MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Mandalar - Coś - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Mandalar - Coś (/temat-hardcore-mandalar-cos)



Mandalar - Coś - Mandalar - 27.07.2018

Co by tu napisać...
To mój pierwszy raz ;)

https://clyp.it/mbfnffpv


RE: Mandalar - Coś - DelianoCarl - 27.07.2018

Co to jest?! Chyba źle wyrenderowało Ci projekta :) :D


RE: Mandalar - Coś - suds - 27.07.2018

no, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem

jestem trochę za wolny żeby to ogarnąć, ale pod sam koniec wyszedł ładny glitcho-dist


RE: Mandalar - Coś - Voel - 28.07.2018

Słychać że jest ze>250BPM, fajno, chociaż co do traczka, a raczej demka, to nie podoba mi się fragment do siódmej sekundy, bo znajdują się tam takie bezładne trzaski, dalej już słychać coś na kształt melodi. Kick mi się nawet podoba, siecze po uszach nawet przyjemnie. Jak na speedcore, jeśli to był gatunek docelowy, zabrakło mi pięknego melo które zachwyci słuchacza, następnie porwie go do tańca, a na końcu upokorzy na parkiecie, udowadniając że jest za wolny, na tego typu numery xd
W sumie nie wiem jaką ocenę dać, dlatego nie oceniam, ale wielki plus za taką próbę, biorąc pod uwagę jakie utwory tworzysz Mandalar.
Pozdrawiam!


RE: Mandalar - Coś - Mandalar - 28.07.2018

Dzięki za komentarze :)

(27.07.2018, 16:38)DelianoCarl napisał(a): Co to jest?! Chyba źle wyrenderowało Ci projekta :) :D

Próba przekraczania własnych granic :)
Renderowanie tego też było ciekawym doświadczeniem.


(27.07.2018, 18:02)suds napisał(a): no, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem

jestem trochę za wolny żeby to ogarnąć, ale pod sam koniec wyszedł ładny glitcho-dist

dzięki :)
potrafię jeszcze szybciej xD
ten glitcho-dist z końcówki mnie trochę niepokoił, bo miałem wrażenie, że przytykał głośniki i obawiałem się czy ich nie niszczyłby na dłuższą metę...


(28.07.2018, 1:00)Candyblood napisał(a): Słychać że jest ze>250BPM, fajno, chociaż co do traczka, a raczej demka, to nie podoba mi się fragment do siódmej sekundy, bo znajdują się tam takie bezładne trzaski, dalej już słychać coś na kształt melodi. Kick mi się nawet podoba, siecze po uszach nawet przyjemnie. Jak na speedcore, jeśli to był gatunek docelowy, zabrakło mi pięknego melo które zachwyci słuchacza, następnie porwie go do tańca, a na końcu upokorzy na parkiecie, udowadniając że jest za wolny, na tego typu numery xd
W sumie nie wiem jaką ocenę dać, dlatego nie oceniam, ale wielki plus za taką próbę, biorąc pod uwagę jakie utwory tworzysz Mandalar.
Pozdrawiam!

Dokładnie to 260BPM
Te trzaski wytwarza Driver, znalazłem odpowiedzialny za to suwaczek i bez tych trzasków też jest fajnie ;)
Nie miałem pojęcia co powstanie, Nożu dał instrukcję "bardzo duże tempo, bardzo dużo przesteru i głównie kick" xD
Nie słucham tego typu utworów, bo nie daje rady, ale jakby Ci się chciało, to poproszę o link z przykładem "pięknego melo".


RE: Mandalar - Coś - Plague - 29.07.2018

O matko! Bez wódy tego nie rozgryzę...


RE: Mandalar - Coś - Mocade - 31.07.2018

Eksperyment się udał ale pacjent zmarł.. karny palec za brak volume warning. xD


RE: Mandalar - Coś - Kaper - 31.07.2018

Mandalar, jakże trudno zapomnieć tak zacny nick no chyba, że pomyliłem Cię z kimś innym z innych for ;P

Nuta wręcz urzekająca swoją historią, słychać w niej ten stan emocjonalny, gdzie już wszystko masz serdecznie w dupie i chętnie byś wysadził w powietrze cały świat. Sam gwizd lub pisk pod koniec wskazuje, że jednak się rozmyśliłeś i hamując w grozie ochłonąłeś ze swej irytacji nad światem. Utwór wręcz godny podziwu, wsłuchania się i zrozumienia, dla lepszej słyszalności gdy zwolnimy go, słychać jak szatan czyha za rogiem lucka.
Poezja Panie, P O E Z J A jak w mordę strzelić! :E


RE: Mandalar - Coś - damnscrth - 31.07.2018

Jesli to twój pierwszy raz to dobrze było by aby był ostatni. xD Chłopie ty mi powiedz gdzie tu jest core nie mówic juz o tym gdzie tu jest hard??? Brakuje każdego elementu pomyslu, jebniecia i skila. Wstydu oszczędź i lepiej nazwij to trzecio rzednym eksperymentem bo sam mówisz ze nie słuchasz takich utworów i to słychać ze nie słuchasz!!! ^P^P


RE: Mandalar - Coś - Abigail Noises - 6.08.2018

No cóż faktycznie jest to słabe bo... Wystarczy wziąć zwykły kawałek z bitem, doładować mu tempo a na master wrzucić coś podobnego do Devastator i Decimort od d16, chwila zabawy i mamy kawałek. Raczej można to potraktować jako eksperyment a nie utwór... Pierwsze dźwięki są wręcz zabójcze dla uszu ;)


RE: Mandalar - Coś - OProject - 6.08.2018

Wyszedł ci noisecore (czy jak to sie nazywa) Chyba tylko Knifeman ci powie czy dobre bo on jest koneserem gatunku :P
Ja bym dał lepszy kick, albo ten głośniej, to dałoby radę słuchać :P


RE: Mandalar - Coś - Knifeman - 6.08.2018

koneser, pacnij się xD

yep, thats noisecore XD

Intro, przy takich skrzeczących dźwiękach należy dodać jakiś szum, bas, cokolwiek żeby skontrować wysokie, w przeciwnym wypadku będzie to kaleczące dla uszu (szczególnie do 0:07). Dalej kick mógłby być głośniejszy, reszta brzmi dobrze ale jest bez progresji i pomysłu. 0:38 i dalej dobry fragment, może stanowić bazę pod dalszą cześć utworu. Niestety to tylko demo.

3/5