MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Air Train - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Air Train (/temat-uplifting-jedmar-air-train)



Jedmar - Air Train - cinekkk1 - 24.09.2018




RE: Jedmar - Air Train - BiggySee - 25.09.2018

Dawno nie słyszałem tak dobrego projektu transowego. Nie wiem czy jesteś znaną personą w tym gatunku gdyż nie siedzę w nim na tyle głęboko ale uważam, że projekt naprawdę godny uznania. Brzmi naprawdę jak utwór na wysokim poziomie. Dobór brzmień idealny. Plucki robią świetny klimat w całości. Pad uzupełnia pięknie tło. Wkręcenie do dropu też bardzo fajnie buduje napięcie. Samo przejście jak na trans przystało przerwa i konkretne granie. Zostawiam 5 i lecę dalej!


RE: Jedmar - Air Train - Shabboo Harper - 25.09.2018

Hey Marcin. Cóż "rzec"? W kwestii klimatu jest pogodnie, beztrosko, harmonijnie; w kwestii architektury tematu jest dość przewidywalnie. Wszak, takowy jest tenże Genre, w którym selekcja tonów ("cięty" Kick; chłodny Snare; krztynę przesadne w swej sile Noise'y/Sweep'y; ckliwy Piano Synth/Pluck; tętniący Arp...) tudzież struktura utworu "trzyma się" konkretnego wzorca ^D. Nie jest to zarzut, acz me skromne spostrzeżenie... Toteż, pozwól, iż mój komentarz skończę tak: odnośnie treści "Air Train" jest metodycznie; technicznie zaś: track cechuje zgrabny Beat z "okiełznanym dołem"; ładnie "wplecione" melo; trochę przerysowane tło (zbyt "szemrzące"); akuratna separacja.

PS. Gratuluję Ci Release'u... Beer


RE: Jedmar - Air Train - OProject - 3.10.2018

Typowy uplift, dobrze zrobiony, dla mnie na plus+ odlschoolowe chórki w breaku, więcej nie ma czego zarzucić :P


RE: Jedmar - Air Train - KBK - 13.10.2018

Bardzo fajnie brzmi, wypełnienie częstotliwości ok, napędzający Acid-Arp, rozszerzające pady i same brzmienia bardzo jasne... no i własnie w tej jasności dodałbym, o ile miks jest na bardzo wysokim poziomie to wydaje mi się, jakby brakowało nieco basu, bo jest odrobinę zbyt jasno, być może taki był zamysł, aby utwór brzmiał bardziej "wyraziście" :) Melodia główna bardzo mi się podoba. Szkoda, że nie ma pełnej wersji od początku do końca. Zostawiam 5 i powodzenia!


RE: Jedmar - Air Train - Daniel Sullivan - 19.10.2018

Cześć Marcin. :) Kawałek stoi na wysokim poziomie, dobrze brzmi, miks wykonany bardzo fajnie, ciekawy bassline, ale mam dwie uwagi.

1. Jest zdecydowanie za dużo góry... Gdy słucham to te wysokie częstotliwości przykrywają środek i dół i mam wtedy wrażenie, że jest stanowczo za głośno.

2. Jak na mój gust chyba za mało jest dołu. Brakuje mi wyraźniej brzmiącej stopy i pełniejszej linii basu, ale być może to wrażenie jest spowodowane właśnie tym, że góry jest za dużo.

Poza tym większych zastrzeżeń nie mam. Melodycznie trochę nie w moim guście, ale pomysł ciekawy i fajnie wykonany, dlatego zostawiam piątkę. :) Gratuluję release'u. :)


RE: Jedmar - Air Train - cinekkk1 - 19.10.2018

Właśnie label zrobił mastering i za bardzo podbili górę, też tak myślę, że trochę z tym przesadzili.