MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Flavio - Trust Me - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Flavio - Trust Me (/temat-trap-flavio-trust-me)



Flavio - Trust Me - Hola Flavio - 2.12.2018

powoli uczę się grać na klawiszach
o to efekt pierwszych prób






Heart



RE: Flavio - Trust Me - Kaper - 3.12.2018

Z początku myślałem, że to będzie bit xD hahhaa
Kick totalnie nie pasuje, melodyjki bardzo mi przypadły do gustu ale kawałek serio wymaga jeszcze pracy xD
Zaraz, zaraz, od 2:00 brzmi to jak bit :E
Czasem się zdarzy, że dźwięki fałszują. Chętnie bym zrobił remiks jak nie masz nic przeciwko :)


RE: Flavio - Trust Me - dejfdj - 3.12.2018

Dobre na podkład bo pracują wszystkie partie perkusji, a melodia i frazy nie tworzą wzniosłości tylko kontynuują pracę nad tym by kolejne wersy były ambitniejsze tworząc wrażenie, że dwie trzy zwrotki wyczerpią temat. 4+ Muszę odjąć.. brakuje konfetti.


RE: Flavio - Trust Me - Hola Flavio - 3.12.2018

(3.12.2018, 6:22)Kaper napisał(a): Z początku myślałem, że to będzie bit xD hahhaa
Kick totalnie nie pasuje, melodyjki bardzo mi przypadły do gustu ale kawałek serio wymaga jeszcze pracy xD
Zaraz, zaraz, od 2:00 brzmi to jak bit :E
Czasem się zdarzy, że dźwięki fałszują. Chętnie bym zrobił remiks jak nie masz nic przeciwko :)

Jak to nie bit to ja nie wiem co to
Gdybyś mógł bardziej sprecyzować co fałszuje byłoby super, bo jestem na jakieś 99,9% przekonany, że wszystko siedzi
Co do stopy to kwestia gustu, może Ci się nie podobać, ale pasuje bardzo dobrze w mixie

Jeśli masz ochotę wykonać remix, proszę bardzo, przyjemność po mojej stronie


RE: Flavio - Trust Me - dejfdj - 3.12.2018

Czyli jest ten ułamek fikcji o którym mówiłem ;-) Remiks jest odniesieniem jak mniemam do wkręcenia cię, że nie masz racji z nutami, a przecież chodzi o 'grywalność nut z perkusją.


RE: Flavio - Trust Me - n0dy beatz - 3.12.2018

Pamiętam moje pierwsze kroczki na klawiszach fajna zabawa i wciąż siadam po pracy odpalam jakiś loop i po prostu gram co serce podpowie. Melodia minimalistyczna a takową lubię lecz szczególnie perkusja zachęciła do wysłuchania całości :) jest chillowy ambientowy vibe wtrochę czuję taki klimat kosmosu :) Pozdrawiam !


RE: Flavio - Trust Me - Kaper - 4.12.2018

(3.12.2018, 12:30)Hola Flavio napisał(a):
(3.12.2018, 6:22)Kaper napisał(a): Z początku myślałem, że to będzie bit xD hahhaa
Kick totalnie nie pasuje, melodyjki bardzo mi przypadły do gustu ale kawałek serio wymaga jeszcze pracy xD
Zaraz, zaraz, od 2:00 brzmi to jak bit :E
Czasem się zdarzy, że dźwięki fałszują. Chętnie bym zrobił remiks jak nie masz nic przeciwko :)

Jak to nie bit to ja nie wiem co to
Gdybyś mógł bardziej sprecyzować co fałszuje byłoby super, bo jestem na jakieś 99,9% przekonany, że wszystko siedzi
Co do stopy to kwestia gustu, może Ci się nie podobać, ale pasuje bardzo dobrze w mixie

Jeśli masz ochotę wykonać remix, proszę bardzo, przyjemność po mojej stronie

Z początku brzmi na house Nosacz
w 1:06 ten dolny klawisz pluck brzmi jakby nie siadał ale to tylko moje zdanie
wyraziłem swoje zdanie i opinie bo chyba po to założyłeś temat

P.S. rozumiem, że plusów nie ma bo wyraziłem swoją opinie. następnym razem zrobię off top bo jak widać to się bardziej ceni
(3.12.2018, 12:38)dejfdj napisał(a): Czyli jest ten ułamek fikcji o którym mówiłem ;-) Remiks jest odniesieniem jak mniemam do wkręcenia cię, że nie masz racji z nutami, a przecież chodzi o 'grywalność nut z perkusją.

Człowieku, co ty pijesz albo bierzesz? Mam pomysł żeby zrobić z tego house a ty z jakimiś dzikimi konspiracjami wyskakujesz :E xD


łączę posty
Maciek




RE: Flavio - Trust Me - Hola Flavio - 4.12.2018

(4.12.2018, 3:45)Kaper napisał(a):
(3.12.2018, 12:30)Hola Flavio napisał(a):
(3.12.2018, 6:22)Kaper napisał(a): Z początku myślałem, że to będzie bit xD hahhaa
Kick totalnie nie pasuje, melodyjki bardzo mi przypadły do gustu ale kawałek serio wymaga jeszcze pracy xD
Zaraz, zaraz, od 2:00 brzmi to jak bit :E
Czasem się zdarzy, że dźwięki fałszują. Chętnie bym zrobił remiks jak nie masz nic przeciwko :)

Jak to nie bit to ja nie wiem co to
Gdybyś mógł bardziej sprecyzować co fałszuje byłoby super, bo jestem na jakieś 99,9% przekonany, że wszystko siedzi
Co do stopy to kwestia gustu, może Ci się nie podobać, ale pasuje bardzo dobrze w mixie

Jeśli masz ochotę wykonać remix, proszę bardzo, przyjemność po mojej stronie

Z początku brzmi na house Nosacz
w 1:06 ten dolny klawisz pluck brzmi jakby nie siadał ale to tylko moje zdanie
wyraziłem swoje zdanie i opinie bo chyba po to założyłeś temat

P.S. rozumiem, że plusów nie ma bo wyraziłem swoją opinie. następnym razem zrobię off top bo jak widać to się bardziej ceni

Co? XD
House to gatunek, a takie ułożenie stopy + clap jest w praktycznie każdym gatunku muzyki elektronicznej. House, trance czy tam nawet disco polo to nadal beat. Ale to najmniej istotne

Założyłem temat by wysłuchać opinii, owszem, ale dopiero w drugim poście napisałeś konkretnie i to szanuje. Opinia w stylu coś fałszuje a tamto mi się nie podoba mnie nie interesuje

A co do plusów XD nienawidzę upominania się o takie rzeczy
W wersji mobilnej tego forum nie widać komu dało się plusy ;)
Jak już dostałeś te dwa plusiki to mam nadzieje, ze jeśli podoba Ci się beat to tez uraczysz mnie punktami reputacji
(3.12.2018, 12:38)dejfdj napisał(a): Czyli jest ten ułamek fikcji o którym mówiłem ;-) Remiks jest odniesieniem jak mniemam do wkręcenia cię, że nie masz racji z nutami, a przecież chodzi o 'grywalność nut z perkusją.

Nie wiem o co cho
Bankowo nic nie fałszuje, ewentualnie lekko coś się może gryźć, ale to kwestia częstotliwości
Jestem dość uparty i swoje przekonania trzymam krótko
Chodzi o vibe


łączę posty
Maciek




RE: Flavio - Trust Me - dejfdj - 7.12.2018

Tu nie chodzi o nic Flavio "_ ten beat to ciota*.

*Jak będziecie zmieniać beaty to poszukam innego forum, albo tak was wypunktuje, że sami odejdziecie.


podnosimy poziom ostrzeżeń o 60% z uwagi na recydywę
Maciek




RE: Flavio - Trust Me - Hola Flavio - 7.12.2018

(7.12.2018, 1:05)dejfdj napisał(a): Tu nie chodzi o nic Flavio "_ ten beat to ciota*.

*Jak będziecie zmieniać beaty to poszukam innego forum, albo tak was wypunktuje, że sami odejdziecie.

Pohamuj swoją grafomanię, gościu.
Próbujesz się popisać ładnymi sformułowaniami, a masz problem z podstawami poprawnej składni. Więc fakt, tu (w twoich postach) nie chodzi o nic.

" "_ ten beat to ciota* " - to zostawiam bez komentarza.

Jak będziemy zmieniać beaty to niewiele Ci do tego, a forumek możesz zmienić w każdej chwili. Najlepiej na taki z dużą tolerancją na prostaków jak Ty.
Śmiało, wypunktuj przy najbliższej okazji.


RE: Flavio - Trust Me - tks21 - 8.12.2018

Beat dla mnie nie typowy troszeczkę, to ułożenie perkusji na początku to zabieg dość, że tak powiem "freestyle'owy" ale moim zdaniem ciekawie to skomponowałeś. Podobają mi się pady jak i stopa, jest całkiem mocna jak na charakter utworu :) 5/5 :)