MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE Tommy Herrero - Welcome To My World 3 (/temat-reggae-tommy-herrero-welcome-to-my-world-3)



Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - tks21 - 29.11.2018

Chciałem zrobić coś psychodelicznego i mam nadzieję, że tak to odczuwacie. To stary remix mojego starego kawałka Welcome to My World
. Miks na pewno do poprawy, w to nie wątpię ale czego wymagać od gościa, który robi na głośnikach z subwooferem 50-watowych :P Moje głośniki mają za dużo dołu niestety :( Sorry za ostatnie dwa zdania one są troszeczkę offtopem. Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do ocen i komentarzy, nawet do takich, które uzmysłowią mi co mam poprawić itp. :)




RE: Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - n0dy beatz - 2.12.2018

Witam :) Całkiem ciekawy projekt lecz ciut za głośno dla mnie ten arp gameboy plus i ten pluck jako główna melodia też za głośno. Nie za bardzo mnie przekonuje ten efekt na bębnach jest mocno denerwujący na dłuższą metę. Również mocno drażni zbyt donośny "Tom" w swej barwie. Powodzonka pracuj pracuj dalej i czekam na następne produkcje :) yo


RE: Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - Kaper - 3.12.2018

tak, z tym miksem to wyszło Ci psychodeliczne :E
ani to regaton ani jakaś elektronika xD dźwięki niektóre fałszują a już nie wspominając o miksie, którego tu nie ma ;E


RE: Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - tks21 - 3.12.2018

Kaper bass może nieco fałszować bo robiłem go pod plucki. Wydaje mi się, że dźwięki chyba w sumie nie fałszują. Trudno mi robić kawałki bez akordów i się tego uczę. Miks jest ogólnie ale zdaję sobie sprawę, że może być słaby ,w to nie wątpie ale chcę wycisnąć jak najwięcej z moich głośników (są jakie są)

N0dy fakt ten tom jest jakiś dziwny tak samo teraz odbieram

Dzięki Wam za opinię, to będzie "przestroga" na przyszłość i wiem nad czym skupić się w przyszłości :)

Dopiska: Odsłuchując po raz kolejny chyba wiem co fałszuje, ten arp na tle reszty dźwięków albo to złudne moje spotrzeżenie :) Kaper mógłbyś przytoczyć co fałszuje tutaj ? :) Dzięki


RE: Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - dejfdj - 3.12.2018

Wreszcie. Coś od tajemniczo urokliwego kompana od klejenia melodii na hawajskie wypady do Maroko.


RE: Tommy Herrero - Welcome To My World 3 - Shabboo Harper - 24.12.2018

Hey Tomuś. Niechże mi będzie przejść wprost do meritum: obecny (wielce szeroki) Pluck cechuje mocny Delay; takowy dźwięk dobitnie "brudzi" projekt. Kick głuchy; tubalnie męczący ;(. Odnoszę wrażenie, iż "góra" jest przesadnie "podcięta" w EQ. Miks, niestety, chaotyczny; melodia dość pospolita w swej treści i prezencji. Psychodelii nie czuję :|. Przewodnia impresja bliska jest poczuciu stentorowej mini "anarchii" tonów (nieco smętne, "przydymione" Synth'y; specyficznie nikłe Bells'y; mizerny Bass plus frapujący Fx syreny). W tymże powściągliwym potpourri nut Twój osobniczy Reggaeton Beat kreuje trzon utworu...

Cytat:"Miks na pewno do poprawy (...)".

Right on (!). ;)