MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Julia Kurszewska x Good There On - Lądy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Julia Kurszewska x Good There On - Lądy (/temat-other-julia-kurszewska-x-good-there-on-lady)



Julia Kurszewska x Good There On - Lądy - barthus - 16.09.2018

Julia Kurszewska x Good There On - Lądy




RE: Julia Kurszewska x Good There On - Lądy - agro - 17.09.2018

Cóż jeżeli potraktuje przekaz utwory jako frywolną, optymistyczną myśl opisująca przeżywaną chwile na swój indywidualny sposób to jeszcze nie mam nic do zarzucenia, w dodatku sam "nowoczesny" podkład może przekonywać że mamy do czynienia z piosenką "na czasie", jednak w tym przypadku łącząc te dwa elementy myślę że piosenka nie zbierze większej uwagi.

Zupełnie odwrotnie mogło by być w momencie (nie chce tutaj wpływać negatywnie na być może głębokie uzewnętrznienie się artysty) ale podmienił bym słowa z gnam, gnam, i tak, tak na jaram! jaram! co natychmiast przełożyło by się na większe zainteresowanie pewnej grupy osób, faktycznie może być to działanie pod publiczkę dlatego podaje tylko to jako przykład który wpadł mi do głowy szczególnie po usłyszeniu zawartych w piosence słów o dymie w głowie.

:D


RE: Julia Kurszewska x Good There On - Lądy - hudson462 - 17.09.2018

Cześć :) Wokal wydaje się być trochę za głośno- jakoś szczególnie to nie przeszkadza w słuchaniu, ale warstwa instrumentalna zasługuje na to żeby ją lekko wysunąć na przód. Fajnie dobrałeś bębny i perkusjonalia oraz uzyskałeś na nich aksamitne pogłosy. Podoba mi się fill z perkusjonaliów przed dropem. Dobrze zagospodarowałeś panoramę i wybrałeś ciekawe barwy instrumentów (niektóre trochę oklepane, ale pasują do siebie), synth zaczynający się w 1:11 szczególnie mi się podoba. Oceniam na 5. Pozdrawiam


RE: Julia Kurszewska x Good There On - Lądy - Paramarimbo - 21.09.2018

Hej. Intro niby nie odkrywcze, ale brzmi bardzo profesjonalnie, tylko ten reverse crash w 0,41 lekko nietrafiony moim zdaniem :D Ogólnie całość ładnie wyprodukowana. myślę że może znaleźć swoich odbiorców :) Tak jak podkreślili już przedmówcy, nie wiem czy to przez jezyk który jest naturalny i znajomy dla nas ,często mam wrażenie że piosenki z polskim tekstem często górują nad instrumentalem. A osobicie preferuje wokal lekko styłu


RE: Julia Kurszewska x Good There On - Lądy - Shabboo Harper - 9.10.2018

Hey Bartek. Temat minimalistyczny w treści nut ("przystojny" Beat; tkliwe Pad'y; potulne Piano; głeboki Bass; błyskotliwe Fx'y). Przestrzeń rezolutnie skreślona; jest miękko, harmonijnie ^D. Miks ciepły acz, jeśli mi wolno, "powiem" tak: matowy wokal Julii winien być ciszej wobec palety spokojnych tonów. Tenże "dotknięty" jest click'ami (RX iZotope, jak również De-Esser będą poręczne w korekcie); godnym byłoby także "dołożyć" owemu więcej soczystości. Prócz tego punktowo, przy końcówkach (istotnych) słów sugeruję użyć długiego Reverb'u z Delay'em (takowy efekt będzie in plus); nadto partia chórków ciut szerzej (odmiennie do głównego Vox'u) ułożona w panoramie przyniesie więcej finezji. Temat zacny (acz przedziwnie skończony); liryka intrygująca... :)