MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
BREAKBEAT Luke 303 - Stronger Now - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: BREAKBEAT Luke 303 - Stronger Now (/temat-breakbeat-luke-303-stronger-now)



Luke 303 - Stronger Now - Luke303 - 14.10.2018

Pozytywny feeling płynący z agresywnych i charczących dźwięków :)
Tempo 90 bpm.
Czas 6:11
Download na SC włączony.
Dzięki za odsłuch!




RE: Luke 303 - Stronger Now - Mandalar - 14.10.2018

Bardzo fajny, szczególnie ten pierwszy motyw, cichsze miejsca jakby nie dopieszczone, nie dokończone, ale i tak daję 5.


RE: Luke 303 - Stronger Now - pumadesign - 14.10.2018

Można spytać dlaczego puściłeś za free ? trak niezły mix chyba w porządku , fajnie się słucha i nawet bym powiedział że petarda , też daje 5 .


RE: Luke 303 - Stronger Now - LWD11 - 16.10.2018

Joł ! Wejście w break 3 minuta jakoś mi nie pasi, za głośno włazi, oderwane od wcześniejszych dźwięków. Sam breakdown może być, drop w 4 minucie klasa, bardzo mi sie podoba w 5:20 też fajnie. Jak wspomniano, w cichszych momentach można by popracować nad szczegółami. Drumsy z basem super, na moje ucho dobrze bangla. W miksie porządek. Generalnie dobra robota. Mocne 4 Beer

pdzr.


RE: Luke 303 - Stronger Now - Luke303 - 16.10.2018

Wow nie spodziewałem się że track zbierze tak dobre noty. Dzięki za odzew i wskazówki ale ten projekt musi sobie chyba odpocząć. Mam już muzycznego kaca, bo długo przy nim siedziałem.
Wejście w break rzeczywiście mogłem inaczej zrobić, jakoś go zapowiedzieć.
Download jest za free bo i tak nigdzie tego nie sprzedaję, a jak się komuś spodoba i pobierze tym większa satysfakcja dla mnie :)
Jeszcze raz dzięki. Pozdr!


RE: Luke 303 - Stronger Now - Wasp - 17.10.2018

perkusja jak w dance hall
ja bym od pewnego miejsca dał zwykły break i będzie good


RE: Luke 303 - Stronger Now - Shabboo Harper - 18.10.2018

Hey Luke. Jeśli chodzi o me przewodnie wrażenie to: w gruncie rzeczy, przez pełną długość tematu, aranżacyjnie oczekuje się jakiegoś solidnego "kopa"; pełnokrwistego głównego Beat'u, który byłby źródłem treściwego power'u ;). Zwłaszcza Breakdown'y zachęcają do takiego ingredientu. De facto projekt cechuje miarowość rytmu i tempa; w rezultacie, wybacz, lecz całość jawi się trochę płasko, zbyt prostolinijnie; bez ikry :\. Utwór, w pewnym momencie, winien się rozpędzić/rozkręcić w swej dziarskości/bitności. Brakuje (mi) intensyfikacji w warstwach; sprężystości poszczególnych nut; "wszystko" bowiem w jakimś stopniu brzmi (chiptunebreakbeatowo) zmyślnie, lecz w kompletnym entorage'u snuje się. Technicznie: "dół" miksu bdb; nieprzesadzony, sensownie wyważony; fajny Bassline; Kick przystojny. "Wkręt" Acid'u charakterny; chwilowe Riff'y gitary błyskotliwe. Lead'y, po pewnym czasie, męczą (utwór krótszy byłby bardziej esencjonalny). Scena ładna; separacja masywnych dźwięków korzystna. Tyle od Lady. ^D


RE: Luke 303 - Stronger Now - seba.pce - 18.10.2018

pierwszy raz jak go wlaczylem - normalny trak i ogolnie spoko . Ale, drugi raz przed wlaczeniem play zagrala mi w glowie pierwsza melodia, wlaczylem i to bylo to co nucilem sobie w pracy :) Nuta bardzo wpada w ucho, chce sie do niej troche spiewac i wracac. Baaardzo dobry podkład pod wokal i to nie byle jaki wokal. Calosc na wesoło, koncowka powykrecana jest i bajer :) Poczatek zacheca, motywujący środek, koncowka zwariowana co tu jeszcze dodać nie wiem. Jeszcze pewnie zanuce to w pracy klilka razy hehe. Ja daje 5+ i slychac profeske.


RE: Luke 303 - Stronger Now - barthus - 18.10.2018

Dobra kompozycja. Zostaje w pamięci. Track ogólnie wg mnie udany, nie pasuje mi tylko aranżacja.
Mimo wszystko pomimo faktu, że ciągle przewija się ten sam motyw to nie jest monotonnie.
Dźwięki odkrywcze nie są, ale i nie gryzą. Jest spoko ;)
Podoba mi się :D Mocne 4 zostawiam ;)