MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) (/temat-liquid-bialasiewicz-murakami-good-there-on-remix)



białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - barthus - 20.09.2018

białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix)




RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - YouGotMe - 20.09.2018

Cześć stylistycznie dosyć zrównoważone nic ogólnie nie denerwuje tylko vocal jakiś mało przystępny i nieczytelny warto by go wyeksponować jeśli już tam jest. Pozdrawiam


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - Ixipe - 20.09.2018

No właśnie.. wokal w paczce był czysty a ty go tu mocno zabrudziłeś i nie fajnie tak brzmi ..


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - Shabboo Harper - 22.09.2018

Hey Bartek. "Powiem" przewrotnie tak: utwór bez (!) Sample'a głosu Piotra (niemiłosiernie stłumiony; nieklarowny, wręcz frymuśny w swej prezencji) brzmi zdecydowanie korzystniej ^D. Potencjalnie, według mnie, to wielce obiecujący lotny, czarownie miękki Instrumental w stylu Liquid D&B, w którym rezolutnie wyważona perka, delikatne Piano, przestrzenny White Noise, incydentalny Riff gitary kreują nader wdzięczny temat. :) Jakiś feler? Hi Hat'y z Intro godne złagodzenia. I już... ^D


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - Wasp - 22.09.2018

nie wiem czy luquid
czy bardziej coś jak london elektricity
kawałek fajny
aranżacja oszczędna ale fajnie się słucha
brakuje mi tylko jakichś padów z reverbem


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - Nandaken - 23.09.2018

Podpinam się do opinii, że wokal nie brzmi za dobrze. Jest jakiś niewyraźny, wycofany, cichy. Ale poza tym kawałka bardzo przyjemnie się słucha.


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - In-Tegral - 3.10.2018

Oprócz wokalu bardzo fajnie się tego słucha, bardzo fajny ten bellik pasuje tutaj klimatem. Osobiście mi aż tak bardzo wokal nie przeszkadza jak poprzednikom no ale każdy ma swój gust. Możnaby też dać perkę ciut głośniej szczególnie snare i kick. 4/5


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - seba.pce - 11.10.2018

perka bit - 5
dzwieki - 5
aranż - wszystko fajnie tylko vokal jakims filtrem bym potraktowal plus troche glosniej ? nom czyli 4

a podoba mi się na 4+


RE: białasiewicz - MURAKAMI (Good There On remix) - flang3r - 1.11.2018

Ktoś widzę wrzucił moje byłe osiedle do miniatury :)

Fajny Liquid, dla mnie wyznacznikiem dobrego liquidu jest moment, kiedy słuchasz i się zawieszasz. Patrzysz się w jeden punkt a myśli sobie gdzieś krążą. Twój kawałek to ma.

Pianino wyposażyłbym w większy reverb. Fajny square'owy motyw.
Ten talerz w 2:23 za głośno - psuje subtelny odbiór całości.
Ten whitenoisowy fx troszkę bym dopracował. Trochę ciszej i mniej rezonansu bo dziwnie gwiżdże przy zjeżdżaniu filtrem w dół.

Fajny odprężający kawałek.