MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE P.C - Half Country Track - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE P.C - Half Country Track (/temat-house-p-c-half-country-track)



P.C - Half Country Track - TheFamily - 10.11.2018

Hej, mam nowy kawałek utrzymany w stylu Country EDM, ogólnie lubię łączenie żywych instrumentów z syntezatorami i myślę, że tutaj się to udało. Chciałem żeby było czuć trochę takiej spokojnej energii jak na prerii, ale też w dropie takiego przełamania w typowe mainstrim'owe brzmienia :)




RE: P.C - Half Country Track - barthus - 10.11.2018

Cześć,
Intro trochę... dziwne (?) :P Kick bardzo klikowy, chyba za bardzo. Dźwięk który wchodzi w 15 sekundzie jakbym słyszał w jakimś utworze deadmau5a. Potem wchodzi melodia (bardzo Avicii'owa wg mnie). Myślę że mogłeś spokojnie rozciągnąć to intro, wszystko za szybko się dzieje. Dawno nie słyszałem tak chaotycznego aranżu. Sekcje pomiędzy sobą zmieniają się mega niespodziewanie. Jeśli chodzi o refren to wydaję mi się, że lead/melodia nie za bardzo "gada" z basem. Gitarka spoko brzmi. Utwór ma potencjał, ale aż się prosi o... bardziej przemyślaną (?) aranżacje. Za dużo motywów tu upchałeś.
Gdyby nie ten nieszczęsny układ, dałbym 4; tak daję mocne 3.
Pozdrawiam ;)


RE: P.C - Half Country Track - seba.pce - 11.11.2018

witam,
tak przejscia do rozciągnięcia :) 2:02 wchodzi super melodia pasuje bardzo do jakiegos chip tune :) dobrze się słucha... kick acustic rewelacyjnie tu pasuje...ładnie gra słabo wkręca :) no ale dla mnie to 4 a dlatego bo słysze bite godziny przy DAWie ... pozdrawiam


RE: P.C - Half Country Track - damnscrth - 22.11.2018

Słabe. Miejscami wydaje się jakby kazdy instrument grał swoje. Zmiany motywów są tragiczne - zero nawiązania. Technicznie też nie jest za dobrze – za słaba separacja!! Dynamika ci totalnie siada. Pracuj, pracuj!!! Pozdro. xD :3


RE: P.C - Half Country Track - Shabboo Harper - 23.11.2018

Hey Piotr. Nie jest to bliska mi estetyka nut toteż pozwól, iż mój post skreślę wprost: aranżacyjnie track kreuje impresję przerysowanego tutti frutti. Sporo się dzieje w kontekście stylów, jak i "zetknięcia" owych w jeden temat. Niestety, finalne wrażenie nie jest do końca przekonujące (mnie) ;(... Otóż, większość tonów nie tylko nie koreluje ze sobą, lecz nadto cechuje się mizerną jakością. W dole "na fali" zbyt dużo się "kłębi"/"dusi"; przez to dochodzi do mętliku. Tenże frapujący wydźwięk wzmacnia brak przejrzystej esencjonalności przewodniego wątku. :\ Sound Design (trochę sardoniczny Beat; huczne niemalże drapieżne Synth'y; beznamiętne Piano; Country Style Guitar; Bass właściwie nie istnieje; Sweep'y stentorowe) różnolity acz niespójny; separacja poszczególnych ścieżek godna większej precyzji; również balans częstotliwości tychże potrzebuje korekcji. Keep doin'... ^D


RE: P.C - Half Country Track - TheFamily - 25.11.2018

Dzięki za opinie i Pracuję dalej :)