MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE Tommy Herrero - Demo ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE Tommy Herrero - Demo ID (/temat-reggae-tommy-herrero-demo-id)



Tommy Herrero - Demo ID - tks21 - 28.10.2018

Witajcie. Chciałem zademonstrować Wam próbkę półtoraminutową :) Mam nadzieję, że się spodoba :) Pozdrawiam :)

https://clyp.it/e05tr3f5


RE: Tommy Herrero - Demo ID - n0dy beatz - 28.10.2018

Ciekawy, radosny, taneczny :) dobór instrumentów przywołuje mi wspomnienia kiedy jeszcze byłem miłośnikiem techno :P popracuj nad dynamiką utworu bo jest pomimo przejść perkusji bardzo nużący. Ciekawie mogły by hihaty podkręcić tempo oraz zmiana melodii może na jakiś arpegiatorek z leadem. Słyszę że lubisz grać na wysokich oktawach co daje mocno znać po uszach - trzymaj niżej wysoko grane melodie ponieważ słuch ludzki jest bardzo czuły na to pasmo częstotliwości :) pozdrawiam i działaj dalej. Piąteczka !


RE: Tommy Herrero - Demo ID - damnscrth - 29.10.2018

Ten lead jest koszmarny, bęben wali aż łeb boli a clap jakby z choinki się urwał. Ty ciągle lecisz na tych samych bitach z tymi banalnymi ostrymi melodiami xD :| :\. No ale jak już musisz to popraw kolego miks. Dynamika, ekualizacja i te sprawy. Narazie jest bardzo słabo mi nuuuuuudno. Nacigane 3/5. xD


RE: Tommy Herrero - Demo ID - barthus - 29.10.2018

Śledzę to co wrzucasz od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że nie mam pojęcia czym kierujesz się robiąc te beaty.
Wszystko, dosłownie, brzmi mega podobnie... Tak jakbyś od miesięcy wałkował jeden projekt - przerabiał go i wrzucał jako nowy.
Nie słucham na co dzień tego gatunku, nie znam się.. może tak ma to brzmieć. Jednak wieje nudą, monotonią i (jak odnoszę wrażenie) kompletnym brakiem wizji; pomysłu. Sorry :|


RE: Tommy Herrero - Demo ID - tks21 - 29.10.2018

barthus Wiem, że brzmi wszystko podobnie,taki też gatunek :) Po prostu mi się podoba ten specyficzny rytm :) To dla mnie więcej niż gatunek muzyki. To styl bycia w sumie. Wielu znajomych nie rozumie mojej miłości do reggaetonu :) Ta muzyka towarzyszy mi od 2005 roku. Pomogła mi zrozumieć pewne kwestie życiowe. Uczę się aranżacji wałków i wrzucam to by mieć wgląd na wasze oceny i komentarze, czy coś się zmieniło na plus :)
Również pozdrawiam kolegę
damnscrth - jestem samoukiem bawię się muzyką, nie robię jej dla spiny, uważam, że jeśli ciężko pracujesz to są efekty. Jestem też zmęczony pracą jaką wykonuję na co dzień, jest to praca fizyczna (co to kogo obchodzi?) Stąd może "utarte" pomysły aranżacyjne.
Pozdro
Wracając do podobieństwa kawałków to każdy producent reggaetonu wyróżnia się swoim stylem. i od razu rozpoznaje, kto zrobił co :) (przynajmniej z tych topowych) np. Shine lubi wplątywać Vocal Chopsy., Musicologo y Menes lubią dużą dawkę elektroniki. Mambo kingz wymyślają fajne, ciekawe i trudne do zagrania (moim zdaniem) melodie :) Yampi (rzadko kiedy robi reggaeton teraz) lubował właśnie w bujających klimatach :)

Rozumiem Was doskonale to są Wasze odczucia :)

N0dy Beatz - Dzięki, wiem, że jest trochę nudno ale wciąż się uczę jestem samoukiem :) Tak lubię grać na wysokich oktawach ogólnie :)

Pozdro


RE: Tommy Herrero - Demo ID - barthus - 29.10.2018

Cieszę się, że dobrze mnie zrozumiałeś. Mam nadzieję, że jeszcze usłyszę od Ciebie coś co mnie zaskoczy :D Keep it up.
Trzymam kciuki ;)


RE: Tommy Herrero - Demo ID - tks21 - 30.10.2018

barthus jak chcesz moge wysłać nowa próbkę w nowym aranżu na pw. Moim zdaniem, jest ona bardziej skomplikowana pod wzglęgem aranżacji i bardziej rytmiczna. Niestety to tylko pętla bo nie mam czasu na ukończenie za jednym "tchem" brzmi nieco inaczej niz moje dotychczasowe kawałki :) sorry ale pisze z telefonu więc wybaczcie literówki


RE: Tommy Herrero - Demo ID - marek90 - 15.12.2018

Widze lubisz reaggeton :D Ten lead chyba powinien byc lagodniejszy troche... albo nawet moglbys zmienic na jakis inny dzwiek i byloby lepiej wg mnie.
Pozdro


RE: Tommy Herrero - Demo ID - dejfdj - 15.12.2018

Wstyd ci za disco-polo ? Taka muzyka daję ludziom z ciężkimi myślami - czas na odpoczynek od słownych gier. Jeśli mogę ci pomóc.. Miałem przyjaciela, poczęstował mnie żurawiną bo przesiadywaliśmy jakoś ponuro, a biedny Cygan nie mógł wejść do pokoju.