MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING KBK - Euphoria - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING KBK - Euphoria (/temat-uplifting-kbk-euphoria)



KBK - Euphoria - KBK - 10.10.2018

Kolejny Utwór 138bpm wydany w Sundance Recordings.
Co tu dużo mówić, zapraszam do odsłuchu ;)
Klip robiony przeze mnie z ogólnodostępnych materiałów.






RE: KBK - Euphoria - cinekkk1 - 10.10.2018

- Moim zdaniem naprawdę mocna propozycja dla fanów muzyki trance
- Od samego początku mi się spodobał utwór
- Intro ma moc, dół - kick z bassem robią swoje, fajny acid, no i później wchodzi ładny pluck
- spoko snare rolle
- fajny build up i te przejście w 2:18
- Ogólnie track jest fajnie wykonany pod każdym względem od aranżacji, melodii, kończąc na brzmieniach
Ode mnie 5 za dobrą robotę :)


RE: KBK - Euphoria - Daniel Sullivan - 10.10.2018

Również daję 5. Świetnie się tego słucha i nie mam się do czego doczepić. Technicznie bardzo dobrze, dobór dźwięków też. Gratuluję releaseu. :)


RE: KBK - Euphoria - DelianoCarl - 11.10.2018

Od samego początku bardzo brakuje mi środka, przez co utwór brzmi bardzo cienko.. szczególnie na perkusji ;) Dopiero kiedy wchodzi pluck to trochę wypełnia te braki w częstotliwościach.
1:23 myślę, że to przejście z melodii pobocznych do głównego motywu jest totalnie z dupy. Dzieje się to zbyt szybko według mnie. Dwa lub cztery takty "schodzenia w dół" zbudowałyby klimat do głównej melodii.
2:17 to przejście też przydałoby się urozmaicić. Jest puste, samo rollowanie kicka i snare to nie wszystko. ;)
Ogólnie kawałek jest spoko, melodia fajna, barwy również fajne :) szkoda, że już wydany bo można by poprawić w nim kilka elementów :)

pozdrawiam


RE: KBK - Euphoria - Evennumbers - 21.10.2018

Traczek poprawny, na pewno nie przełomowy, ale o to w gatunku jest już naprawdę ciężko.
Stopa coś za płytka się wydaje być. Na motywie szczególnie jest jej "ciasno".

P.S Deliano - Pamiętam Cie sprzed ponad 10 lat...:) Działasz coś jeszcze?


RE: KBK - Euphoria - PaulK25 - 28.10.2018

Nie wiem o co kaman z tym płytkim kawałkiem chodzi kolegom. Nie jest źle a powiedział bym ze na taki trans, który nawiazuje do lat 90 to stopa dobrze młóci i środka jest w sam raz, a może koledzy słuchali tylko wersji z yt, która jest bardziej zmulona?xD xD Dla mnie transik pierwsza klasa, ładne melodie i niezła dynamika. Melodie sam kręcisz ?


RE: KBK - Euphoria - OProject - 4.11.2018

Ładny kawałek, ale ja bym wolał też troche cięższą stope, no i ten kwas w mainparcie strasznie cicho, przez co wgl nie przebija się w miksie :P
Ale dzwięki i miks dobrze zrobiony :P

Co do braku środka to domena całej nowej muzyki elektronicznej, ja sam mam często problem żeby mieć dobry środek... ciężko czasem uzyskać jednocześnie mocny dół, wyraźną górę i jeszcze środek xd