MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Space Trap - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Space Trap (/temat-trap-nody-beats-space-trap)



Nody Beats - Space Trap - n0dy beatz - 30.07.2018

Stylóweczka ! Elo




RE: Nody Beats - Space Trap - suds - 30.07.2018

ładne organy w tle na początku, z jakiegoś powodu kojarzą mi się z soundtrackiem do Machinarium, ale pluck za wysoki w brzmieniu i jego pogłos jest za głośny. za to bas fantastyczny (w szczególności podoba mi się nieoczywista progresja nut i slide'y; ewentualnie lekko bym go wzmocnił u dołu), perkusja też daje radę chociaż brzmi jakby była trochę niskiej jakości, chyba przez hat i werbel. ładne przejścia w 1:04 i 1:30 (zabieg z panoramicznym sidechainem mega pomysłowy i świetnie wykonany), podobają mi się też instrumenty które grają w tle. arp w drugiej minucie też brzmi jakby to był sampel niskiej jakości - trochę to ujmuje utworowi, który, gdyby nie to, mógłby brzmieć całkiem potężnie. naprawdę dobre!

EDIT skąd ten bas? :D


RE: Nody Beats - Space Trap - n0dy beatz - 30.07.2018

Resse bas własnoręcznie wykręcony ;P dzięki za opinie cały bit jeszcze jest do zmiany to wczesne stadium byłem ciekaw Waszej reakcji na taki Vibe ;P


RE: Nody Beats - Space Trap - seba.pce - 2.08.2018

dobre wejscie ma jebniecie z crashem potem bass siarczysty razem dalo mega !DroP! . Drugie co mi sie podoba to ten vokal pociety i skacze po stronach z perką świetnie sie zgrywa ... fajne ! ogolnie n0dy beatz dobre produkcje od ciebie tu lecą, juz chyba 3 numer ktory mi sie podoba od ciebie ! albo tylko te dobre usłyszałem ;) (zart) wiecej takich lub i! nawet lepszych..pozdr


RE: Nody Beats - Space Trap - n0dy beatz - 2.08.2018

DziEki za miły odbiór btw# tam nie ma pociętego vocalu to kombinacja nałożonych na siebie dzwęików dających taki efekt ;P


RE: Nody Beats - Space Trap - tks21 - 2.08.2018

No i jest n0dy! Ten track całkiem mi podszedł ale wcześniejsze jednak były bardziej w moim guście. Technicznie dla mnie jest zajebiście i tu nie ma się co do czego przyczepić. Jak robisz przejścia? Dla mnie to zawsze była bolączka dlatego żaden z moich kawałków jest nie ukończony. Wracając do beatu, masz swój oryginalny styl, który słychać i czuć i na końcu świata poznałbym, że to n0dy Beats :) Pozdro Mordo :) 5/5


RE: Nody Beats - Space Trap - n0dy beatz - 2.08.2018

Przejścia hmm :) bawię sie pitchem, panoramą, tempem różnymi filtrami obcinam frekwencję, zciszam, podgłąśniam :P to tak w skrócie :P ale wszystko z umiarem i staram się jednak to robić tak by to ładnie ze Sobą współgrało. Wiadome że nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba ćwiczyć i słuchać innych lepszych od Siebie. Ja Sobie wyznaczam przeciwnika i dążę do tego by się z nim zrównać lub go wyprzedzić :P ale to wszystko wymaga czasu i prób oraz błędów, porażek. Pozdro


RE: Nody Beats - Space Trap - YouGotMe - 16.08.2018

Cześć! Jest i n0dy, aranżacyjnie fajnie jak zawsze słychać włożoną pracę, ale motywy miałeś już lepsze. Osobiście pierwsze wrażenie to może trochę dodać ciężaru stopie albo odrobinę decay przedłużyć ? Dołożył bym też werblowi po ryju, ale widze że tak chciałeś to mixować. Podoba mi sie pitching bassu jest z pazurem. Ciekawa propozycja ale nie oceniam bo jest na 4 w moim odczuciu. Dajesz więcej ! Pozdro !


RE: Nody Beats - Space Trap - Shabboo Harper - 25.08.2018

Hey n0dy beatz. Bit głęboki; sprytnie "nasycony" różnolitymi "pierwiastkami". Definitywnie jest power; choć z początku utwór piętnują niespecjalnie czarowne rezonacje ;(. Wyróżnia się zmyślne "schodzenie z kanału" (przyzwoita przestrzeń), jak również dobór instrumentarium (nic "się ze sobą nie gryzie")... Przyjemnie "nafaszerowany" to track, w którym drzemie spiżowa, ładnie szorstka perka, "mroczny" Bass, melodyjne tło (Piano Synth), tudzież dyskretne Fx'y. Wszystko to tworzy oryginalne Flow. Klimat trochę psychodeliczny... ^D

Cytat:"(...) cały bit jeszcze jest do zmiany to wczesne stadium (...)"

Niechże cdn. Beer