaniu co czasem ciezko uzyskac. Na spontanie czyli siadasz przypadkiem do kompa odpalasz dawa i cos tam sklejasz z mega nudy :) bez wczesniejszych pomyslow co chcesz zrobic :) ja tak czasem robie przypadkiem osobiste sukcesy w produkcjach :D...;)


RE: !koS - Killemanjaro - Shabboo Harper - 23.08.2018

Hey Bartek. Z Twych ostatnich Bit'ów, pod względem atmosfery, ten jest moim faworytem. Sample w odcieniu Orientu (nieco zagadkowym wobec tytułu ;)) brzmi nęcąco; instrumentarium perkusyjne dość przystojne (solidny, w swym kolorycie, Snare; ciut za głośny; obok "niepewny" Kick). Pomruk Rawbass'u ciekawy; wszelkie Fx'y trafione. Technicznie: niekiepskie ogarnięcie stereo: w L kanale bowiem jawi się Lead plus "cykacze", zaś w P (krztynę zbyt przycichłe) Pad'y/Synth'y. "Dół" bdb; "góra" ostra, rezolutnie ułożona. Aranż? Cóż, tej materii jesteś w pełni świadomy... ;D