MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Senseless @ - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Senseless @ (/temat-trap-nody-beats-senseless)



Nody Beats - Senseless @ - n0dy beatz - 13.11.2018

Heart




RE: Nody Beats - Senseless @ - mateuszFTW - 13.11.2018

Najbardziej podoba mi się perkusja - bogata i dynamiczna. Harmonia dosyć prosta, ale też niezupełnie banalna. Ode mnie 4/5.


RE: Nody Beats - Senseless @ - n0dy beatz - 13.11.2018

(13.11.2018, 22:20)mateuszFTW napisał(a): Najbardziej podoba mi się perkusja - bogata i dynamiczna. Harmonia dosyć prosta, ale też niezupełnie banalna. Ode mnie 4/5.

Dziękuję bit strikte pod vocal ma sporo miejsca dla raczej śpiewających Traperów. Pozdro!Beer


RE: Nody Beats - Senseless @ - tks21 - 15.11.2018

Ciekawe dźwięki cello lub stringsy (nie umiem tego sklasyfikować) ale beat mi wszedł jak zawsze :) Bardzo dobra robota. Słucham na laptopie więc nie słyszę 808. Aranżacja ciekawa, może prosta na tle Twoich innych kawałków, ale wpadająca w ucho. Bardzo dobry beat 5/5 Pozdro


RE: Nody Beats - Senseless @ - n0dy beatz - 17.11.2018

(15.11.2018, 13:58)tks21 napisał(a): Ciekawe dźwięki cello lub stringsy (nie umiem tego sklasyfikować) ale beat mi wszedł jak zawsze :) Bardzo dobra robota. Słucham na laptopie więc nie słyszę 808. Aranżacja ciekawa, może prosta na tle Twoich innych kawałków, ale wpadająca w ucho. Bardzo dobry beat 5/5 Pozdro

Siema ! Dziękuję za dobry odbiór. Widzę, że bardzo lubisz moją muzykę już od dłuższego czasu słyszę od Ciebie dobrą opinię. Cieszy mnie to niezmiernie, że moja muzyka przypadła Ci do gustu. Mój styl tworzenia jest inny - odmienny od większości ludzi co teraz robią muzykę. Staram się nie tworzyć szablonowo bo nie chcę żeby moja muzyka brzmiała jak większość kawałków ( type beat coś tam coś tam ) Cały czas dążę by stworzyć ten Swój jeden jedyny niepowtarzalny styl unikatowy który jeszcze nikt nie wymyślił. Kiedyś dostałem od Ciebie feedback że od razu słyszysz, że to moja muzyka i mój styl. Ciekawi mnie co tak bardzo mnie wyróżnia kiedy słuchasz moich instrumentali.Czy mógł byś to rozwinąć ?A ja staram się robić różną aranżację raz skomplikowaną a raz całkiem bardzo prostą :) Bawię się muzyką - mieszam style i dodaję coś od siebie dodatkowo :P ( np. moje ulubione instrumenty w których czuję się najmocniej kiedy komponuję melodię )

Pozdrawiam ! HeartHeartHeartBeer


RE: Nody Beats - Senseless @ - tks21 - 17.11.2018

Lubisz używać dzwonków i przesterowanej 808? z tym mi się kojarzy Twój styl i masz nietypową budowę jak na Trap bo jest bardzo zróżnicowany. Przypomniało mi się, że beat jest w podobnym stylu Birdmana, On też lubi dzwonki i stringsy stosować. Nie wiem czy znasz takiego producenta HH :)


RE: Nody Beats - Senseless @ - dejfdj - 17.11.2018

Misternie. Wszystko w swoim czasie. Kompletujesz frazy. Rozbijasz utwór. Umiejscawiasz grotę i lotkę. Promyczki lecą ;-) Łap 5.


RE: Nody Beats - Senseless @ - damnscrth - 20.11.2018

Cytat:Siema ! Dziękuję za dobry odbiór. Widzę, że bardzo lubisz moją muzykę już od dłuższego czasu słyszę od Ciebie dobrą opinię. Cieszy mnie to niezmiernie, że moja muzyka przypadła Ci do gustu. Mój styl tworzenia jest inny - odmienny od większości ludzi co teraz robią muzykę. Staram się nie tworzyć szablonowo bo nie chcę żeby moja muzyka brzmiała jak większość kawałków ( type beat coś tam coś tam ) Cały czas dążę by stworzyć ten Swój jeden jedyny niepowtarzalny styl unikatowy który jeszcze nikt nie wymyślił. Kiedyś dostałem od Ciebie feedback że od razu słyszysz, że to moja muzyka i mój styl. Ciekawi mnie co tak bardzo mnie wyróżnia kiedy słuchasz moich instrumentali.Czy mógł byś to rozwinąć ?A ja staram się robić różną aranżację raz skomplikowaną a raz całkiem bardzo prostą :) Bawię się muzyką - mieszam style i dodaję coś od siebie dodatkowo :P ( np. moje ulubione instrumenty w których czuję się najmocniej kiedy komponuję melodię )

Ja pierdol... Kolego ale ty masz mniemanie o sobie. :rv: Dla mnie to biciwo brzmi jak tysiące walków trapowych. nic nowego i wiesz co dokładnie jest to mega szablonowe. Ty tutaj wykładasz nam: Mój styl tworzenia jest inny - odmienny od większości ludzi co teraz robią muzykę. Chyba sobie jaja robisz. xD xD W czym ty jesteś odmienny??? Może to własnie ludzie (liczba mnoga!!) zdecydują i kieeeeedys jeśli wogóle ci to napisza. A teraz propnuję więcej dystansu do siebie i umiaru w samozachwycie nad swoja muzą. chociaż z drugiej strony jest niezły ubaw jak się patrzy i czyta jak jecie sobie z dzióbków ty i tks - ten jest miszczem tych swoich pożal się boże rąbankowych upierdliwych do bólu bitów. ;* :3 :V


RE: Nody Beats - Senseless @ - Hola Flavio - 20.11.2018

(20.11.2018, 14:25)damnscrth napisał(a):
Cytat:Siema ! Dziękuję za dobry odbiór. Widzę, że bardzo lubisz moją muzykę już od dłuższego czasu słyszę od Ciebie dobrą opinię. Cieszy mnie to niezmiernie, że moja muzyka przypadła Ci do gustu. Mój styl tworzenia jest inny - odmienny od większości ludzi co teraz robią muzykę. Staram się nie tworzyć szablonowo bo nie chcę żeby moja muzyka brzmiała jak większość kawałków ( type beat coś tam coś tam ) Cały czas dążę by stworzyć ten Swój jeden jedyny niepowtarzalny styl unikatowy który jeszcze nikt nie wymyślił. Kiedyś dostałem od Ciebie feedback że od razu słyszysz, że to moja muzyka i mój styl. Ciekawi mnie co tak bardzo mnie wyróżnia kiedy słuchasz moich instrumentali.Czy mógł byś to rozwinąć ?A ja staram się robić różną aranżację raz skomplikowaną a raz całkiem bardzo prostą :) Bawię się muzyką - mieszam style i dodaję coś od siebie dodatkowo :P ( np. moje ulubione instrumenty w których czuję się najmocniej kiedy komponuję melodię )

Ja *****... Kolego ale ty masz mniemanie o sobie. :rv: Dla mnie to biciwo brzmi jak tysiące walków trapowych. nic nowego i wiesz co dokładnie jest to mega szablonowe. Ty tutaj wykładasz nam: Mój styl tworzenia jest inny - odmienny od większości ludzi co teraz robią muzykę. Chyba sobie jaja robisz. xD xD W czym ty jesteś odmienny??? Może to własnie ludzie (liczba mnoga!!) zdecydują i kieeeeedys jeśli wogóle ci to napisza. A teraz propnuję więcej dystansu do siebie i umiaru w samozachwycie nad swoja muzą. chociaż z drugiej strony jest niezły ubaw jak się patrzy i czyta jak jecie sobie z dzióbków ty i tks - ten jest miszczem tych swoich pożal się boże rąbankowych upierdliwych do bólu bitów. ;* :3 :V

Chcemy igrzysk, krwi i beefu!

Tak btw. troszkę racji w tym jest, bo jak gość słucha z laptopa i ocenia numer to jak go traktować poważnie. Do tego ta wrzutka o dynamicznej perce, gdzie bit prędzej mnie ulula niżeli postawi na nogi.

Co do już samego beatu. Nie jest to przełom w muzyce, ale jakąś mocną kichą też nie.


RE: Nody Beats - Senseless @ - Shabboo Harper - 23.11.2018

Hey N0dy Beatz. Jeśli chodzi o moje odczucia to: miks czysty; separacja (nielicznych) ścieżek in plus. Scena dość akuratnie ułożona; choć odnoszę wrażenie, iż mimo przewodniej (triumfującej, trusitycznej melodii Bells'ów) w L kanale więcej się dzieje. ;) Beat nieśpieszny (czytelnie szorstki; wyważony w szerokiej panoramie); Bassline zbyt cichy; obok posępnie poważnych, "władczych" Brass'ów winien być bardziej definitywny.

Cytat:"bit strikte pod vocal ma sporo miejsca dla raczej śpiewających Traperów. Pozdro!Beer"

Well, time will tell... Yo! ;D


RE: Nody Beats - Senseless @ - marek90 - 15.12.2018

Jest moc :) Chyba mamy podobny gust do rodzaju bitow :D Nie moge sie do niczego przyczepic , wybacz :D
Pozdro