MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Agrostyle - AnkumChill - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Agrostyle - AnkumChill (/temat-techno-agrostyle-ankumchill)



Agrostyle - AnkumChill - agro - 18.11.2018

Czesc, proszę o wskazówki i opinie :)



RE: Agrostyle - AnkumChill - In-Tegral - 20.11.2018

House z trochę indyjskim klimatem :D, użyłeś bardzo podobnych brzmień przez co dźwięki z tła i głównej melodii się zlewają, jest trochę monotonnie i pusto. Brakuje mi wypełnienia w środku i niższym środku. Gdyby ten utwór był krótszy byłby treściwszy i by tak nie nudził i pewnie inaczej bym na to wszystko spojrzał, a tak to jest tak średnio. Sam zamysł nie jest zły ale utwór wymaga retuszu aranżacji (w dobraniu brzmień) i lepszego miksu.


RE: Agrostyle - AnkumChill - Ixipe - 25.11.2018

A ja się nie zgodzę z przedmówcą.. wg mnie brakuje tu dalszej części i dalszego rozkręcenia a nie że gdyby było krótsze


RE: Agrostyle - AnkumChill - Shabboo Harper - 26.11.2018

Hey Agro. "Powiem" tak: Sound Design prezentuje się nader korzystnie; jest wyczuwalny "nerw" mięsistego Beat'u (choć wszechobecny, drapieżny Clap solidnie "kaleczy" finalny wydźwięk utworu; prócz tego interferuje z "rzetelnym" Kick'iem, który niestety niknie w tejże "konfrontacji") :|; progresja melodii zacna, charakternie "wpleciona" w gęsty ton przystojnego Bass'u. Mosiężnie jasne Synth'y/Pluck'i tudzież "pierwiastki" w stylu Tribal, z dyskretnym rysem Orient'u przyzwoicie kreują wielce foniczny klimat (Sweep'y/White Noise'y zbyt nachalnie triumfują w niektórych fragmentach tematu) ^^. Jest wyraziście; z dość soczystym/spiżowym w swym kolorycie motywem przewodnim. Jednakże, według mnie, aranż godny jest poważnego entourage'u. Kontrastowy w swej treści Breakdown byłby słusznym urozmaiceniem obecnego "korowodu" (generalnie) jednolitych nut... Technicznie jest względnie okey; acz czytelniejsze uchwycenie tła ("wietrzne" Pad'y) plus większa troska odnośnie balansu częstotliwości ścieżek przysłużyłyby się pełnemu charme Twego "Ankum Chill". ^D


RE: Agrostyle - AnkumChill - agro - 27.11.2018

Bardzo dziękuje, biorę sobie do serca wasze uwagi. Balans i separacja ścieżek jak i element snare/clap w dalszym ciągu sprawiają mi największe problemy ale mam nadzieje się w tym podciągnąć.

Przyznam że aranż, melodia nie jest skomplikowana i jest w miarę za lekko przewidywalna, postaram się zaskoczyć uwagę słuchacza w kolejnych produkcjach :)

Mogę dodać że w obecnym etapie nabytego doświadczenia, dochodzę do ważnego wniosku iż diabeł tkwi w szczegółach :)

Pozdrawiam.


RE: Agrostyle - AnkumChill - niedzwiedz444 - 2.12.2018

Podoba mi się... psychedelic house jakby,,, słuchałem już kilka razy. Nie spotkałem się w sumie z takim połączeniem. Chciałbym żeby trwało dłużej i trochę się rozwinęło... Brzmienie jak dla mnie całkowicie wystarczające, daję 4... chciałbym więcej takich kawałków usłyszeć bo połączenie jest tak jak mówię interesujące... Pozdro, owocnego tworzenia :)