MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) (/temat-ambient-sylwester-faustmann-the-sunshine-fallout-cascadia-ost)



Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - PureInstinct - 1.10.2018

Cześć! Po długiej pracy nad różnymi projektami, mam tutaj coś - gdzie jestem bardzo ciekawy waszych opinii odnośnie miksu, jak i oczywiście samej kompozycji :)
Sam utwór będzie grany podczas tytułowej zmiany pogody. Sam klimat pełnego soundtracku do projektu jest dosyć 'kwaśny', surowy, a nawet melancholijny (ten kto zna klimat Fallouta, rozumie o co chodzi :) ). Jednakże zgodnie z zaleceniami góry, ten utwór miał być bardziej przyjazny - dający graczowi nadzieję, że coś jeszcze w tym świecie jest przyjazne.

Miłego spaceru :)






RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - Mandalar - 1.10.2018

Moim zdaniem 100% realizacji założeń.
Pięknie to brzmi i zachęca do słuchania, pochłania.
Zdecydowane 5
Wzruszające


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - Mocade - 1.10.2018

Na SC kliknąłem like'i w ciemno i zgodnie z przypuszczeniem nie pomyliłem się. Ten soundtrack jest niemal żywym odwzorowaniem części trzeciej, z pewnością dopełni niesamowite doświadczenie które przeżyją setki graczy. Piątka z orderem.

Życzę ci jak najszybszego wkręcenia się do Bethesdy, żebyś potem mógł mnie polecić. xD
Pozdrawiam.


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - PureInstinct - 2.10.2018

Dziękuję Panowie za Wasze odsłuchy i komentarze! Super się cieszę, że wam się podoba!

Hahah - Mocade - tak zrobię xD Dzięki!


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - Shabboo Harper - 3.10.2018

Hey Sylwek. Dziś, odnośnie Twego tematu, w telegraficznym skrócie; C.C.C.: Charming, Comely, Cogent... :D


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - LWD11 - 5.10.2018

Pikne to ! 5/5


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - PureInstinct - 6.10.2018

Aniu, cieszę się, że tak pozytywnie zareagowałaś na ten utwór! :D Niezmiernie mi miło! Nie ukrywam, że zastanawiałem się mocno, czy dopowiesz coś na temat miksu, gdyż jest on dosyć zimny i sam się z tym kłóciłem, ale development team uznał, że tak pasuje do surowości projektu. Więc tak zostało, jednakże i tak dziękuję za twój komentarz!

LWD11, dziękuję za Twój odsłuch i tak przychylną opinię! :)


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - Shabboo Harper - 9.10.2018

Cytat:"Aniu, cieszę się, że tak pozytywnie zareagowałaś na ten utwór! :D Niezmiernie mi miło!"

Ależ proszę Sylwku :). Klarowny (i jak zawsze szczery w swej treści) komentarz skreślony z przyjemnością...

Cytat:"Nie ukrywam, że zastanawiałem się mocno, czy dopowiesz coś na temat miksu (...) ale development team uznał, że tak pasuje do surowości projektu. Więc tak zostało (...)".

I czegóż chcieć więcej? ;D


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - Almhome - 28.10.2018

Nie jestem fanem tej serii, ale ten soundtrack jest nieziemski! Gratuluję, posiadasz poziom godny Bethesdy, powinni Cię zatrudnić :) Smutne jest to, że ma to tylko 100 wyświetleń...


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - flang3r - 31.10.2018

Ten brak wyświetleń, to jakaś porażka.
To jest majstersztyk. Wzbudza emocje a o to chodzi w muzyce.

Twój kawałek powinien budzić nas codziennie do życia. Nastraja spokojem, nadzieją, refleksją.
Tu wszystko brzmi tak intuicyjnie, klawisze, sekcje fletowe, smyczki.

Przemawia do mnie ten krystalicznie czysty i zimny miks, przemawia do mnie ten utwór.
To była uczta dla uszu.


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - PureInstinct - 4.11.2018

(28.10.2018, 13:56)Almhome napisał(a): Nie jestem fanem tej serii, ale ten soundtrack jest nieziemski! Gratuluję, posiadasz poziom godny Bethesdy, powinni Cię zatrudnić :) Smutne jest to, że ma to tylko 100 wyświetleń...

Dziękuję Tobie za tak pozytywny odbiór! :) Haha, może kiedyś się uda! Marzeniem byłoby z nimi współpracować, moje ulubione studio :)

(31.10.2018, 20:29)flang3r napisał(a): Ten brak wyświetleń, to jakaś porażka.
To jest majstersztyk. Wzbudza emocje a o to chodzi w muzyce.

Twój kawałek powinien budzić nas codziennie do życia. Nastraja spokojem, nadzieją, refleksją.
Tu wszystko brzmi tak intuicyjnie, klawisze, sekcje fletowe, smyczki.

Przemawia do mnie ten krystalicznie czysty i zimny miks, przemawia do mnie ten utwór.
To była uczta dla uszu.

Dziękuję Flang3r za twój komentarz. Niezmiernie mi miło, że tak na ciebie działa moja muzyka. :) No niestety, nie dbam zbytnio o budowę bazy fanów - więc to już moja wina. Ale wydaje mi się, że nadrobię to świetnymi projektami przy których pracuję i będę pracować w przyszłości, więc prawdopodobnie naturalnie może wszystko urosnąć Heart
Dzięki jeszcze raz!


RE: Sylwester Faustmann - The Sunshine (Fallout: Cascadia OST) - honolulu - 21.08.2019

Mega klimatyczny utwór ! Gratki :)