MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP YouGotMe - The Machine - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP YouGotMe - The Machine (/temat-trap-yougotme-the-machine)



YouGotMe - The Machine - YouGotMe - 22.09.2018

Witajcie ponownie drodzy forumowicze. Chciałbym się podzielić najnowszym trackiem, wszak wersją demo bo mam jeszcze kilka niuansów do ułożenia ale jestem ciekaw wszelkich sugestii jak na tą chwilę owy utwór wybrzmiewa w Waszych odsłuchach. Piszcie co myślicie ! Pozdrawiam !




RE: YouGotMe - The Machine - n0dy beatz - 22.09.2018

Krótko i na temat. Dla mnie bangla dobrze jedynie bym namieszał bardziej hatami bo jednak traci dynamikę utwór w momencie kulminacyjnym a tak poza tym jest bardzo dobrze i profesjonalnie :) zresztą jak zawsze mordo! Pozdro


RE>
Słuchałem teraz na monitorach - bardzo mało dołu jest i ginie gdzieś pod natłokiem leadów i wszystkiego i chyba za dużo wysokich częstotliwości i oddaje to efekt - White Noise mocno dający po uszach.


RE: YouGotMe - The Machine - YouGotMe - 23.09.2018

Dzięki n0dy sprawdzę to za parę dni jak uszy odpoczną od tematu, pozdro !

P.S. mało dołu w czym jeszcze ?


RE: YouGotMe - The Machine - n0dy beatz - 23.09.2018

w basie Panie :) wyciągnij głębię i pchnij na przód ponad Leady i wirującą perkusję :P


RE: YouGotMe - The Machine - ZaRaz2001 - 24.09.2018

Faktycznie, niby bas jest, ale jakoś w samym dole go brak i mało trzęsie. Za samą kompozycję szanuje, bardzo ciekawa rzecz, nawet chwili się nie nudziłem.


RE: YouGotMe - The Machine - YouGotMe - 24.09.2018

Dzieki Panowie ! Przyznam szczerze że jestem trochę zdziwiony tym że mało bassu : O przyjże się temu zdecydowanie. Ja ostatnimi czasy zachowawczo traktuje low end bo wiem że na większym odsłuchu może być wręcz przesadzony, ale obczaję co jest nie tak i niewątpliwie zrobię update. Pozdro !

EDIT
Dobra podkręciłem track na szybko w celach odsłuchowych, chyba jest lepiej :D


RE: YouGotMe - The Machine - Shabboo Harper - 25.09.2018

Hey Adaś. Ode mnie, jeśli pozwolisz, tak: jest wybitnie "po Twojemu" ^^. Melodyjnie "chaotycznie", ze sporym "tarciem" Vox Fx'ów, z intensywnie wyróżnionym Bass'em; z osobliwym Kick'iem (przedziwna "końcówka" brzmienia; jakby z Harsh'em "w ogonie"). Jest (zbyt) głośno :\. Dyskretnie "podpowiem", iż gdybyś precyzyjniej odseparował ścieżki od siebie, wszystko zgrabniej "kleiłoby się"; szczególnie (strzelisty) Lead tworzy swoisty ambaras. Zauważ, proszę, jak tenże jest źródłem "mętliku na fali"; gdy owy "znika" utwór klarownieje, gdy "się wyłania" (owszem jest i euforyczniej), lecz wówczas całość mocno "jątrzy się"/"kłębi się". Trudno się skupić ;(. Sound Design trafiony; miks godny retuszu (EQ). Cheers (!)... ^D


RE: YouGotMe - The Machine - BANDAż6669 - 27.09.2018

no no.. kwebonafide moglby do tego zarapowac. niebANALNE instrumentarium jak na trap ale to nie znaczy ze nieciekawe bo dobrze sie slucha. oceniam na 5


RE: YouGotMe - The Machine - YouGotMe - 30.09.2018

Dzięki za opinie ! Aniu doceniam że zwróciłaś uwagę na "przedziwną końcówkę" :D Tak też uważam że separacja jest słaba i generalnie całość głównego synthu albo raczej jego składowe powinny zostać przesegregowane bo jest ich zbyt dużo. Pozdro