MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep (/temat-ghostrack-store-najlepszy-ghost-sklep)

Strony: 1 2


GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - GhosTrack - 1.10.2018

Jesteśmy grupą producentów muzycznych z Polski. Nasze produkcje znajdowały się wielokrotnie w topowych listach przebojów w stacjach radiowych i telewizyjnych. Bazujemy na obecnych nurtach muzyki mainstreamowej. Nieustannie śledzimy rynek muzyczny oraz pogłębiamy swoją wiedzę, jak i umiejętności. Każda wyprodukowana przez nas aranżacja powstaje z myślą o Tobie!

Wejdz i kup!!!
www.ghostrack.store

Pełna anonimowość!!!

Zapraszamy!!!


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - In-Tegral - 1.10.2018

Wszedłem, obejrzałem, przesłuchałem i śmiechłem. Jak chcecie podbijać rynek ghostów, to znajdzcie kogoś kto ogarnia produkcje. Aha, nie zapomnijcie o lepszych marketingowcach bo tak to daleko nie zajedziecie.


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - pumadesign - 1.10.2018

(1.10.2018, 14:25)In-Tegral napisał(a): Wszedłem, obejrzałem, przesłuchałem i śmiechłem. Jak chcecie podbijać rynek ghostów, to znajdzcie kogoś kto ogarnia produkcje. Aha, nie zapomnijcie o lepszych marketingowcach bo tak to daleko nie zajedziecie.

za bardzo się wczułeś , to jak robią traki i czy kaleczą w jakimś stopniu produkcje to nie ważne , ważne że mają z tego kasę , jeśli ktoś umie tworzyć i robi to profesjonalnie to co z tego skoro nie umie się wypromować i podbić świat a nie tylko pokazywać znajomym swoje hity ??


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - PROTONE - 1.10.2018

(1.10.2018, 14:38)pumadesign napisał(a): [quote='In-Tegral' pid='151732' dateline='1538400354']

i podbić świat

Za to Ty się mocno rozmarzyłeś...


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - pumadesign - 1.10.2018

podbić świat i konkretne dupeczki , te soczyste oczywiście , lepiej ??


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - In-Tegral - 1.10.2018

(1.10.2018, 14:38)pumadesign napisał(a):
(1.10.2018, 14:25)In-Tegral napisał(a): Wszedłem, obejrzałem, przesłuchałem i śmiechłem. Jak chcecie podbijać rynek ghostów, to znajdzcie kogoś kto ogarnia produkcje. Aha, nie zapomnijcie o lepszych marketingowcach bo tak to daleko nie zajedziecie.

za bardzo się wczułeś , to jak robią traki i czy kaleczą w jakimś stopniu produkcje to nie ważne , ważne że mają z tego kasę , jeśli ktoś umie tworzyć i robi to profesjonalnie to co z tego skoro nie umie się wypromować i podbić świat a nie tylko pokazywać znajomym swoje hity ??

Nie chce mi się rozmawiać z kimś, kto ma problem ze złożeniem sensownych zdań, wybacz.


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - pumadesign - 1.10.2018

(1.10.2018, 15:32)In-Tegral napisał(a):
(1.10.2018, 14:38)pumadesign napisał(a):
(1.10.2018, 14:25)In-Tegral napisał(a): Wszedłem, obejrzałem, przesłuchałem i śmiechłem. Jak chcecie podbijać rynek ghostów, to znajdzcie kogoś kto ogarnia produkcje. Aha, nie zapomnijcie o lepszych marketingowcach bo tak to daleko nie zajedziecie.

za bardzo się wczułeś , to jak robią traki i czy kaleczą w jakimś stopniu produkcje to nie ważne , ważne że mają z tego kasę , jeśli ktoś umie tworzyć i robi to profesjonalnie to co z tego skoro nie umie się wypromować i podbić świat a nie tylko pokazywać znajomym swoje hity ??

Nie chce mi się rozmawiać z kimś, kto ma problem ze złożeniem sensownych zdań, wybacz.

a co ja na to poradzę jak ja ledwo podstawówkę skończyłem


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - Mandalar - 1.10.2018

(1.10.2018, 15:37)pumadesign napisał(a): a co ja na to poradzę jak ja ledwo podstawówkę skończyłem

Podobna Einstein też ledwo podstawówkę skończył ;)


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - pumadesign - 1.10.2018

(1.10.2018, 20:42)Mandalar napisał(a):
(1.10.2018, 15:37)pumadesign napisał(a): a co ja na to poradzę jak ja ledwo podstawówkę skończyłem

Podobna Einstein też ledwo podstawówkę skończył ;)

tak , tylko pytanie brzmi czy Einstein kiedykolwiek istniał , czy na pewno jest teraz 2018 rok i czy przypadkiem ziemia nie jest płaska , tak jak kiedyś ludzi myśleli :V


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - Mocade - 1.10.2018

Sądząc po datach postów i uploadów na sc/fb oraz ilości followów, schemat płatności tego przedsięwzięcia pewnie przypadkiem buguje się na czwartym kroku. xD

[Obrazek: DEMOSTRACIA_black_1500x290-1538429721.png]


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - GhosTrack - 2.10.2018

In-Tegral: musimy Cię rozczarować... producenci którzy wchodzą w skład GhosTrack to jedni z najlepszych z Polski, produkujący dla znanych artystów. Widać, że Twoje pojęcie o produkcji jest znikome. No nic, pozdrawiamy mimo wszystko i życzymy szybkiej nauki oraz dokształcenia się w temacie! ;)

P.S. Na FLu zrobisz lepiej ;)


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - PROTONE - 2.10.2018

(2.10.2018, 12:53)GhosTrack napisał(a): P.S. Na FLu zrobisz lepiej ;)

Co ma FL wspólnego z "lepszością lub jakością" ? Działa jak każdy inny DAW - Jedyne co możecie (Mam nadzieję) więcej zaoferować to zewnętrzny hardware... no ale umówmy się - TAKŻE wysokiej jakości produkcje powstają tylko i wyłącznie w DAW-ie i nikt ze słuchaczy nie wnika czy użyto Teletronix LA-2A czy innego TUBECORE na masterze...
Ważna jest wyłącznie muzyka, a sprzęt i programy to tylko narzędzia.

Proponuję Panu "Dokształcić się w temacie", bo już samo zdanie "Na FLu zrobisz lepiej" świadczy o niskim profesjonaliźmie.

Pozdrawiam.


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - pumadesign - 2.10.2018

(2.10.2018, 12:53)GhosTrack napisał(a): In-Tegral: musimy Cię rozczarować... producenci którzy wchodzą w skład GhosTrack to jedni z najlepszych z Polski, produkujący dla znanych artystów. Widać, że Twoje pojęcie o produkcji jest znikome. No nic, pozdrawiamy mimo wszystko i życzymy szybkiej nauki oraz dokształcenia się w temacie! ;)

P.S. Na FLu zrobisz lepiej ;)

zabłyśnij czymś żeby ludzie wiedzieli z kim rozmawiają , jakieś konkrety , po przeczytaniu tego tekstu to wydaje mi się że takich hitów co wy robicie to tutaj jest pełno na tym forum Beer


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - dejfdj - 2.10.2018

Ja jeszcze poczekam. Przygotowałem z nudów już pozwy sądowe..

Deklaruje, że jako ograbiony z własności intelektualnej..
W ramach sprawiedliwości społecznej itp..
W trosce o prowadzone postępowanie..
Jako twórca i autor, zrzekam się praw do utworu, w zamian za całuska w pośladek.
..................................................................................................................
Podpis.


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - neurojin - 2.10.2018

Nie no, żarty żartami ale jest wielu djów, którzy grają w klubach, bo są kumplami kumpli, a nie potrafią nawet parti hatów ułożyć. Taki sobie wejdzie na te stronkę, kupi taki traczek i jest happy. Mnie się podobają ceny, przynajmniej nie psujecie rynku jak zje**** producenci hip hopowi co puszczają bity po 20 zł.


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - In-Tegral - 2.10.2018

(2.10.2018, 12:53)GhosTrack napisał(a): In-Tegral: musimy Cię rozczarować... producenci którzy wchodzą w skład GhosTrack to jedni z najlepszych z Polski, produkujący dla znanych artystów. Widać, że Twoje pojęcie o produkcji jest znikome. No nic, pozdrawiamy mimo wszystko i życzymy szybkiej nauki oraz dokształcenia się w temacie! ;)

P.S. Na FLu zrobisz lepiej ;)

Jak checie nawijać makaron na uszy, to nawijajcie, ale nie mi, produkcje które macie pokazane w demówce grają po prostu słabo. Ostatnie zdanie z FLem was/ciebie całkowicie pogrążyło i tylko mnie upewniło, że mamy doczynienia z kolejnym cyrkiem wokół ghostprodukcji, które naciąga ludzi na kasę i tyle.
Dziękuję za życzenia, kształcę się cały czas i mam nadzieje, że będzie mi to dane do końca życia.


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - GhosTrack - 3.10.2018

Mimo wszystko z wielkim uśmiechem pozdrawiamy ;)

P.S. DAW ma znaczenie ;)


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - PROTONE - 3.10.2018

(3.10.2018, 7:19)GhosTrack napisał(a): Mimo wszystko z wielkim uśmiechem pozdrawiamy ;)

P.S. DAW ma znaczenie ;)

Dokładnie! Logic Pro X ma absolutnie unikalne algorytmy - Ci sami programiści pracowali dla NASA, ale grupa najlepszych postanowiła zerwać z tą rutyną, pójść do Appla i wdrożyć kosmiczne technologie do świata dźwięku...

A tak poważnie - jakość dźwięku może tylko ograniczać system i interfejs lub jego brak... DAW wysyła tylko protokoły (Ciąg zer i jedynek) których szybkość przesyłania do interfejsu ogranicza procesor i magistrala, a pamięci ograniczają ilość otwartych wtyczek, modułów, programów i ilość załadowanych sampli.
Następnie te protokoły przesyłane są po odpowiednich szynach w magistrali do przetworników A/C i C/A w karcie dźwiękowej/interfejsie...
I to jakość tych właśnie Przetworników ma Decydujący wpływ na jakość odtwarzanego dźwięku w odsłuchach...
Nie jakaś magiczna "Różnica interpretacji DAW-ów w wysyłce wyżej wspomnianych zer i jedynek do magistrali" - w każdym DAW-ie odpalony przykładowo Spire z tym samym presetem wyśle dokładnie ten sam ciąg zer i jedynek - a co z nimi zrobi A/C, C/A to zależy od jakości tych przetworników.

Mało tego - DAW z Punktu Widzenia Programistycznego to najzwyklejszy odtwarzacz multimedialny jak AIMP, Winamp, WindowsMediaPlayer, który został wyposażony w Extra moduły jak ładowanie Zewnętrznych wtyczek vst, Playliste/Timeline, pianoroll, mikser i wiele innych pierdół upakowane w jedną spójną całość. A otoczka tych wszystkich mitów, wywodzi się od grup ludzi i osób, które absolutnie tego nie pojmują i myślą że to jakieś Rocket Science...

To tak w najmniejszym skrócie.

I teraz idźmy dalej...
Bawi mnie, jak ktoś uważa że lepszy (albo lepiej - Najdroższy) interfejs będzie owocował lepszym dźwiękiem w efekcie Finalnym - Tak!!! oczywiście jest to "Pośrednio" prawda - ale wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy że to będzie lepszy dźwięk ale w ODSŁUCHU... Czyli coś lepszego niż oferuje zintegrowana karta... a co za tym idzie? - Nie bez powodu użyłem słowa "Pośrednio" bo to właśnie za Pośrednictwem karty otrzymujemy wysokiej jakości dźwięk i na tej podstawie podejmujemy trafne i właściwe decyzje przy miksie, masteringu czy na etapie doboru brzmień...

Ci sami nie zdają sobie sprawy że rendering nie ma absolutnie nic wspólnego z interfejsem... Renderuje się prosto z DAW - to procesor renderuje a nie interfejs - równie dobrze kartę można odłączyć podczas renderingu... dźwięk będzie ten sam dokładnie o tej samej jakości ;)

Na jakość dźwięku wpływa dobry odsłuch i na jego podstawie podejmowanie właściwych decyzji - nie żaden "Magiczny" DAW.
Nie wspomnę już o umiejętnościach... ale to oczywiste.

Wnioskując z powyższego postu, jestem pewny, że Pan nie miał wcześniej zielonego pojęcia o tym co napisałem wyżej...

Tutaj Panie nie ma kosmicznych technologii - prymitywny DAW potrafi napisać "Janusz" jak jest trochę ogarnięty a i tak będzie ograniczony i zmuszony do korzystania z systemowych szyn i protokołów, a jego "DAW" będzie nadal oferował Najwyższą jakość dźwięku!
Jedyną różnicą może być gorzej zoptymalizowany pod kątem wydajności względem komercyjnych DAW-ów ale z dźwiękiem nie ma to nic wspólnego - najwyżej załaduje 2x Spire i procesor zdechnie...

Widać że można Panu wcisnąć marketingową paplaninę i jest Pan szczęśliwy, ale by być świadomym i wiarygodnym, proponuję w minimalnym stopniu zapoznać się z architekturą i jak działają systemy operacyjne - być może przestanie Pan żyć w Matrixie.

A jak będziesz miał trochę chęci - proponuję eksperyment...

- Podłącz sobie "Mac-a" i "Blaszaka" do dwóch takich samych interfejsów
- Odpal Logica na Mac, Reapera, FL-a czy cokolwiek... w Windows i w nich Serum.
- na wyjściu każdej z kart podłącz osobno Oscyloskop (Hardware-owy)
- W Serum odpal piłę albo prostokąt a na Oscyloskopie ustaw synchronizację w czasie, żeby przebieg nie latał w te i z powrotem
- I opisz Pan wnioski z tego eksperymentu...


Mam nadzieję, że tym sposobem wyrwę Pana z tej żenującej obłudy.

Z Wielkim uśmiechem również Pozdrawiam :) .


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - In-Tegral - 3.10.2018

W sumie to jestem zainteresowany, mam takie pytanko... Czy jak kupie od Was kilka utworów na taki minialbum, to ile będzie wynosiła wartość LUFS po masteringu dla Youtube, spotify, soundlcoud, itunes, a ile do np Radia, bo rozumiem jako profesjonaliści, nie robicie jednego masteringu do wszystkiego, prawda? W jaki sposób ustawicie mi kody ISRC i SID?


RE: GhosTrack.store - najlepszy ghost sklep - GhosTrack - 8.10.2018

YouTube - 13 LUFS
Spotify - 14 LUFS
Tidal - 14 LUFS
Radio –15 LUFS

Kody ISRC nadaje wydawca ;)