MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
nexus vst nie ładuje dźwięków - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: nexus vst nie ładuje dźwięków (/temat-nexus-vst-nie-laduje-dzwiekow)



nexus vst nie ładuje dźwięków - Koberise - 9.11.2018

Pojawił mi się dziwny problem z nexusem. nie ładuje dźwięków po kliknięcu na nie mychą. jest tylko jeden podstawowy. Przeinstalowałem go , dodałem presety , wszystkie pokrętła śmiagają. Coś blokuje zmianę dźwięków czy spotkaliście się z czymś takim ? Używam FL studio


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - barthus - 9.11.2018

Nexus jest kupiony czy pirat?


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - In-Tegral - 10.11.2018

Kup legalnego Nexusa


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - Koberise - 10.11.2018

FL orginał nexus pirat... tak czy siak przez kika lat działało :) a nexusa orginalnego chętnie ... jak będą środki ;)


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - pawel92ng - 10.11.2018

Mam ten sam problem. Zawsze wszystko działało- kilka miesięcy i nagle przestało. Możesz zmieniać dźwięki za pomocą strzałek (te małe co są poniżej dźwięków)? Ja mogę i korzystam z tego ale jest to trochę kłopotliwe, bo jeśli chce wybrać brzmienie z ostatniej kategorii to muszę przejechać wszystkie brzmienia ze wszystkich kategorii.


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - Phoenix - 10.11.2018

I ja was panowie (Koberise & pawel92ng) całkowicie rozumiem. Spokojnie sobie człowiek siedzi przed komputerem. Z jedną ręką w gaciach, drugą na myszce próbuje ukraść czyjąś własność intelektualną, a Oni jeszcze jakieś kłody człowiekowi pod nogi rzucają - że czasem coś się wysypie, że „muszę przejechać wszystkie brzmienia ze wszystkich kategorii”. Chuje nie ludzie te programy tworzą ;)


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - In-Tegral - 11.11.2018

Jak mnie nie stać na ferrari to nie kradnę, śmigając kradzionym ferrari mówiąc " jak się dorobię, to wtedy kupię, do tego czasu będę śmigał kradzionym"


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - Koberise - 23.11.2018

(10.11.2018, 18:29)Phoenix napisał(a): I ja was panowie (Koberise & pawel92ng) całkowicie rozumiem. Spokojnie sobie człowiek siedzi przed komputerem. Z jedną ręką w gaciach, drugą na myszce próbuje ukraść czyjąś własność intelektualną, a Oni jeszcze jakieś kłody człowiekowi pod nogi rzucają - że czasem coś się wysypie, że „muszę przejechać wszystkie brzmienia ze wszystkich kategorii”. ***** nie ludzie te programy tworzą ;)

no to logiczne , orginał fajnie kupić :)
tak czy siak rozumiem ,że nie słuchasz mp3 nie ściągasz filmów nigdy nie grałeś w pirackie gry ;) ? płacisz abonament radiowo telewizyjny i zawsze kupowałeś bilety na autobus :)


RE: nexus vst nie ładuje dźwięków - sush_001 - 6.12.2018

Ja nie wiem na jakim etapie rozwoju jako twórca każdy z Was jest, ale ja mając tygodniowy staż nie jestem w stanie zainwestować takich środków.

Odniosę się do tego przykładu z ferrari. Zanim się człowiek przesiądzie z krzesła do fotela kierowcy powinien przyswoić pewną wiedzę. Nauka tworzenia jak nauka jazdy, nie wymaga inwestycji w bolid tudzież kombajn do tworzenia brzmień