MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) (/temat-robert-tree-cody-earth-mother-mocade-bootleg)



Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) - Mocade - 20.09.2018

Całość co prawda zrobiona z sampli niższej jakości + pomieszałem trochę kultury ale starałem się by ścieżka brzmiała jak najlepiej. Miłego słuchania.





RE: Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) - Plague - 20.09.2018

Klimat jak zawsze powala i wpływa silnie na wyobraźnię. W 3:03 za bardzo ścisnęło bębny i wyszedł nieprzyjemny moment, ale to moim zdaniem jedyny zgrzyt w tym utworze ( w ogóle śmieszne bo chodzi mi tylko o 1 sekundę :) ).
Do ulubionych, wieczorkami się będzie słuchać :)
5/5 i gratulacje


RE: Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) - Shabboo Harper - 25.09.2018

Hey Mocade. Robert Tree Cody? Zacnie ;D... Koncept Twego Bootleg'u nader urodny, aczkolwiek technicznie, w moim odczuciu, brakuje trochę klarowności w poszczególnych tonach. I choć Intro jest, w pewnym stopniu, uchwycone w stylistyce Drone, to mimo wszystko tembr nut jest już "zatarty", bez sowitego/"dostojnego" akcentu w "przejściach" i dźwięczności instrumentów. Istnieje, po prostu, deficyt "góry" w ścieżkach ;(. Całość brzmi tak jakbyś w track'u założył Gate wobec owej "góry". Fx'y chóru krztynę nieczytelne; Tom'y osobliwie ułożone w przestrzeni (przeważają w P kanale z odbiciem w L). Temat etnicznie wielce atmosferyczny; z niezgorszym rysem a'la Tribal Sound, z lekkim, "odcieniem" spirytyzmu (Voodoo)... ^D

PS. Skoro tego typu klimaty są Tobie bliskie zachęcam Cię do poznania twórczości Shastro czy też Will Clipman'a. :)


RE: Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) - Fantasmagorian - 29.09.2018

Mocade... Twoja muzyka, Twój styl, klimat i świat jaki kreujesz pojedynczymi dźwiękami... napięcie, niepokój... to balsam na moje uszy, kąpiel w słodkim mleku... :) Mocade - utwór genialny, urzekłeś mnie nim i całą tą otoczką i oprawą i samym klimatem i tym, że tworzysz takie klimaty. Tym, że potrafisz to robić.

PS: Czy Ty przypadkiem nie tworzyłeś innych klimatów?

Brawo. Szacun, i niskie pokłony za to dzieło. To jest właśnie to o czym wcześniej pisałem. Stworzyłeś perełkę do której będę wracał. Chcę więcej!


RE: Robert Tree Cody - Earth Mother (Mocade Bootleg) - Mocade - 10.10.2018

(25.09.2018, 3:07)Shabboo Harper napisał(a): PS. Skoro tego typu klimaty są Tobie bliskie zachęcam Cię do poznania twórczości Shastro czy też Will Clipman'a. :)
Shastro trochę zbyt pozytywny i sztuczny ale Clipman to już konkret, widzę że nawet współpracował z Cody'm. Dzięki.




(29.09.2018, 18:39)Fantasmagorian napisał(a): PS: Czy Ty przypadkiem nie tworzyłeś innych klimatów?
Jeśli klimat w sensie gatunek, to chyba wszystko po trochu jak każdy z nas na początku, hiphop, techno, rock, raz próba dubstep'u.

(29.09.2018, 18:39)Fantasmagorian napisał(a): Chcę więcej!
[Obrazek: uYKhUF-1539188034.gif]


Dzięki wam za komentarze.